Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Brak dostępu do gry.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Brak dostępu do gry.

    Problem zgłosiłem już do supportu, lecz chciałbym wiedzieć / podzielić się z nim tutaj.

    Podczas próby logowania do gry, pojawia się jedynie główny, niebieskawy ekran oraz wiadomość dnia (z szarą ikoną zatwierdzenia). Następnie, po jakimś dłuższym czasie, ukazuje się komunikat błędu (każdy osobno), a po nich, wiadomość o problemach z połączeniem.

    Error parsing game_settings.xml: Error: cMilitaryUnitBase.AddUnitToMaps: duplicate unit (Unit: Recruit)
    Error parsing game_units.xml: Error: cMilitaryUnitBase.AddUnitToMaps: duplicate unit (Unit: ExpeditionCuirassier)

    Błąd pojawił się, prawdopodobnie, w trakcie skostniej konserwacji trzy dni temu, i od tego czasu też nie mam dostępu do gry.

  2. #2
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pierwszy raz widzę takie coś ... Załącz supportowi screen najlepiej...

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Przed chwilą udało mi się wejść na konto. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu, wszystko wyglądało tak, jakby minęło zaledwie paręnaście godzin, a nie trzy dni.
    - Wszystkie trzy okna w kalendarzu mogłem otworzyć, i o ile za jedno musiałem zapłacić kryształami, to jednak lepiej tak, niż za wszystkie.
    - Osiągnięcie w logowaniu się, nie zostało wyzerowane, za co niezmiernie dziękuję.
    - Mam drobną nadwyżkę populacji (19 ponad stan), lecz postaram się to naprawić na jakiejś przygodzie w najbliższym czasie.

    Dziękuję za pomoc, jak i rozwiązanie tego problemu.
    Z Wyrazami Szacunku.
    Egzael

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Egzael Zobacz posta
    Przed chwilą udało mi się wejść na konto. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu, wszystko wyglądało tak, jakby minęło zaledwie paręnaście godzin, a nie trzy dni.
    Po 24h wyspa sie zatrzymuje

    Osiągnięcie w logowaniu się, nie zostało wyzerowane, za co niezmiernie dziękuję.
    Tylko osiagniecia "oddanie" i "najpierw obowiazki" wymagaja logowania sie codziennie przez x dni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.