Odpowiedz w tym wątku
Strona 36 z 38 PierwszyPierwszy ... 26 34 35 36 37 38 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #351
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Skoro wiedza ze jest bug to niech sla na male 1/3 ceny tak nie zaboli xD

  2. #352
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    na malych jest tak samo :P

  3. #353
    Royalvee
    Weszła wersja koloni ze zliczaniem pd za obozy po ubiciu bosa, działa, ale bugi dalej wszystkie które były, dalej odechciewa się kolonii...

  4. #354
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z jednostkami elitarnymi są same problemy, dziś nie mogłem zmienić z strażników na piechote podczas walki. Pierwsze z obozu wystione były psy ale zaraz potem była konnica wię musiałem zmienić, ale się nie dało.
    Gdy wróciłem na wyspę i ponownie weszłem na ekspedycję okazało się że walka się nie odbyła, HA! A marszałek który walczył stoi w zupełnie innym miejscu i jest jeszcze ranny po porzednim bloku.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 12.03.2016 o 13:04

  5. #355
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Z jednostkami elitarnymi są same problemy, dziś nie mogłem zmienić z strażników na piechote podczas walki. Pierwsze z obozu wystione były psy ale zaraz potem była konnica wię musiałem zmienić, ale się nie dało.
    Gdy wróciłem na wyspę i ponownie weszłem na ekspedycję okazało się że walka się nie odbyła, HA! A marszałek który walczył stoi w zupełnie innym miejscu i jest jeszcze ranny po porzednim bloku.
    To dlatego, ze elitarne kasują psy dużo szybciej niż pozostałe jednostki. Musisz zmienić od razu jak rozpoczną walkę i jest ok, nawet na wolnym kompie z wolnym netem dawałam rade, kwestia szybszej zmiany.

  6. #356
    Melon_man
    Mi też się tak zdarza, że robię kolejne bloki i obozy na ekspedycji, okazuje się ze gra się wcześniej zawiesiła i gram tylko na swoim kompie po relogu jesteś 2 sektory wcześniej a wojsko nieżywe. Ja już zacząłem to rozpoznawać jak w momencie ataku na przywódce nie mogę zmienić woja to znaczy ze jestem utopiony w stratach i mam przechlapane, wiadomo że został utracony kontakt z serwerem i po relogu gienki są już niezywe a gra jest na etapie kilku ruchów wcześniej. Nie zgłaszam tego już do supportu bo to bezcelowe. pozdro

  7. #357
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    He ja zgłaszałem 3x taki problem a odpowiedź , no cóż jak zwykle zero racji screeny porobilem posłałem wraz z zegarem ile czasu trwa zaniecha nic niestety nie zrobione w temacie przyjęli zgłoszenie i Tyle. A wiadomo cos ile bedzie trwala ta no aktualizacja niezapowiedziana

  8. #358
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Melon_man Zobacz posta
    Mi też się tak zdarza, że robię kolejne bloki i obozy na ekspedycji, okazuje się ze gra się wcześniej zawiesiła i gram tylko na swoim kompie po relogu jesteś 2 sektory wcześniej a wojsko nieżywe. Ja już zacząłem to rozpoznawać jak w momencie ataku na przywódce nie mogę zmienić woja to znaczy ze jestem utopiony w stratach i mam przechlapane, wiadomo że został utracony kontakt z serwerem i po relogu gienki są już niezywe a gra jest na etapie kilku ruchów wcześniej. Nie zgłaszam tego już do supportu bo to bezcelowe. pozdro
    Dobrze chociaż, że to widzisz po niemożności zmiany woja Ja ostatnio 2 razy miałam tak, ze skasowałam normalnie biały zamek ale zakończenie nie wyskoczyło. lot na główna wyspe i spowrotem- zamek stoi, wojo i gienki padły. Najlepsze z tego jest to, ze te gienki które poszły na obozy poprzedzające biały nawet bez zmian nie miały możliwości przegrać i nie mogły kierunku zmienić, a jednak zdechły na czymś. Dobrze, ze nie gram juz na PD, bo dawno 30lvl mam to pakietów i woja dość i podbijałam zamki drugi raz. A sprawę osłodziło 3x pod rząd 300 pisanek w dropie i 2x 120. Ale jednak idzie się wnerwić, bo przed naprawą błędów w koloniach tego błędu nie miałam...

  9. #359
    Melon_man
    @ Milady84, ja jeszcze zdobywam PD, a miałaś tak, że na olbrzymich na rudzie tytanu, nie da się posłać ataku na końcowy zamek?, kilka razy próbowałem ta mapę i zawsze to samo, aż spadłem z poz 3 na poz 2. obozów i marnuje odkrywców i wolny czas. Nie da się wysłać ataku bo jak najeżdża się myszką z ustawionym wojem na zamek przeciwnika wyświetla się tylko na chwileczkę wojsko w zamku znika, po prostu mignie i znika, nie da się puścić ataku i trzeba anulować ekspedycje. sygnalizowałem modowi błędy i wysłałem do supportu, jedynie co dostałem to opr od MOD'a na czacie za wklejenie linka z mapą zbugowanej mapy, oni czasem działają jak boty a nie ludzie. trudno taka karma.

  10. #360
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Melon_man Zobacz posta
    @ Milady84, ja jeszcze zdobywam PD, a miałaś tak, że na olbrzymich na rudzie tytanu, nie da się posłać ataku na końcowy zamek?, kilka razy próbowałem ta mapę i zawsze to samo, aż spadłem z poz 3 na poz 2. obozów i marnuje odkrywców i wolny czas. Nie da się wysłać ataku bo jak najeżdża się myszką z ustawionym wojem na zamek przeciwnika wyświetla się tylko na chwileczkę wojsko w zamku znika, po prostu mignie i znika, nie da się puścić ataku i trzeba anulować ekspedycje. sygnalizowałem modowi błędy i wysłałem do supportu, jedynie co dostałem to opr od MOD'a na czacie za wklejenie linka z mapą zbugowanej mapy, oni czasem działają jak boty a nie ludzie. trudno taka karma.
    Oj miałam, z rudą złota też taka była. Mieli to podobno naprawić, nie wiem czy im się udało ale na pewno przy okazji dodali te błąd co przed chwilą opisałam.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 36 z 38 PierwszyPierwszy ... 26 34 35 36 37 38 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.