Odpowiedz w tym wątku
Strona 33 z 38 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #321
    Chołojec
    Agnieszka_N Zanim wprowadzono rankingi, mało kto robił te ekspedycje. Zamysłem BB było to aby po prowadzeniu rankingów, więcej osób robiło ekspedycje. No i po części to się udało. Wiele osób to zmotywowało, aby robiąc te ekspedycje mogło się wykazac przed innymi. Tylko, że przez istniejące bugi, wiele osób, które zaczęło robic te ekspedycje, już nie chce ich robic lub robią je tylko dla samego ekspa. Jeśli ktoś robi te ekspedycje, tylko dla tego zameczku na środku jeziorka lub dla ...czarnego marszałka, który ma ledwie o 20 miejsc więcej niż zwykły marszałek. To informuje że ilośc zmarnowanych surowców na wojsko, to są koszta dziesiątek, setek milionów surowców (żelaza, stali, węgla itd) I patrzac na ekspedycje w taki sposób, to się w żaden sposób nie kalkuluje pod względem poświęconych surowców i czy poświeconego czasu(rok czasu i więcej), aby zrobic te kilka tys dużych kolonii na premium, by miec czarnego marszałka (mającego ledwie 120 pojemności). A ranking tu jest akurat takim motywatorem, że niezależnie czy wbijesz ten 30 lvl, czy zdobędziesz tego czarnego marszałka, czy nie (no bo nic innego na 30 lvlu więcej nie zyskasz, nie ma takich profitów, jak chocby wbijajac standardowy 50 lvl) to i tak jest możliwośc wykazania się na bieżaco i rywalizowania w rankingach z innymi graczami. Bez tego ekspedycje, to jest tylko przysłowiowe zasypywanie studni bez dna. Bezsens.

    I ja rozumiem, że sa tacy jak Ty, którzy robią se te ekspedycje, aby tylko se robic, dla tych 3746000 pd. Ale z mojej perspektywy to jest dopiero bezsens.

  2. #322
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Masz rację, Agnieszko - ja po pierwszym tygodniu przestałem skupiać się na czasie, bo faktycznie ważniejsze jest dla mnie wyczyszczenie całej mapy i dodatkowe PD niż kilka zaoszczędzonych minut, zwłaszcza, że tylko raz w tygodniu odpalam premium i robię hurtem 6-8 olbrzymich kolonii.
    A co do rankingu, to jest on bardziej odzwierciedleniem szczęśliwego układu jednostek na mapie niż umiejętności gracza... no może poza efektywnością, ale ta część rankingu ma sens tylko w przypadku najmniejszych map - w przypadku olbrzymich, przy tej samej ilości dostępnych pakietów medycznych, i ten ranking jest - najdelikatniej rzecz ujmując - jest źle przemyślany.

  3. #323
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta


    Ktos mi wytlumaczy ten fenomen?
    Na starcie koloni jeszcze sciagaly a teraz juz nie
    Tego ci nie wytłumaczę. Ale skoro narzekałeś, że ci nie ściąga to chyba BB wyszło naprzeciw twojej prośbie.

    Robię drugą olbrzymią dzisiaj - normalnie zrobiłabym tym wojskiem ze 4 olbrzymie. Ściąga wszystko, nawet to co nie jest pokazane, że ściąga. Ich numerki przy obozach kiedy sprawdzamy trasę - można już sobie pominąć. Mało tego, 1 wysłany generał na jeden obóz oznaczony jako numer 1 - ten co jest na trasie - jest ściągany 2,3,4 razy z trasy. Nigdy tak nie było - 1 generał ściągnięty idzie na wyznaczony obóz. Teraz idzie na kilka ale nie wiesz, na który tak naprawdę. I nie wiesz czy po ściągnięciu da się odwołać, czy nie; pójdzie dalej walczyć czy wróci.
    Nic nie rozumiem ale chyba by się przydała jakaś reakcja BB i szybka poprawka.


    A taką sytuację jak przedstawiasz (tylko za mało mapy widać żeby potwierdzić) to miałam. Był błąd na mapie - w tym sektorze nie było przywódcy. Skoro nie było to okazało się, że tak naprawdę żaden obóz nie ściągał marszałka. Boss znalazł się w sektorze na lewo. Chyba błąd.
    Ostatnio edytowane przez Margherita ; 30.07.2015 o 16:01

