Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 212

Wątek: przerwa techniczna

  1. #201
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tu już nie chodzi o przedłużenie ale część graczy jest tylko rano bo potem idą do pracy. Co z tego że przedłużą premke o 3h jak potem niema osoby by ubić i trzeba czekać do jutra czyli cały dzień w plecy.

  2. #202
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    Dokładnie konserwa dzisiejsza była niezapowiedziana, nie licząc info 5 min przed, dzisiaj po ostatniej konserwie gra u mnie się tnie co chwila czy to przeglądając wyspę czy to pisząc na czacie dobrze że nic nie robiłem bo sami zniechęcili ani przygody Sami ludzi na odwyk z gry odsyłają jak tak będą robić to ludzi się odzwyczaja od gry sami bo o niej zapomną

  3. #203
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    z tymi przerwami są już męczący, a te ich "prezenty" za brak dostępu do gry to niech sobie w dope wsadzą i tak nie zrekompensują poniesionych strat.
    to zaczyna wyglądać na bliski koniec settlersów, zostaną miłośnicy niezapowiedzianych przerw.

  4. #204
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    gra strategiczna polega na strategi aktualizacji przerw technicznych + (konserw)

  5. #205
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za niedługo na głównej to będą zapowiadać w jakich godzinach gra będzie dostępna a nie kiedy przerwa.

  6. #206
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    3 razy odchodziłem od gry i nie wiedzieć czemu wracałem. Teraz chyba przechylają myśli na postanowienia noworoczne. No i co ważniejsze czemu nie zmienią w końcu nazwy na The Settlers Offline Beta Maintenance 24/7 wtedy każdy by wiedział że do tej gry nie należy się logować, a wcześniej rejestrować

  7. #207
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    Wystarczy wejść na profil gry na face ostatnio konserwy zapowiedzi tylko A jakie ładne opinie o grze same pochlebne Akurat mam teraz czas wolny to konserwacje a jak gra będzie dostępna to pewnie wtedy kiedy czasu na grę nie będę miał dobrze że nic nie odpalałem ani premium ani przygody nawet produkcja złota stoi. Mam tylko pytanie kiedy w końcu będę mógł chociażby wyspę odbudować

  8. #208
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem wolne od pracy chcialem sobie pograc a tu same konserwy

  9. #209
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    a za 18 grudnia co będzie

  10. #210
    Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    .

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.