Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 102

Wątek: Zbiór poradników - MariuszKartofel - Major(270) - Pytania i sugestie

  1. #81
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Takie male pytanie
    Dlaczego w zdradzonym malym krawcu na przywodcy g2 uzywasz elitarnych zamiast puszkarzy do ataku?

  2. #82
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Takie male pytanie
    Dlaczego w zdradzonym malym krawcu na przywodcy g2 uzywasz elitarnych zamiast puszkarzy do ataku?
    Bo w tym przypadku akurat lepsi są elitarni.


    Poradniki będę aktualizował w wolnym czasie, którego ostatnio nie mam zbyt wiele.

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,dobra robota.

  4. #84
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Changelog 07.11.2015 - dodano zaktualizowany poradnik na dzielnego małego krawca
    Changelog 08.11.2015 - dodano alternatywę bez bloków do dzielnego małego krawca
    Ostatnio edytowane przez MariuszKartofel ; 08.11.2015 o 14:31

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    Hej Mariusz bardzo lubie Twoje poradniki, ale po zmianie w DMK nie wyszedl mi blok na oboz 8 i9 . Wyslalam na 9 najpierw majora po nim mma i major wszedl 1 do oobu, oczywiscie przegral, stracilam puszki i elitarnego, a na dodatek uziemilam go na 2 godziny. Czy cos nie tak zrobilam ? pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Ellaz ; 11.11.2015 o 18:31

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po wyjściu z garnizonów zauważ, który idzie pierwszy, jeśli major to cofnij. Ja akurat przegapiłam dopisek,że należy puścić je odwrotnie, zrobiłam to tak jak zwykle i normalnie wszystko wyszło.

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    hej gosiak15 jak juz wyjdziesz z garnizonu, to nie masz mozliwosci zobaczyc w jakiej kolejnosci ida bo ida tuz za soba, a jeszcze zapomnialam napisac, ze ten blok ze zwyklym nie utrzymal sie skonczyl przed nimi i tez stracilam

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    hej

  9. #89
    Osadnik Awatar MariuszKartofel
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ellaz, idzie zobaczyć, musisz patrzeć na majora (jak już go wypuścisz, to widać konika jak idzie do celu). Jak wypuszczasz po nim MSW, to musisz zwrócić uwagę, żeby major go nie wyprzedził, bo wtedy padnie. Celowo zmieniłem kolejność, ma to na celu zmniejszyć odległość między generałami, dzięki czemu zyskamy kolka cennych sekund przy bloku.

    PS. Dodałem też wersję bez bloków, składy znajdują się w spojlerach.

    Pozdrawiam

    Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.

  10. #90
    TomaszMa
    Dziękuję za nową wersję poradnika do Dzielnego Małego Krawca.Podanie wersji bez bloku jest wspaniałe Pozdrawiam.
    PS.Bardzo lubię sprytnego(niestety bez wzajemności).Często wtapiam bloki z "przedblokami",mógłbyś zrobić wersję bez bloku?
    Ostatnio edytowane przez TomaszMa ; 12.11.2015 o 11:37

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.