Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Przepadające dropy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia

    Przepadające dropy

    Skończyłem grę ,,Matczyną miłość,, i wyświetlił się ,,POWRÓT,,a kilka minut później skończył się czas gry.Nie kliknąłem na POWRÓT od razu i nie otrzymałem żadnego dropa - premi. Dostałem tylko punkty doświadczenia. To normalne???Straciłem mnóstwo wojska.

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli nie zakończyłeś przygody przed upływem jej zakończenia to niestety dropu nie ma.
    Zakończeniem przygody nie jest tylko wykonanie zadania ale również potwierdzenie tego w wykrzykniku, gapowe się płaci.

  3. #3
    Osadnik Awatar olaszwoch
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a wojsko nie powinno samo wrócić tylko trochę później?

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez olaszwoch Zobacz posta
    a wojsko nie powinno samo wrócić tylko trochę później?
    Myślę, że miał na myśli straty poniesione na wykonanie przygody.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Coś mi tu się nie zgadza. On piszę, ze wyświetlił mu się powrót, jeśli wyświetlił się powrót tzn, ze musiał najpierw zakończyć zadanie. A to oznacza, ze powinien dostać drop. Zdarzało mi się już zakańczać zadanie z księgi i nie klikać powrotu tylko wylogować się lub wrócić na mapę wyspy normalnie i drop zawsze otrzymałam, bo liczy się zakończenie zadania, a nie kliknięcie powrotu. Baaa zdarzało mi się po zakończeniu zadania przed kliknięciem powrotu wejść na mapie przygody w wiadomości i zobaczyć już wiadomość z dropem za tę przygodę.


    Właśnie sprawdziłam na bractwie. Zakończyłam zadanie. Gdy pojawił się powrót wyłączyłam go krzyżykiem. Weszłam w wiadomości na mapie przygody i drop był. Może u niego brak dropu wynika z tego, ze w międzyczasie przygoda się zakończyła ale to raczej błąd gry, bo drop jest dawany po zakończeniu zadania.
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 23.11.2014 o 14:19

  6. #6
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zdaje się że ten powrót z okienka i ten z paska na dole to jedno i to samo. Czasami to okienko na koniec przygody mi się nie pokazywało, mogłem tak długo gapić się jak po pustej wyspie spacerują zwierzaki, wtedy klikam powrót na dolnym pasku, wracam na wyspę i widzę że drop jest, przygoda zniknęła z księgi zadań, a jeśli nie to próba wejścia kończyła się błędem.
    Tak więc kolega musiał zostawić okienko powrotu i już nic nie klikał przez resztę czasu jaki pozostał do końca przygody.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.