Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: zbrojownia źle funkcjonuje

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    zbrojownia źle funkcjonuje

    Pomimo dzisiejszej krótkiej przerwy technicznej nadal nie poprawiono pracy zbrojowni.
    Po wyprodukowaniu partii cofa do połowy pasek postępu i produkuje od połowy jeszcze raz to samo po czym po dokończeniu powtórnej produkcji znowu ją cofa ale tym razem o kilka sztuk i dokańcza wreszcie produkcje i dopiero wtedy można kompletować wojaków :/
    mam nadzieję, że jutro poprawicie ten błąd jeśli w ogóle ktoś to czyta... bo problem zgłaszałem w innych wątkach, a ponieważ brak reakcji to zakładam go tutaj.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    4 grudnia 2014r. sytuacja po wprowadzonych (?) poprawkach...
    nadal cofa produkcje, teraz nawet jeszcze gorzej na 25 sztuk, za pierwszym razem cofa do 12 sztuki i produkuje coś co było wyprodukowane, potem znowu cofa mniej i znowu cofa, krew mnie zalewa... produkcja miała zakończyć się w nocy a zbrojownia nadal pracuje...
    Wy tak nie macie? bo nie widzę wpisów :/ może to tylko u mnie taka przypadłość...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    wszystko śmiga poprawnie od poczatku
    spróbuj klasyki. miliony razy było wałkowane, że należy porządnie wyczyścić przeglądarke (cache, ciasteczka itp) po każdej konserwie bo u niektórych się zdarzają sytuacje że się stare gryzie z nowym.
    spróbuj.
    jak nie pomoże, odpal gre na innej przeglądarce lub innym komputerze. wtedy bedziesz miał pewność czy to problem z przeglądarką, komputerem, czy kontem/grą

  4. #4
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Problem z kontem/grą miałem to samo (teraz leveluje zbrojownie więc nie sprawdzę), ciasteczka czyściłem, odpaliłem na 4 przeglądarkach i później na innym kompie, nie pomogło

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie chciałem z kolegą @Hor4cy polemizować, bo pierwsze co zrobiłem to wyczyściłem ciasteczka sprawdziłem inne przeglądarki, sprawdziłem innego kompa w robocie, nie pomogło nic i nadal występuje ta przypadłość, może faktycznie nie wszyscy mają tego buga (brak wpisów), a może uważnie się temu nie przyjrzeli, bo pierwsza partia broni jest wyprodukowana nawet trafia do magazynu ale po kilkunastu sekundach od wyprodukowania znika z magazynu, a zbrojownia dalej tą partie produkuje i cały cykl w różnym zaawansowaniu wraca z powrotem do produkcji... ale nie ma tego złego, miałem 4 kolonie i straciłem je w przeciągu dwóch dni (inni gracze odbili) i nie zwróciły mi się nakłady na podbicie nawet nie będę obliczał w jakim procencie.... w tej wersji nie opłaca się inwestować w kolonie za duża strata materiałów a zysku nie ma... gdyby zrobili ze dwa sloty wolne od ataków na cały okres 7 dni a reszta slotów zagrożona podbiciem może miałoby to wtedy sens...
    ...dlatego problem zbrojowni już dla mnie jest mało istotny dałem sobie siana z podbijaniem :/

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Miałem to samo teraz nie robię to nie wiem czy się poprawiło.

  7. #7
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    U mnie się nie poprawiło do czasu aż wrzuciłem premie na zbrojownie. Teraz wszystko chodzi ok

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Mam podobny problem, dodatkowo na offlinie jakby pracowała zawsze jako 1lvl. Zapodanie premek wcale nie pomaga, premia mija a produkcja jak wisiała tak wisi. Problem nawarstawia się również w czasie przechodzenia z wyspy na czyjąś wyspę/przygodę/ekspedycję. Pisałem do supportu w tej sprawie, jaśnie oświecony Pan Janusz odpisał że przekazał sprawę technikom i nie może nic z tym zrobić, nawet rekompensat za premki za które żądają realnej kasy. Ze względu na event też zapodałem 5lvl podnoszenia, liczę że w tym czasie chociaż wypiją kawę przy problemie i "pomyślą" jak to rozwiązać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.