Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 38 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #141
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Brak okresu ochronnego?

    Mam dwie kolonie zdobyte 9 i 7 godzin temu a więc powinienem jeszcze mieć kilka godzin okresu ochronnego, mimo to w szczegółach już widoczne są informacje o odpieranych atakach.


  2. #142
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ech te bugi, ja wczoraj dostałam informację o podbiciu mojej koloni bez jakiegokolwiek raportu z ataku i pkt walki.

  3. #143
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    W ekspedycjach a mianowicie w osiągnięciach nie zalicza mi wcale jednego osiągnięcia związanego z bosami.
    Kolonie -> Atak -> Szef.
    Zrobiłem już 14 koloni i nawet jednego bosa nie mam zaliczonego.

  4. #144
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez WasilijZajcev Zobacz posta
    W ekspedycjach a mianowicie w osiągnięciach nie zalicza mi wcale jednego osiągnięcia związanego z bosami.
    Kolonie -> Atak -> Szef.
    Zrobiłem już 14 koloni i nawet jednego bosa nie mam zaliczonego.
    Najedź na bossów to Ci wyświetli, których masz ubijać, nie każdy się liczy. Ja po podbiciu ok 35 koloni mam tylko 7 bossów zaliczonych...

  5. #145
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ich to trzeba ubijać chyba w jakiejś kolejności (Skunks, Bert, Kieł, Chuck, Mary, Drak, Blizna Cień, Szarobrody), tylko że na koloni to można różnie trafić. Nie bardzo wiem czy trzeba ich ubić w podanej kolejności, czy ubić bez dublowania.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 31.03.2015 o 14:35

  6. #146
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Ich to trzeba ubijać chyba w jakiejś kolejności (Skunks, Bert, Kieł, Chuck, Mary, Drak, Blizna Cień, Szarobrody), tylko że na koloni to można różnie trafić. Nie bardzo wiem czy trzeba ich ubić w podanej kolejności, czy ubić bez dublowania.
    Musisz ich dublować, bo na liście jest tylko 9, a masz ubić 100 Po prostu na koloniach bosi z tej listy występują sporadycznie.

  7. #147
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi sie wydaje ze ci bosownie to jest bug ktorego BB jeszcze nie naprawilo... byl juz o tym temat. Nie trzeba w zadnej kolejnosci ich rozwalac. Jestem na 99% pewien ze nie nalicza bo to osiagniecie jest naprawiane przez BB od miesiaca... A ci bosowie to raczej sa dostepnie na kazdej kolonii a nie sporadycznie
    Ostatnio edytowane przez akerman1 ; 31.03.2015 o 16:34

  8. #148
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na każdej koloni jest zamczysko a w środku boss. Może te Skunksy Kieły czy Berty których sporo widziałem występują w jakiś specjalnych odmianach, lub może zalicza tych z wysp na wyższych lewelach. Ja jak na razie, podbijam jałowe i mogę sobie co najwyżej po spekulować. Milady pamiętasz może ile wysp na 2 i 3 poziomie podbiłaś?

  9. #149
    Kon-Tiki
    Robię małe/duże lvl-3 i liczba ubitych bosów w osiągnięciu stoi w miejscu, a na 100% Ci z listy się pojawiają. U mnie jest 8/100 i mam wrażenie, że bug polega na tym, że każdy rodzaj liczy tylko raz. Jak ktoś ma więcej niż 9 to proszę żeby mnie poprawił.

  10. #150
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kon-tiki ja mam 64/100 wiec na bank osiagniecie nie nalicza ubitych bosow z listy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 38 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 25 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.