Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Poradnik Ekspedycji - czyli jak łatwo skolonizować wyspe

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak o 2 różnych rzeczach wiem co wysłałem na kolonie i było to 100 cieżkiej piechoty do bloku, dlatego dziwią mnie te rozbieżności bo po wygranej wracało 62 jednostki. 100-62=38

  2. #32
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    A moze po prostu robiles 2x blok na kolonii i w raporcie ogolnym jest to wlasnie uzwglednione (2x38=76).

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czemu podgląd plików graficznych z pierwszej strony niemożliwy. Możesz to naprawić?

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zna ktoś może jakiś darmowy hosting, który nie kasuje obrazków po kilku tygodniach?

  5. #35
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Rif1e Zobacz posta
    Zna ktoś może jakiś darmowy hosting, który nie kasuje obrazków po kilku tygodniach?
    zamiast na .pl wrzuć na .com

  6. #36
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Właśnie kolonizuję ogromną ekspedycję lvl3. Dochodzi nowa jednostka w zwykłych obozach, tak jak u nas ziomek z piórkiem, tak i tutaj Pies Bojowy jest elitarny, posiada 10HP i 160 obrażeń, jak się z tym bije przekonam się za jakąś chwilkę po dokopaniu. Dodatkowo pojawiają się twierdze z jednostkami po 120.
    Obóz Bossa składa się z 4x40 jednostek plus w moim przypadku Cień Boss, 3600HP, 650 obrażeń i 50% przeciw piechocie.

    Wracając do pieska najlepiej rozwalać go ciężką piechotą, myślę że nasza elita byłaby nawet jeszcze skuteczniejsza, ale jakoś szkoda mi valorów na nią. Podbicie przywódcy musiałem podzielić na 2 fale, pierwszą oczyścilem te 160 jednostek, drugą dobiłem bossa.
    Na samo dokopanie się do niego pomimo bloków i bardzo krótkiego czasu, tylko 4h, czyli mamy tylko 5 apteczek i nic więcej, zeszło mi prawie 1500 woja. Na postawienie swoich wież miałem jakoś ponad 3k punktów, teraz to tam jest spam wież. Nie wiem czy ktoś się będzie pisał na jej odbicie trzeba iść zygzakiem prawie przez wszystkie strefy

    Oto drop jaki dostałem za podbicie
    http://scr.hu/0fu4/a8rq3
    Pies bojowy jednym strzałem kładzie 17 piechoty szturmowej (3600 obrażeń) czyli bazowo 20 piechoty +17 na kolejne 20 psów

    Cień Boss - u mnie było w obstawie 80 łuczników i 80 łotrów, nie dało się zrobić jedną falą, zostały 2 kreski na pasku (miałem 17 konnych i resztkę łuków)

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aktualizacja:

    - Dodałem do rozpiski doboru wojska nowe jednostki i przedstawiłem ją graficznie
    - Przy doborze wojsk do bloku umieściłem link do kalkulatora ekspedycji z którego korzystam
    - Obrazki wrzucone na nowo
    - Dodane 2 nowe wpisy do ujeć sytuacyjnych z moich ekspedycji

    Pozdrawiam

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Esendill Zobacz posta
    Pies bojowy jednym strzałem kładzie 17 piechoty szturmowej (3600 obrażeń) czyli bazowo 20 piechoty +17 na kolejne 20 psów

    Cień Boss - u mnie było w obstawie 80 łuczników i 80 łotrów, nie dało się zrobić jedną falą, zostały 2 kreski na pasku (miałem 17 konnych i resztkę łuków)
    Dlatego znacznie lepiej na psy bojowe używać ciężkiej piechoty, która jest równie tania, a ponosimy znacznie mniejsze straty

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aktualizacja:

    - Graficzne przedstawienie zależności jednostek w walce ("trójkąt walki")
    - Dodałem sytuację nr 5
    Ostatnio edytowane przez Rif1e ; 30.03.2015 o 12:36

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.