Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Kolonie-ekspedycje i czas na zmiany

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kolonie-ekspedycje i czas na zmiany

    Glownie pisze ten watek zeby poinformowac BB ze wprowadzone ekspedycje sa bardzo zadko uzywane przez gracze. A takze prosze innych graczy aby sie wypowiedzieli. Nie chce jednak zeby to bylo znowu narzekanie ktore juz bylo omawiane.

    A wiec chcialem aby BB wkoncu cos zadzialalo w sprawie kolonii. Jestem jednym z niewielu graczy ktorzy bawia sie w kolonie mimo ze sa wysko nieoplacalne bez dwoch zdan. Staram sie takze zaliczyc osiagniecia oraz wiem ze inni gracze nie widza sensu ich zaliczac. Przechodza do glownego punktu tego watku chacialem zaznaczyc ze zostaly wprowadzone osiagniecia ktore zeby zaliczyc wymagaja obronic kolonie. Jednakze od 4 dni mam 5 zajetych kolonii, mala, 2x srednia i 2x duza. A takze od 4 dni ani jednego ataku, zaznaczam ani jedenego ataku nie bylo na zadna z kolonii. Dowodzi to drogie BB ze czas na wprowadzenie zmian, gracze krotko mowiac nie chca bawic sie w cos co jest nieoplacalne.

    Moja propozycje to zmiejszenie kosztu jednostek, wprowadzenie godnego dropa ktory chociaz pokryje straty oraz potencjonalnie wprowadzic jakies wieksze ilosci zasobow ktore bede wpadac co 6h.

    Dziekuje, sorki za brak znakow polskich ktore zniszczyly czytelnosc

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Masz w 100% rację, w ekspedycje i kolonie mogą sobie pozwolić gracze z 50 poziomem i to gdy się już nudzą graniem po raz kolejny w któregoś z krawców. Zwykłym graczom po prostu się to nie opłaca. Bo nowe jednostki wymagają kolejnych miejsc na osadników, po zabraniu z eventu przygód w których wypadały posiadłoście piratów pojawił się zator. Gracze wolą grac w zwykłe przygody. W dodatku bron do przygód ekspedycyjnych zżera żelazo które lepiej przeznaczyć na żołnierzy.
    A moją propozycja jest dodanie o kupca za klejnoty 1 dnia premium z możliwością 1 razowego zatrzymania upływu jego na np. czas snu, wyjścia do pracy lub szkoły.
    Albo dodania dnia premium obok klejnotów za tydzień codziennego logowania się. Nowi gracze mają naprawdę mega problem ze zdobyciem odpowiedniej ilości rudy tytanu na kusze i miecze damasceńskie. Ułatwienie z dniem premium zachęciło by do częstszego grania w przygody z lepszymi nagrodami niż ciągle w średnie i łatwiejsze. Inna alternatywa już kiedyś poruszana to dodanie kopalni saletry, rudy tytanu. Tak czy siak pomysły są na rozwiązanie zatoru który powstał w grze. A na pilnowanie koloni i częste sprawdzanie by zgarnąć łupy z jej posiadania też trzeba mieć na to czas i cierpliwość, na tę uciążliwość.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Opłaca się podbijać kolonie dla surowców których nie wydobywa się na wyspie
    gracze nie podbijają koloni nie z racji według was mizernych zysków a z powodu "opóźnień" serwerów i licznych błędów które to psują całą zabawę...
    z oczywistych względów gracze na dorobku nie są zainteresowani koloniami bo wolą trzaskać RB i sprzedawać dropy

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Muss nie chce sie calkowicie nie zgodzic ale zrobilem 5 kolonii i jakos nie mialem zbytnio problemow a uzywalem blokow. Fakt ze troche jest wszystko opoznione ale zadnych drastycznych bugow nie ma, przynajmniej ja nie zaobserwowalem. Nie wiem czy to jest oplacalne jesli podbilem duzo kolonie i dostaje cos okolo 90 granitu na 6h . Wysle dwoch odkrywcow na srednie i w tym czasie mi przyniosa tyle samo lub wiecej.
    Oraz ponownie wydaje mi sie ze jednak gracze zwracaja uwage na bardzo kosztowne straty... a co sie z tym laczy brak atakowania kolonii i brak zaliczania osiagniec.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wiem jak tam u was na serwerku ale ja sobie kolonie odpuściłem jak nie dało się użyć pakietu medycznego bo nagle limit sam z siebie się wyczerpał... do tego limity się nie zgadzały i nie dało się zawrócić generała który dopiero co wybiegł z obozu...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    ja zrobiłem 2 kolonie jedna zrobiona dwa dni temu poszła dobrze zero błędów drugą dzisiaj slot przygody mam zajęty od rana i przez przypadek anulowałem sobie 1 kolonie no cóż super sprawa z tymi koloniami sobie odpuszczę na miesiąc co najmniej za drogie i jak ma się co któraś tak kończyć to ja poczekam aż będzie wszystko ok

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    Pomijając błędy które są w koloniach walka i jej prowadzenie jest dość ciekawe ale podejrzewam że ze względu na relację kosztów do zysku czeka je los przygód kooperacyjnych których pomysł był też dość ciekawy a wyszło jak zawsze . MAM NADZIEJĘ ŻE COŚ POPRAWIĄ BO CIEKAWIE WYGLĄDAJĄ SAME WALKI.
    POZDRAWIAM

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja tych walko kompletnie nie kumam... ale może dlatego, że nie czytałem w ogóle o co chodzi.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nowe statystyki, po 5 dniach przy 5 koloniach, ktos odbil mi jedna kolonie oraz jedna obronilem gdzie dostalem 112 punktow doswiadczenia... BB czas na zmiany... bo w takim tepnie to wszystkich graczy zniechecicie

  10. #10
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    te kolonie to badziew, tracąc kolonie podbitą, którą ktoś podbije traci się wszystko, a zysku z tego nie ma żadnego! Nie ma jak dobre pvp, którego nikt nie chce robić

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.