Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    BB próbowało podbić Twoją kolonię, wycwanili się i znieśli sobie limit wojsk na własne potrzeby. Niestety byli tak tępi, że nie zdołali Jej odbić i czas im się skończył.

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    dobrze rozumiem, ze BB wprowadzilo pvp w ktorym nie spotyka sie innych graczy ?
    Tak. Podbój wyspy innego gracza wygląda identycznie jak podbój niczyjej wyspy (z tą różnicą, że podobno można postawić dodatkowe obozy do obrony).
    Do tego nigdzie nie jest napisane z kim walczysz, nie ma możliwości zrealizowania podstawowych rzeczy takich jak zemsta, nękanie, zaczepianie, szantaż i inne formy walki psychologicznej.

    Ogólnie system jest do tego, co ma cztery litery i jedna z nich to U.
    Spoiler
    ...do KITU

  3. #23
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    dobrze rozumiem, ze BB wprowadzilo pvp w ktorym nie spotyka sie innych graczy ?
    spotkać ludzi można na poziomie 1 kolonii. Obecnie może kilka osób awansowało i wyszukuje poziom 2 kolonii. Na Słonecznym Grodzie oprócz mnie chyba jeszcze nikogo nie ma na poziomie 3. Poziom 3 mam od przeszło tygodnia, niestety za bardzo się pospieszyłem z tymi podbojami ;p

  4. #24
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Tak. Podbój wyspy innego gracza wygląda identycznie jak podbój niczyjej wyspy (z tą różnicą, że podobno można postawić dodatkowe obozy do obrony).
    Do tego nigdzie nie jest napisane z kim walczysz, nie ma możliwości zrealizowania podstawowych rzeczy takich jak zemsta, nękanie, zaczepianie, szantaż i inne formy walki psychologicznej.
    Ja to akurat wiem, po prostu zabija mnie ironia tego, ze w wyczekiwanym od lat systemie pvp ciezko trafic na zywego przeciwnika

    Doskonaly komentarz do jakosci wprowadzanych nowosci.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #25
    Lipek
    Nie wiem czy to bug czy nie ale u mnie jest tak:
    Wysłałem odkrywcę aby mi znalazł małą ekspedycję (czy jak to się tam nazywa). Tak na próbę. To była Kolonia z rudą tytanu. Zrobiłem jakieś tam wojsko, wysłałem. Puściłem atak na 1szy obóz - wygrana. Potem poszedł blok i atak na kolejne 2 obozy. Coś mi tam nie wyszło i wtopiłem w obu. Odpuściłem sobie tą Kolonię. Dostałem jakis tam raport i tyle pomyślałem. Po kilku dniach dostałem raport z tematem [Undefined text] (czy coś w ten deseń) i w wiadomości nagroda w postaci 5VP i 1 SC. Po 2-3 dniach kolejny raport że nie udało się z Kolonią, kolejne 5VP i 1SC a do tego druga wiadomość z lootem (!). I tak co kilka dni (nie regularnie) dostaję loota (całkiem przyzwoitego jak na nic nie robienie). Ktoś wie o co kaman?

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Nie wiem czy to bug czy nie ale u mnie jest tak:
    Wysłałem odkrywcę aby mi znalazł małą ekspedycję (czy jak to się tam nazywa). Tak na próbę. To była Kolonia z rudą tytanu. Zrobiłem jakieś tam wojsko, wysłałem. Puściłem atak na 1szy obóz - wygrana. Potem poszedł blok i atak na kolejne 2 obozy. Coś mi tam nie wyszło i wtopiłem w obu. Odpuściłem sobie tą Kolonię. Dostałem jakis tam raport i tyle pomyślałem. Po kilku dniach dostałem raport z tematem [Undefined text] (czy coś w ten deseń) i w wiadomości nagroda w postaci 5VP i 1 SC. Po 2-3 dniach kolejny raport że nie udało się z Kolonią, kolejne 5VP i 1SC a do tego druga wiadomość z lootem (!). I tak co kilka dni (nie regularnie) dostaję loota (całkiem przyzwoitego jak na nic nie robienie). Ktoś wie o co kaman?
    Taką drugą wiadomość też dostałam ale loota jeszcze nie Tak samo sprawdzałam i tylko 1 obóz skasowałam

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Mnie tam sie podoba jak ciągle dostaje raport że straciłem olbrzymią bogatą kolonie. Raz dziennie wpada coś takiego
    http://scr.hu/0fu4/a8rq3

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raz zdarzyło mi się podbić kolonię, która od razu na wstępie miała wykorzystany limit pakietów medycznych 4/4. Przelogowanie się nie pomogło. Trudno, poradziłam sobie bez.

    Poza tym spotkałam się ze wszystkimi opisanymi dotąd błędami.
    Do błędów zaliczyłabym także to, że gdy kolonia wygasa, to samemu trzeba ją sobie opuścić, slot się robi na szaro i uniemożliwia wstawienie się nowego okienka zdobytej właśnie kolonii. W opisie widnieje dodatkowo informacja, że gdy utracimy jedną z sześciu, to ponownie należy odblokować slot i zabulić 200 pkt. - nie obserwuję czy faktycznie mi podbiera te 200, ale kłódka jest odblokowana wiecznie.
    Ostatnio edytowane przez Sabathani ; 17.12.2014 o 15:51

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja zajalem kolejna kolonie i nie moge stworzyc lini obronnej, kolonia nie produkuje zasobow. Dzieki za ten zbugowany syf.

    Wysmarowałem tekst do supportu...niepotrzebnie. Faktycznie jak ktoś napisał po około 2,5 godziny kolonia wskoczyła na lewo.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 17.12.2014 o 23:10

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moim zdaniem system levelowania odkrytych kolonii jest mocno niedopracowany i nieprzemyślany. Po 10 podbitych koloniach lev. 1 (kolonie jałowe), dostępny był level 2 kolonii. Po podbiciu 1 kolonii na levelu 2, dostępny jest wylacznie level 3. Wydaje się, że jednak osiagnięcie levelu 3 kolonii powinno wymagać podbicia 10-20 kolonii na levelu 2. Nie wiem czy inni tez tak błyskawicznie przeskoczyli level 2 kolonii, czy tylko u mnie ten problem wystąpił.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 38 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.