  4. #324
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chołojec Zobacz posta
    Agnieszka_N Zanim wprowadzono rankingi, mało kto robił te ekspedycje ... Jeśli ktoś robi te ekspedycje, tylko dla tego zameczku na środku jeziorka lub dla ...czarnego marszałka, który ma ledwie o 20 miejsc więcej niż zwykły marszałek ... A ranking tu jest akurat takim motywatorem, że niezależnie czy wbijesz ten 30 lvl, czy zdobędziesz tego czarnego marszałka ... to i tak jest możliwośc wykazania się na bieżaco i rywalizowania w rankingach z innymi graczami. Bez tego ekspedycje, to jest tylko przysłowiowe zasypywanie studni bez dna. Bezsens. I ja rozumiem, że sa tacy jak Ty, którzy robią se te ekspedycje, aby tylko se robic, dla tych 3746000 pd. Ale z mojej perspektywy to jest dopiero bezsens.
    Każdy ma swoje priorytety i nie nazywam ich bezsensami. Wcześniejsza mała popularność ekspedycji nie wynikała z braku rankingu, ale z dużych kosztów broni. Już po zmianie kosztów broni ekspedycje nieznacznie ruszyły, ale zapowiedzi nowości swoje zrobiły i wielu graczy zaczęło trenować aby być gotowymi na zmiany.

    Nie robię kolonii specjalnie dla zamka bo w zasadzie nic nie daje, a liczyłam że da chociaż trochę populacji (ale że jest to już niech będzie). Bardziej mi zależy na premiach stałych do wydobycia z koloni oraz punktów waleczności, bo dzięki nim można lepiej kolonie dozbroić. Najbardziej mi zależy jednak na Czarnym Marszałku bo on pozwoli na małych, zwykłych i niektórych dużych na oszczędność jednej apteczki (nie ma już konieczności wykonywania ataku w dwóch falach), a czasem 1 apteczka więcej to spore oszczędności w wojsku (też jak duże oszczędności to wynika z układu kolonii). Rankingi nie są bezsensowne ale wybrakowane w mojej ocenie. Skupianie się dla nich nie jest obecnie moim priorytetem. Pobędę przez miesiąc na liście a potem zostanę zapomniana, a stałe premie i CM zostanie ze mną na zawsze.

    Liczę jednak że BB wprowadzi pewne zmiany w kwestii zamku oraz rankingów gdzie za bycie w pierwszej 10 będzie można uzyskać jakieś profity np. w postaci broni czy premii do PVP.

  5. #325
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wlasnie mi sciagnelo marszalka na oboz, ktory strefe przechwytu mial daleko od sciezki przejscia. Sciagnelo. Jak chcialem cofnac to nie reagowalo, po czym jak chcialem wyjsc i anulowac ekspedycje bo sie...zdenerwowalem...wywalilo "obszar serwera uszkodzony". Nie idzie nic zrobic teraz, anulowac, wejsc, odeslac wojsko, nic. Widzę, że inni już mieli podobnie i to już sporo czasu temu. Jak widać nadal sie to zdarza. Nawet nie chce mi się zglaszac tego do supportu.

  6. #326
    robbstark91
    Nie miało być tak, że bug z niemożnością zaatkowania bossa w olbrzymich koloniach miał być naprawiony? Uruchomiłem trzy olbrzymie kolonie (lvl1 i lvl2) i po chwili znika skład wojska na głównym bossie - co skutecznie uniemożliwia podbicie koloni

  7. #327
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez robbstark91 Zobacz posta
    Nie miało być tak, że bug z niemożnością zaatkowania bossa w olbrzymich koloniach miał być naprawiony? Uruchomiłem trzy olbrzymie kolonie (lvl1 i lvl2) i po chwili znika skład wojska na głównym bossie - co skutecznie uniemożliwia podbicie koloni
    pisali tylko że naprawią bug z obozami na wodzie ten pewnie zajmie im kolejne pół roku pozdrawiam

  8. #328
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś orientuję się, dlaczego "Liczba odpartych ataków" w szczegółach kolonii nie jest równoznaczna z ilością udanych obron kolonii?

  9. #329
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Gdzie pisze liczba udanych obron w szczegolach kolonii ?
    " Trance is the Classical Music of the future "

  10. #330
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    napisze tak
    cos jest nie halo w pvp
    są błędy do zniesienia ale i nie ranking jakaś lipa do potęgi liczycie cwaniaków którzy na skróty jada kolonie żałosne tak samo z czasem skąd biorą takie czasy próbowałem najłatwiejsza kolonie wojo przygotowane i parę minut w plecy gram w to 4 lata i po woli zaczynam wątpić co wy robicie wiem ze interesuje was zysk z zamieni ale nie tedy droga a co do obron tez macie burdel w ogólnym mam sporo a jak policzę z 3 poziomów nie pasuje

Odpowiedz w tym wątku
Strona 33 z 38 PierwszyPierwszy ... 23 31 32 33 34 35 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.