Strona 9 z 22 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 218

Wątek: Atak hakerów czyli problem z logowaniem Słoneczny gród ;)

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Alex128 Zobacz posta
    Niestety, na tyle na ile znam prawo ( a trochę znam ) i pogrzebałem w regulaminie to jedyne na co w tej chwili możemy liczyć to ich łaska, o ironio...
    Nie jest tak do końca, w każdej firmie nawet z najlepszą księgową występuje jakiś kwas, jak pozew nic nie da, to słać wszelkiego rodzaju kontrole, na każdego można coś znaleźć.

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    SOLAR zgadzam się, ale jeżeli się pisze regulaminy pod siebie żeby chronić swoją pupę to potem ciężko coś wyegzekwować skoro wszystko jest zawarte w owym regulaminie, oczywiście jestem tylko człowiekiem i obym się mylił, no i po drugie dołączyłbym się do Was

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a chcialoby sie komus walczyc za wszelka cene mi juz raczej nie wplacalem kasy

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Alex128 każdy nawet najlepszy regulamin jest po to że by coś na niego znaleźć, nawet idąc w domniemanie, ale sam dobrze wiesz że tutaj takich kwiatków jest wiele, warto sie przyjrzeć tej całej firmie krzak, inaczej nie da sie juz tego nazwać, BB od początku gry sobie strzela w stopę i nie mam pojęcia dlaczego.

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie tylko BB jest duzo firm ktore robia gry i sa tylko nastawione na pewien zysk a dzieki nam chyba BB zrobilo cos ponad plan

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zarobilo*

  7. #87
    Bachusowa
    Przypominam w tym miejscu o letnim wydarzeniu:

    w kalendarzu eventowym z Letniego wydarzenia pojawił się bug.

    Możliwe było wielokrotne zdobycie głównej nagrody - Ulepszonego magazynu.
    Niektórzy gracze zdobyli w ten sposób 4 lub więcej budynków (...) prosimy wszystkich graczy, którzy zdobyli w ten sposób 4 lub więcej Ulepszonych magazynów, o umieszczenie ich z powrotem w Menu gwiazdy.


    Wtedy z ich winy (nieudolności) kazali graczom zwrócić magazyny, które można było mieć na pęczki...

    Więc my teraz też możemy od nich żądać rekompensaty...

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    SOLAR to prawda że BB zachiwuje się trochę jak masochiści, ale może oni tak lubią

  9. #89
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Lila moim zdaniem tu już nie chodzi o rekompensatę ale o coś więcej, o to że by zaczęli Nas szanować, czytać co piszemy, prawie 3lata maja Nas w dupie

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Alex128 brakowało mi tego słowa właśnie

Strona 9 z 22 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.