Strona 45 z 73 PierwszyPierwszy ... 35 43 44 45 46 47 55 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 729

Wątek: Serwer zajęty

  1. #441
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    alidaro2 nikt nie pisał ze będzie łatwo

  2. #442
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Amangaj_pl jak już pisałem w innym wątku nawet jeżeli nie pozew to pisać do różnych instytucji skargi, na ich działania, nasyłać kontrole, w każdej firmie najlepsze księgowa ma kwiatki.

  3. #443
    Nowicjusz
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    cześć Wiesiu, cześć Aniu ))))

  4. #444
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Amangaj_pl i tu jest pies pogrzebany )) wiec zostaje czekać )) bądź łapać bany za to że są na prawie cały czas )

  5. #445
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od rana ten problem. Wisiało w kolejce 3h i odpuściłem, teraz wisi 2 godzinę, informacji za to nihuhu. Brak profesjonalizmu państwo supporterzy. Odpalony premium poszedł się gwizdać, przygoda poszła się gwizdać, o codziennych "obowiązkach" nie wspomnę... Poleciał Anno Online z tego powodu, nie ma problemu, żeby kopnąć w dupę i settlersów... a jak takich obrażonych jak ja uzbiera się więcej będziecie szukać roboty gdzie indziej.

  6. #446
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Irek )) mnie tu nie ma )

  7. #447
    Nowicjusz
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a gdzie jesteś?

  8. #448
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

  9. #449
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla mnie wszystko jest jasne ... Solar dostal bana na 48h to sie wkurzyl i wszystkim wylaczyl serwer

  10. #450
    Początkujący Osadnik Awatar Amangaj_pl
    Dołączył
    25.07.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wierz mi, że nic z tym nie zrobisz Nie wiem czy kojarzysz takie serwisy jak np. pobieraczek, gigamax czy zasilportfel...odpowiedni regulamin pozwolił zrobić jawny wałek za ładną kasę, były przepotężne pozwy a we wszystkich trzech przypadkach administratorzy byli uniewinnieni i nawet złotówki nie stracili z dużej kasy, którą ukradli i do tego za wszelkie koszta procesowe w tym za adwokata oskarżonych zapłacili użytkownicy także mimo wszystko życzę powodzenia i wytrwałości poprzednie konto miałem od pierwszego dnia Słonecznego Grodu, zostało zbanowane, mimo iż błąd i wina leżała po stronie BB, w to konto nie pakowałem już kasy i teraz jedynym i ostatnim rozsądnym krokiem z mojej strony będzie znalezienie innej gry i olanie tej

Strona 45 z 73 PierwszyPierwszy ... 35 43 44 45 46 47 55 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.