Odpowiedz w tym wątku
Strona 28 z 38 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #271
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja taki problem mam

    oczywiście wojo do piachu

  2. #272
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak, ja też to miałam - i to nie raz. Problem znany nam, nie wiem czy supportowi

  3. #273
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja wybiłem wszystko na wyspie poza bosem, którego nie da się zaatakować. Mieczyki nie są podświetlone. Straciłem premium, straciłem dużo wojska licząc, że jak ubiję wszystkie inne obozy to zaatakuję bosa.

  4. #274
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po pierwszym dniu ekspedycji mogę stwierdzić, że obrona chyba działa tak, jak działała ostatnio. Czyli na chwilę. Pierwsza osoba, która wejdzie na wyspę, widzi obronę. Wczoraj wieczorem miałam raport z nieudanego podbicia mojej kolonii. Obrona była. Dzisiaj dostałam raport, że ktoś mi odbił. Klikam obozy na mapce - to nie jest moja obrona, moja zniknęła. Nie ma żadnego obozu, który postawiłam. I po co była prośba o przetestowanie najpierw poprawek? Bo ewidentnie nie działają.

    Ja już pomijam te bugi z brakiem podglądu walki, niemożliwością sterowania wojskiem - to wczoraj już wyszło.
    I przy okazji - zadanie Mistrz Podboju nadal nie działa, niczego nie zalicza.

  5. #275
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A skąd wy macie te zadania?

  6. #276
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wczoraj podbiłem sobie kolonię i od razu po zajęciu było 13 odpartych ataków.
    Dziś znowu naliczyło odparty atak w czasie ochronnym.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 26.06.2015 o 17:00

  7. #277
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez skiper10 Zobacz posta
    A skąd wy macie te zadania?
    Osiągnięcia - Kolonie (PvP)
    Tam masz zadania ale niestety zalicza wedle uznania.

  8. #278
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wklejam tutaj dla przestrogi.

    Witam dziś rano wszedłem do gry było wszystko normalnie, po czym wszedłem w raporty z przejęcia koloni przez Kogoś, po otwarciu owych raportów pojawił sie komunikat obszar serwera uszkodzony prosimy spróbować ponownie, wywala od razu na główną stronę. teraz każda próba logowania kończy się tym samym w momęcie wejścia na wyspe pojawia sie komunikat i wywala na główna stronę, nie pisac o ciasteczkach, czyszczone, próby odbywały sie na kilku komputerach.
    Wniosek sie nasuwa jeden, BB znowu coś sknociło z koloniami a szkoda bo chciałem w ogólno światowym wskoczyć z 4 na 1 miejsce za podbicie małej wyspy.

  9. #279
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    dokladnie to samo, czas 15 minut

  10. #280
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziś miałem w walce na obozie bossa to samo co agebu. Efekt - nieudany atak, zmarnowani dwaj blokujący i 3 marszalek w wyniku przegranej walki. No i oczywiście konieczność ubijania dodatkowych obozow w strefie bossa mapy z powodu braku blokujących. Dzieki wielkie za ten bug.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 02.07.2015 o 13:51

Odpowiedz w tym wątku
Strona 28 z 38 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.