Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 102

Wątek: Zbiór poradników - MariuszKartofel - Major(270) - Pytania i sugestie

  1. #71
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poradnik na Bohaterskiego Krawca jest w trakcie poprawek,proszę o niekorzystanie z niego(korzystasz na własne ryzyko).

    Cytat Zamieszczone przez Mitrus Zobacz posta
    Witam,

    poradniki są super, ale znalazłem błąd w poradniku do sprytnego małego krawca. W obozie: 6.(Obóz Bandytów) (100Ps + 100Op) [(98R 1EŻ 140Pu)] [(85-97R)], po ataku straciłem puszki, sprawdziłem w symulatorze i proponowałbym skład: 109R 141Pu

    Jeszcze mała literówka: Z Gb wysyłamy Generała na obóz B, zaraz po nim z Gc wysyłamy Generała na obóz B, zaraz po nim z G7 wysyłamy Majora na obóz 7.
    Z gc wysyłamy na obóz C.

    Pozdrawiam
    Poprawione,ponadto poprawiono screen przy bloku G4.

    jablo blok w G3 nie zawsze jest możliwy,czasami występuje tam studnia która blokuje możliwość ustawienia Majora w tym miejscu http://scr.hu/0he/6tud4


    EDIT:

    Zmieniłem lekko ustawienie majora i wszystko ładnie poszło.

    EDIT2:

    W G4 ten sam problem z generałem blokującym był,nie da się go ustawić.

    EDIT3:

    Poradnik na Bohaterskiego zaktualizowany,można korzystać. Miłego podboju.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.07.2015 o 21:55 Powód: połączenie postów

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  2. #72
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Przyznam sie ze ide na latwizne i jestem bardzo wdzięczna za poradniki, ale dwa razy zdarzylo mi sie to samo na sprytnym, blokujacy general skonczyl wczesniej

    Blok:
    D.(Dzika jaskinia) (110Niedźwiedź) [(89EŻ 91Pu)] 4-5 rund
    12.(Jaskinia Przywódcy Dzikich Zwierząt) (80Niedźwiedź + 40Lis + 30Gigant) [(1.250WŁ 2.60R 30Ż 180EŻ)] [(60R 0-7Ż 250WŁ)] 2-3 rundy
    czy aby na pewno tam powinny być puszki??
    Dodam że wszytko robione odpowiednimi generałami, ustawienie tak jak w poradniku i dwa razy to samo.. sprawdzilam

  3. #73
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    @Fleotria daj tam 189EŻ 1Ż 1O walka będzie trwała minimum 5 rund maksymalnie 9, średnia (6.13) i jeśli wtedy gdy blokowało zawsze brakowało mniej niż 10 sekund to teraz nie powinno padać.

  4. #74
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Przyznam sie ze ide na latwizne i jestem bardzo wdzięczna za poradniki, ale dwa razy zdarzylo mi sie to samo na sprytnym, blokujacy general skonczyl wczesniej

    czy aby na pewno tam powinny być puszki??
    Dodam że wszytko robione odpowiednimi generałami, ustawienie tak jak w poradniku i dwa razy to samo.. sprawdzilam
    Tak,robiłem przygodę z takim ustawieniem i składem wielokrotnie i nie zdarzyła mi się wtopa w tym bloku.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  5. #75
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Za pierwszym razem pomyślałam że coś skoncilam, przejrzalam raporty, sklady sie zgadzaly, ustawienie też... pare dni temu robilam ponownie i tak na wszelki wypadek postanowilam zmiekczyc ten oboz, dalam assayna.. wyslalam atak i jak wielkie zdziwienie moje bylo jak sytuacja znowu sie powtorzyla, nie wiem czy to jakiś bład.
    Popatrzyłam w poradnik na wiki, tam ten oboz blokuje sie innym skladem.. Ogolnie poradnik jest dobry nie mialam innych problemow, tylko 2 razy to samo wydaje mi sie juz dziwne

  6. #76
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    @Fleotria daj tam 189EŻ 1Ż 1O walka będzie trwała minimum 5 rund maksymalnie 9, średnia (6.13) i jeśli wtedy gdy blokowało zawsze brakowało mniej niż 10 sekund to teraz nie powinno padać.
    Po przeanalizowaniu widzę że twój skład na blok jest dużo bezpieczniejszy,poprawiłem w poradniku,dziękuję


    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Za pierwszym razem pomyślałam że coś skoncilam, przejrzalam raporty, sklady sie zgadzaly, ustawienie też... pare dni temu robilam ponownie i tak na wszelki wypadek postanowilam zmiekczyc ten oboz, dalam assayna.. wyslalam atak i jak wielkie zdziwienie moje bylo jak sytuacja znowu sie powtorzyla, nie wiem czy to jakiś bład.
    Popatrzyłam w poradnik na wiki, tam ten oboz blokuje sie innym skladem.. Ogolnie poradnik jest dobry nie mialam innych problemow, tylko 2 razy to samo wydaje mi sie juz dziwne
    Może faktycznie jest tam błąd,choć nie potrafię tego stwierdzić,gdyż mnie zawsze ten blok wychodzi,ani razu mi się tu nie zdarzyła wtopa,no ale już poprawione na dużo bezpieczniejszy skład

    Pozdrawiam.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    w g2 w bloku mistrz obrony skonczyl wcześniej walczyc niż major.. w malym dzielnym krawcu... nie wiem czy to ma duzy wpływ na wynik ale 1 fala mmma z 220 rekami walczyl 2 rundy..
    Ostatnio edytowane przez laaf ; 09.06.2015 o 14:02

  8. #78
    Początkujący Osadnik Awatar arres60
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hi :-) Bardzo dobra robota,szacunek dla ciebie za poświęcony czas

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w Wikingach obóz 13 można spokojnie ubić 1 falą Majorem (44O 1EŻ 225Ku) bez straty MSW
    dzięki za dobre poradniki

    Jeżeli ktoś będzie robił zdradzonego to trzeba uwzględnić dodatkowe wojsko na obóz 22 (pominięty w rozpisce).

    przepraszam, wojsko uwzględnione tylko źle opisane obozy
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 02.07.2015 o 05:13 Powód: połączenie postów (proszę korzystać z edycji)

  10. #80
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co z blokami w bohaterskim ? bo pisze że nadal są w opracowaniu

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.