Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Czy Administracja wypowie się w sprawie ogromnych problemów z grą?

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Najbardziej denerwujące jest to że zawiesza się czas...... konczy sie produkcja, włacza sie kolejna i zachwilę zno wraca do pierwszej ....... to samo dzieje sie na ekspedycjach...... marszałek atakuje a po chwili pokazuje ze jest dopiero w połowie drogi do obozu wroga.......

  2. #12
    Osadnik Awatar NieMaNicka
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nic nie zrobią. Gra sprawuje sie poprawnie tyle ze wymagania względem sprzetu wzrosły 2Gb ramu i procek klasy i-5

    BB ewidentnie chce czesc graczy zmusic do zmiany sprzetu

  3. #13
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Paru graczy znudzi się i tym samym samo się naprawi

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Problem w tym, że wzrosły wymagania sprzętowe, lagi i ogólne zamulenie objawia się poprzez brak synchronizacji w czasie ponizej 50ms (dostrzegalnym dla oka ludziego) animacji i enginu wywoływanych linijek skryptu, stąd generałowie, którzy ścigają się na przygodach, niekończące oczekiwanie na pojawienie się animacji pozwalającej na wysłanie odkrywcy zbudowanie lub up kopalni i inne.
    Pytanie czy takie zsynchronizowanie jest możliwe po stronie gry (serwerów, wywołań) czy nie. W przypadku, w którym nie da się zoptymalizować działania gry, idą Święta dobry sprzęt do grania można kupić poniżej 3 000 złotych. Może będzie jakaś wspólna promocja, w której kupujesz nowy komputer bo BB popsuło TSO i dostajesz extra 1000 klejków
    Ciszaaaa cały czas CM daj znać czy coś się dzieje!

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia
    jeden wielki LAG - czy to ze walka na Dzielnym trwa dopoki sie nie zrestartuje gry to tez wina komputera mojego? darmowe przenoszenie to tez WIELKI NIEWYPAL. Jak chce przeniesc 20 buynkow to musze czekac 20 min! moje 20 min jest duzo wiecej warte niz pare bezwartosciowych monet i marmuru, ale oczywiscie opcji zeby sboie platnie przenosic 20 budynkow w minute BB nie zostawilo i w praktyce zablokowali mi ta mozliwosc na 2 tygodnie.
    Olewctwo i bylejakosc ze strony BB jest straszliwe, a decydenci to jakies ...... (wstwcie sobie sami odpowiednie okreslenie)!!

  6. #16
    kamakama12
    Odważyliście się iść na przygodę?! Brawo.

    Nie wymagamy od administracji wie;e. Chcemy jedynie jasnej i rzeczowej odpowiedzi czy taka zlagowana gra pozostanie na wieki wieków.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Faktycznie coś musiało się zmienić w wymaganiach sprzętowych bo wszystko wolno sie ładuje np żeby podnieść kopalnie rudy żelaza muszę poczekać 10-15sekund dopiero mi sie wyswietla ze mogę to zrobić za150 narzędzi to jest chore. Poczekam jeszcze chwile jeśli się nic nie zmieni to zrezygnuje z gry. Przecież to można nerwicy się nabawić jak to wszystko działa, jest bardzo duze opóźnienie we wszystkim.W gildzie maja podobnie.

  8. #18
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gowno prawda, mam naprawde niezly sprzet, i tez mi laguje... wiec nie tedy droga...

  9. #19
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bzdura z tymi wymaganiami kompa, mamy kolejny "wyciek", już tak kiedyś było
    Ci co tak o tym piszą nie zacytują skąd takie informacje, z fusów ?

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Jeny ludzie informacje ze strony głównej. Przecież pisali że jest promocja i przez 2 tygodnie broń produkuje si 2x szybciej. Niedługo sytuacja powróci do dawnego stanu.
    Cóż. Nie u mnie, a na pewno nie na wierzchu:
    2014-11-28 Nowy zwiastun: Kolonie PvP - nic
    2014-11-26 PvP Samouczek Video - nic
    2014-11-14 Pamiętnik developera: Kolonie i PvP - nic
    2014-11-11 Twórczość: Pani Żniwiarz - również nic
    Zatem nie na stronie głównej, tylko jeżeli już to głębiej.
    Owszem, przy uruchamianiu gry pojawia się komunikat - "niektóre budynki są wydajniejsze". I to tyle ze strony twórców.
    Dzięki Twojej odpowiedzi widzę, że faktycznie czas produkcji jest skrócony co absolutnie zaburzyło gospodarkę węglem i drewnem.
    Jak bym był tego świadom, to bym nie opróżnił magazynów z węgla na produkcję nowej broni dla kolonii... Bo jakoś przyspieszenia produkcji węgla i drewna twórcy nie przewidzieli.
    To się nazywa niedźwiedzia przysługa... ale przynajmniej już wiem jak doszło do moich braków w węglu.
    Dziękuję za informację i pozdrawiam.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.