Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 89

Wątek: Geniusz handlu, czyli jak zrobić 1 mln monet z 5 tys. w ciągu kilku m-cy (technioll)

  1. #71
    technioll
    tak i będę siedział po 5 godzin dziennie nad przygodą. Swoją drogą musisz mieć:
    - majora; (lub weterana) - mało kto ma przynajmniej jednego;
    - opcjonalnie msw;
    - cały wolny dzień by wysyłać jednego genka na każdy obóz;
    - sporo wojska, a tym samym osadników;
    powodzenia
    Ostatnio edytowane przez technioll ; 17.12.2014 o 16:02

  2. #72
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Swoją drogą stosuję to od długiego czasu jak to dobrze że się razem uzupełniamy Jak patrzę w historię i widzę: Technioll kupił x narzędzi

    a teraz zarabia.. Bardzo dobrze

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez technioll Zobacz posta
    ilosc chleba i fasol napewno
    Te towary to akurat ostatnio tanieją

  4. #74
    technioll
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Swoją drogą stosuję to od długiego czasu jak to dobrze że się razem uzupełniamy Jak patrzę w historię i widzę: Technioll kupił x narzędzi

    a teraz zarabia.. Bardzo dobrze
    tym razem nazwę to "łańcuchem dostaw"

  5. #75
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez technioll Zobacz posta
    tak i będę siedział po 5 godzin dziennie nad przygodą. Swoją drogą musisz mieć:
    - majora; (lub weterana) - mało kto ma przynajmniej jednego;
    - opcjonalnie msw;
    - cały wolny dzień by wysyłać jednego genka na każdy obóz;
    - sporo wojska, a tym samym osadników;
    powodzenia
    Nie potrzeba siedzieć pięc godzin , np. zrobienie czarnych z dojściem gienków zajmuje mi ok 70 min. Raczej mylisz się co do tego że mało kto ma weterana (majora), msw, bo myślę że większość ma oprócz nowych graczy którzy dopiero zaczynają , Chyba patrzysz pod swoim kątem, bo Ty nie grasz,Ty handlujesz a to zupełnie co innego
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 18.12.2014 o 07:13

  6. #76
    technioll
    hej, też robię przygody. Jakoś doświadczenie trzeba zdobyć. Mam majora, msw. Weterana jeszcze się nie dorobiłem niestety. Ostatnio też kupiłem kwatermistrza, by sprawniej się to wszystko odbywało.
    Jeśli chodzi o byka, czarnych to wiadomo. Można szybko zrobić przygodę i nie potrzeba aż tyle wojska co w krawcach.

  7. #77
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Synowie Krawca masz max 2h z wysłaniem wojska, na premium prawie 5k fasol z dropów. Gdzie tu cały dzień

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem przekonany, że mniej czasu trzeba poświęcić na zrobienie krawca niż na handel żeby zarobić tyle samo monet, a w grze tej chyba raczej chodzi o robienie przygód niż zawieszanie sie na rynku i obserwowanie ofert, ale to jest moje zdanie

  9. #79
    technioll
    Cytat Zamieszczone przez pendrajff Zobacz posta
    jestem przekonany, że mniej czasu trzeba poświęcić na zrobienie krawca niż na handel żeby zarobić tyle samo monet, a w grze tej chyba raczej chodzi o robienie przygód niż zawieszanie sie na rynku i obserwowanie ofert, ale to jest moje zdanie
    z tym się zgodzę, przygody róbmy dla przyjemności, handlujmy z konieczności. Z czegoś trzeba sfinansować spore wydatki. Jeśli nie wystarczy drop, to handel jest idealnym uzupełnieniem.

  10. #80
    technioll
    <usunięto>
    Ostatnio edytowane przez technioll ; 03.01.2015 o 21:14

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.