Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Zawieszona kolonia oraz zawieszona przygoda (obszar serwera uszkodzony)

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Witam,
    Ja zgłaszam notorycznie swoje problemy z koloniami do supportu, które obijają się jak groch o ścianę, zero odpowiedzi z ich strony. Odpaliłem dzisiaj kolonie 3lvl, wysłałem sporo wojska, próbuję wejść i problem z obszarem. Screen poniżej. I się zastanawiam co z moim wojskiem, czekać te 4h aż sama wygaśnie, czy anulować i liczyć że wojsko samo wróci?

    http://scr.hu/0fu4/ed1lg

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Słuchajcie ja dopiero "raczkuje" jesli chodzi o expedycje , czy są jakies poradniki co i jak jeśli chodzi o wojsko?

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez HALISIA Zobacz posta
    Słuchajcie ja dopiero "raczkuje" jesli chodzi o expedycje , czy są jakies poradniki co i jak jeśli chodzi o wojsko?
    Każda kolonia ma losowe składy i położenia obozów, nie da się zrobić poradników. Jedynie w dziale z poradnikami, znajdziesz w zmianke o sile danych jednostek i ile potrzeba na 20 wojaków, reszta już leży w geście każdego gracza.


    Wracając do mojego problemu z kolonią, próbowałem ją anulować, od razu mnie wywaliło z gry, po ponownym zalogowaniu kolonia jest ponownie. Czyli za 3h jak sama wygaśnie, nie będę się mógl zalogować do siebie ((

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Witam,
    Ja zgłaszam notorycznie swoje problemy z koloniami do supportu, które obijają się jak groch o ścianę, zero odpowiedzi z ich strony. Odpaliłem dzisiaj kolonie 3lvl, wysłałem sporo wojska, próbuję wejść i problem z obszarem. Screen poniżej. I się zastanawiam co z moim wojskiem, czekać te 4h aż sama wygaśnie, czy anulować i liczyć że wojsko samo wróci?

    http://scr.hu/0fu4/ed1lg
    Heh a po co w to wchodziłeś? Przecież wiadomo, że kolonie to nie grywalny chwyt marketingowy:-)

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    w czwartek po konserwacji odzyskasz marszałków i wojsko

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar NerwusEx
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    nie tykam tego czegoś(tzn: koloni,badziew im wyszedł i już ( )

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w trakcie robienia ekspedycji a konkretnie w trakcie ustawiania obrony kolega zaprosił mnie do wikingow i po przyjęciu i przejsciu z mapy expedycji do mapy przygody wszystko sie popsuło. Przygoda ma obszar serwera uszkodzony a ekspedycja wyglada tak jak na screenie z 1 posta nie można jej ani anulować ani ustawić aby wydobywała

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rumburak333 Zobacz posta
    w czwartek po konserwacji odzyskasz marszałków i wojsko
    Pomógł restart skryptów o 3 rano, zmęczeni podróżą w końcu powrócili.
    Nie uważam, by kolonie były złe, całkiem inna odmiana, to że wszyscy się przyzwyczaili do lenistwa w tej grze, nie oznacza że ma tak być zawsze

  9. #19
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    hmm, nie niestety skrypt nie pomógł Co gorsze u mnie po podbiciu kolonij nie da się nic zrobić a nigdzie nie wyświetla mi czasu do końca, czyżby mnie zblokowali na zawsze?


  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    A jakbyś ją przejał bez stawiania obrony? Gdzieś wczoraj na forum wyczytałem że komuś tam dopiero po kilku miesiącach usunęli problem z obszarem. Jedynie na pocieszenie jest fakt że jest to świeży temat i ciągle w tym grzebią.
    Pisanie do supportu raczej jest zbędne, odpowiedzi jakie otrzymałem były na poziomie 5 letniej dziewczynki której spadł lizak do błota ;/ Może pojadę po bratanka i mi pomoże to rozszyfrować ;/

    Edit:
    Cytat Zamieszczone przez Vuirulent Zobacz posta
    hmm, nie niestety skrypt nie pomógł Co gorsze u mnie po podbiciu kolonij nie da się nic zrobić a nigdzie nie wyświetla mi czasu do końca, czyżby mnie zblokowali na zawsze?
    Kurczak mam podobnie teraz, kolonia od razu wskoczyła w anektowaną, a wisi jako podbój ;/
    http://scr.hu/0fu4/fviyn
    Ostatnio edytowane przez Lord_Crain ; 10.12.2014 o 16:55

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.