Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: Geniusz handlu, czyli jak zrobić 1 mln monet z 5 tys. w ciągu kilku m-cy (technioll)

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hej, mam pytanie. Czemu to usunąłeś?

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Yaoo Zobacz posta
    Hej, mam pytanie. Czemu to usunąłeś?
    Pewnie zaczeli kopiowac jego ofki na serwerze (minus 1 moneta) i sie wkurzyl

  3. #83
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No przydałby się jakiś poradnik jak sprzedać węgiel. Wystawić ofkę i jakoś ją wycenić potrafię, ale jakoś ludki i tak kupować nie chcą. Ostatnio to tylko dropy udaje mi się sprzedać i nic innego mi nie schodzi, a magazyny kurka załadowane pod sufit.

  4. #84
    technioll
    węgla nie sprzedasz, chyba ze za symboliczną złotówkę

  5. #85
    technioll
    administratorow proszę o usunięcie tego poradnika
    z góry dziękuję

  6. #86
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Yaoo Zobacz posta
    Hej, mam pytanie. Czemu to usunąłeś?

    Jeszcze się pytasz??:> Zniechęcili go konstruktywną krytyką ....

  7. #87
    technioll
    dochody mi spadły o 95 procent i tyle

  8. #88
    technioll
    administratorow proszę o usunięcie tego poradnika
    z góry dziękuję

  9. #89
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Milion monet w kilka miesięcy.Jak sprzedać węgiel i być the best seller na realmie.

    Nie oddawać towarów za darmo,nie obniżać ceny względem innych ofek na handlu.I robić tak by codziennie mieć towar na wszystkie sloty dostosowując sprzedaż i pojemność swojego magazynu by się nie marnował.Tak ustawiać handel by w czasie eventu nie usuwając 2 tygodnie wcześniej ofek z wagi mieć pełne magazyny w czasie kiedy można na nim zarobić średnio 10X tyle.Jednym słowem nie robić z siebie kretyna i nie publikować tak kretyńskich poradników.


    A na koniec milion monet to ja robię w 4 tygodnie praktycznie nie grając i nie robiąc żadnej przygody.A w czasie eventu dużo więcej.
    Pewnie myślicie że się chwale i błaznuje to odsyłam do archiwum i postów ,,jak golić frajerów'' jednego z graczy.A na koniec wyjaśnię jak to jest że jedni oddają 100k węgla za 1 monetę i mówią że się nie da sprzedać a inni sprzedają za 6k monet.
    Średnio raz w tygodniu taki osobnik jak ja o jakiejś godzinie poszukuje węgla bo swój sprzedał,rozdał albo zwyczajnie mu brakło i lata mu to czy wyda na to 1 monete czy 6k monet.On potrzebuje węgla teraz.I taki gość podobnie sprzedaje swoje produkty gdy zgraja innych the best sellerów oddaje je za darmo.Dodam ze w tym momencie na handlu ktoś wykupił te durne oferty po 30-50k za 1 monetę i własnie ,,goląc frajerów'' ja sprzedałem za 6k.
    Najzabawniejsze w tym jest to ,że ten co kupuje za 6k to klient kupujący duże paczki nie dlatego że daje robić się w głupa ,ale po prostu rozumie jak to działa i wcale się tym nie przejmuje.A goli się tych co sprzedają za 1 monetę i za tyle samo kupują.

    Więc szukajcie dalej złotego poradnika i trolujcie na wadzę.A tacy jak ja będą na was się bogacić.I nie ma znaczenia jak wiele zarobie,bo rynek i jego ceny kształtuje zbyt na wadze a ja zawsze zarobie więcej niż troll.I co zabawniejsze kupie 100k wegla za 6k monet bo mnie na to stać ,bo mam to gdzieś i wiem że dokładam cegiełkę do koła zysków.A to 6k i tak do mnie wróci bo wcześniej czy później ten co ma taką cenę kupi u mnie inny towar deficytowy za dużo większą cenę.

    Pozdrawiam i życzę kokosów.
    Ps.Zamieszczony post jest moim zdaniem i moją opinią użyte w nim określenia dotyczą mojej prywatnej oceny zachowań graczy na handlu.Mam nadzieje że nikt się nie obrazi :-).
    Ostatnio edytowane przez Trel ; 18.01.2015 o 02:27

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.