Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 187

Wątek: W tym obszarze wystąpił błąd - czy tylko jak tak mam

  1. #121
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oh Marg myślisz może coś nam dają?? ja wiem co następne 24 h naprawiania hahaha

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też mam powyższy problem z wejściem na serwer gdzieś od wczoraj od godziny 16.

  3. #123
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale czytałaś, właśnie przed chwilą przekazano do działu technicznego że jest problem i zaczynają naprawiać

  4. #124
    Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Obecne problemy związane z logowaniem zostały już przekazane zespołowi technicznemu, który już pracuje nad ich naprawieniem.
    no Teromort szczerze - informacje o problemie były od 21 dnia wczorajszego - support działa od godziny 9 a o 11:20 mamy informację że dopiero informacja trafiła do techników?
    No i jeszcze ten komunikat po zgłoszeniu błędu za pomocą formularza - życzymy miłej gry ...

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    No jak dla mnie leka kpina, ja jak mam w pracy awarie to z miejsca muszę naprawiać (sektor informatyczny).

  6. #126
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Trochę to trwało. A kiedy możemy spodziewać się naprawienia problemu?
    I oczywiście stosownej rekompensaty.
    Uważasz, że są w stanie zrekompensować całemu serwerowi straty? Na pewno są osoby które już nie otworzyły kalendarza, aktywne premie, przygody, budynki włączane tylko z premiami. Odkrywcy nie wysłani na poszukiwania prezentów. Nazbierało by się tego jeszcze trochę. Nie ma szans na stosowną rekompensatę. Rzucą CI jakiś koszyk egzotyczny, 10 prezentów i 1 dzień premii, a to jest nic wobec strat jakie ponosimy. A więc tym optymistycznym akcentem, wesołych świąt wszystkim życzę.

  7. #127
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    i ja tez nie mogę wejść, to chyba prezent wigilijny od bb

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Obecne problemy związane z logowaniem zostały już przekazane zespołowi technicznemu, który już pracuje nad ich naprawieniem.
    Nie ma problemów z logowaniem.
    Są problemy z wczytywaniem mapy. Logowanie dział poprawnie. Proszę o udzielanie poprawnych komunikatów i o nie wprowadznie graczy w błąd.

  9. #129
    Tula_Shin
    Dostałam taki komunikat jak chciałam wejść na wyspę znajomego, potem mnie z gry wyrzuciło. Na swoją zalogowałam się bez problemu.

  10. #130
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    no ta gra spada, spada, spada. nie wiem co oni robią ale po wynikach to widać że nic dobrego bo coś niby wgrywają poprawiaja ale z kazdą ich innowacją jest coraz gorzej i zamiast pomagać to są coraz większe lagi w grze, generałowie idą jak chcą a teraz to gra nawet nie chce sie załadować

Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.