Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Zawieszona kolonia oraz zawieszona przygoda (obszar serwera uszkodzony)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat

    Zawieszona kolonia oraz zawieszona przygoda (obszar serwera uszkodzony)

    Po zdobyciu kolonii nie mogę postawić na niej obrony. Nie mogę wejść na nią ani jej porzucić. Cały czas wisi w pasku zadań (z ikonką obrony), blokując możliwość uruchomienia nowych przygód/ekspedycji. W zakładce kolonie pokazuje przy tym, że kolonia-widmo od początku miała tylko cztery dni życia.


    W połączeniu zawiesiła się także przygoda, w której brałem w tym czasie udział: przy próbie wejścia do niej pojawia się złowieszczy komunikat: obszar serwera uszkodzony. Żaden z uczestniczących w przygodzie graczy nie może wejść do niej, a gospodarz również nie może jej anulować.

    Czyli obecnie mam zablokowane obydwa sloty: nie mogę odpalić nowej przygody/ekspedycji ani nie mogę przyjmować zaproszeń.

    Co pewien czas ponadto dostaję dziwne wiadomości, zatytułowane "nie udało ci się zdobyć kolonii wroga" wraz z różnymi raportami o straconych (bądź nie) różnych oddziałach.

    Bogu dzięki, że BB nie produkuje samochodów ;-)
    Ostatnio edytowane przez LeoBullero ; 08.12.2014 o 18:57

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Heh no niestety nie bez powodu część graczy nie tyka PvP:-) Jak będziesz mieć szczęście to się samo odblokuje, jak nie to kiedyś się samo skończy (chyba). Żadnego sposobu nikt na to nie znalazł, a przynajmniej się tym nie chwalił.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam ten sam problem...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Konrades Zobacz posta
    Mam ten sam problem...
    po 24h przygoda się odblokowała, natomiast kolonia dalej wisi

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    kurde żartujesz z tymi 24h, mi się zawiesiła przygoda przy samym koncu

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Olewna Zobacz posta
    kurde żartujesz z tymi 24h, mi się zawiesiła przygoda przy samym koncu
    niestety, nie żartuje. Ale dobrą wiadomością jest to, że po zakończeniu przygody odblokowała się również kolonia: czyli jedno było ewidentnie powiązane z drugim.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Dzis mam to samo, zawieszeni Czarni, co najmniej jeden z graczy mail otwartą ekspedycję w czasie przygody...

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Obszar serwera uszkodzony - mam to dzisiaj w synowie małego krawca, da sie coś z tym zrobić?

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LeoBullero Zobacz posta
    Po zdobyciu kolonii nie mogę postawić na niej obrony. Nie mogę wejść na nią ani jej porzucić. Cały czas wisi w pasku zadań (z ikonką obrony), blokując możliwość uruchomienia nowych przygód/ekspedycji. W zakładce kolonie pokazuje przy tym, że kolonia-widmo od początku miała tylko cztery dni życia.


    W połączeniu zawiesiła się także przygoda, w której brałem w tym czasie udział: przy próbie wejścia do niej pojawia się złowieszczy komunikat: obszar serwera uszkodzony. Żaden z uczestniczących w przygodzie graczy nie może wejść do niej, a gospodarz również nie może jej anulować.

    Czyli obecnie mam zablokowane obydwa sloty: nie mogę odpalić nowej przygody/ekspedycji ani nie mogę przyjmować zaproszeń.

    Co pewien czas ponadto dostaję dziwne wiadomości, zatytułowane "nie udało ci się zdobyć kolonii wroga" wraz z różnymi raportami o straconych (bądź nie) różnych oddziałach.

    Bogu dzięki, że BB nie produkuje samochodów ;-)
    U mnie od wczoraj tak samo.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, dopadł mnie ten sam błąd. Czy ktoś już zgłaszał sprawę do supportu?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.