Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 38 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #221
    Osadnik
    Dołączył
    01.06.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    nie jest ok, bo w 2 koloniach, które ktoś mi odbił, nie widzę w raportach obozów obrony, które postawiłem.
    Bo pewnie to kolonie zdobyte przed konserwą.

  2. #222
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie tez nie jest ok - w raportach o odbitych koloniach ani sladu po postawionych obozach... no coz, zemsta bedzie slodka

  3. #223
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Zdobyłem dzisiaj 2 kolonie (oczywiście obie bez obrony) a do teraz obie już straciłem. Ani widu o postawionej przeze mnie obronie, nie mówiąc już o 12h ochrony.

  4. #224
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od suportu dostałem standardową odpowiedź, że zostało zgłoszone do działu technicznego w celu najszybszej poprawy sytuacji.

  5. #225
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Napisałem właśnie zażalenie do supportu. Ciekawe co z tym zrobią i kiedy.
    Posiadałem 2 kolonie, których nikt nie chciał odbić. Dzisiaj od rana podbiłem olbrzymią obiecującą granitu. Zostało sporo wojska to zrobiłem zwykłą obiecującą granitu. Były łącznie 4 kolonie. Na szybko zrobiłem jeszcze 2 małe żeby zaliczyć zadanie "Siła kolonialna" - wykupiłem sloty za punkty. Wszystko to w przeciągu 4 godzin maks. I tu niespodzianka ! W trakcie odbijania ostatniej, szóstej kolonii ktoś mi zaatakował i zdobył olbrzymią, obiecującą granitu. Nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie miała zaledwie 3 godzin. A miała być chroniona przez 12.

    I to są poprawki, usprawnienia i wielkie plany BB związane z ekspedycjami. To ja poproszę o oddanie mojej kolonii granitu i zaliczenie zadania "Siła kolonialna", bo nie chce mi się już w to bawić. Ja się spieszę, robię wojsko i broń przez kilka dni, żeby na szybko podbić 4 kolonie pod rząd a przez ich bug wszystko mogę sobie wsadzić - wiadomo gdzie.

  6. #226
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ostatnio edytowane przez rapalek11 ; 26.04.2015 o 13:36

  7. #227
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    dzisiaj, podczas blokowania obozów - zmienialo mi ustawienia wojska atakujacego bosa - kilka razy !!!

  8. #228
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    dzisiaj, podczas blokowania obozów - zmienialo mi ustawienia wojska atakujacego bosa - kilka razy !!!
    no to akurat jest normalne, jeśłi w obozie wroga jest lilka różnych jednostek, to trzeba uważać bo mogą się zmieniać. Wtedy u siebie, po zmianie u wroga wybierasz najlepszy typ wojska

  9. #229
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    Dobra wiadomość to że zalicza do osiągnięć podbij kolonie już na wszystkich trzech poziomach . pozdrawiam

  10. #230
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    to nie jest normalne - co innego mam zaatakowac a walcze z innym rodzajem

Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 38 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 33 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.