Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #121
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wredniejszy Zobacz posta
    O jakie to cuda nam zafundowało BB ta krzyczy cały czas Idho nic dodać nic ująć chcesz to podbijaj te kolonie ale ja mam to gdzieś,Obcy ma racje po co wmawiasz wszystkim jakie to cudowne mieć kolonie ile masz za to ?
    jeden wielki bełkot .... BB zabrało ci przecinki?? Rozumiem, że nie chciałeś aby twój kolega obcy, się czuł wyobcowany ^.^ dlatego nie zrozumiałeś tego co napisałem ;-) Bravo ;-)

    Mój temat miał na celu udowodnić opłacalność podbijania kolonii. I taką funkcję spełnia ... jeżeli chcecie rozmawiać ile można zarobić na żelazie proponuje założyć oddzielny temat ;-)

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podbijając kolonię, przyjęłam zapkę do byka i mi wyskoczyli prawdopodobnie poprzedni właściciele kolonii - czyli przestaje być anonimowo:
    http://pokazywarka.pl/wh8q6z/#zdjecie13767949

  3. #123
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Totalna komedia: następnego ranka po podbiciu kolonii dostałem z 2-3 raporty o skutecznej obronie. Patrząc na składy obozów zorientowałem się, że to raport nie z mojej kolonii...
    Potem przyszedł jeszcze jeden, a potem kolejny - tym razem o tym, że ktoś rzeczywiście zajął moją wyspę.

    Póki co, szacuję, że 50% otrzymanych przeze mnie punktów waleczności w ogóle mi się nie należało...

  4. #124
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Własnie mi się kończy siedem dni małej kolonii. Nie majac pojęcia o koloniach stracilem podbijając ja 225 jednostek szturmowych. Natomiast to co zobaczyłem w raporcie 6 próby odbicia mojej kolonii to chyba jakiś żart. Ktoś stracił 1455 jednostek wojska (w tym ponad 400 łuczników szturmowych). Możliwe to w ogóle? A tak to dostałem ponad 3k rudy żelaza, spore doładowanie do kopalni i jeszcze jakies fanty. Ponad 200 punktów waleczności, ponad 2k drewna egzotycznego. Tak więc się zastanawiam czy ludzie mają pecha, czy robili na hura, czy może jeszcze jakiś inny powód.

  5. #125
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Na mala kolonie mozesz zabrac 520 jednostek wojska, wiec to blad gry raczej.

  6. #126
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Suneater Zobacz posta
    Na mala kolonie mozesz zabrac 520 jednostek wojska, wiec to blad gry raczej.
    No i wlasnie to mi nie gralo, bo ten limit wlasnie widziałem jak sam odbijałem komus. Czyli bugi. Możliwe, że z tych 6 ataków na kolonie połowa nie miała miejsca Tak jak ktoś napisał powyżej to pewnie raport z ataku na jakas inna, wieksza kolonie.

  7. #127
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kpt_wlodzimierz Zobacz posta
    Póki co, szacuję, że 50% otrzymanych przeze mnie punktów waleczności w ogóle mi się nie należało...
    Jak dostałeś je nie ingerując w proces, (np. poprzez wielokrotne wylogowywanie się, ponowne logowanie i wykonywanie określonej sekwencji czynności w celu osiągnięcia korzyści jak w pamiętnej sprawie) to ci się widocznie należały

    A co do samych raportów to wydaje mi się że wyświetlają one sumaryczne straty na danej kolonii od początku jej istnienia.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 16.12.2014 o 11:53

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Jak dostałeś je nie ingerując w proces, (np. poprzez wielokrotne wylogowywanie się, ponowne logowanie i wykonywanie określonej sekwencji czynności w celu osiągnięcia korzyści jak w pamiętnej sprawie) to ci się widocznie należały

    A co do samych raportów to wydaje mi się że wyświetlają one sumaryczne straty na danej kolonii od początku jej istnienia.
    Wygląda na to, że sytuacja została unormowana.
    Właśnie dostałem raport o tym, że odparłem atak wroga. Po raporcie widzę, że to rzeczywiście była moja kolonia. Ataków 0, straconych jednostek 0 - nie dostałem PZ i GM. Postęp osiągnięcia - zaliczony.

  9. #129
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez kpt_wlodzimierz Zobacz posta
    Wygląda na to, że sytuacja została unormowana.
    Właśnie dostałem raport o tym, że odparłem atak wroga. Po raporcie widzę, że to rzeczywiście była moja kolonia. Ataków 0, straconych jednostek 0 - nie dostałem PZ i GM. Postęp osiągnięcia - zaliczony.
    Od ostatniej konserwacji przestały przychodzić do mnie raporty o podbiciu kolonii, których nie podbijałam. Wygląda na to, że faktycznie coś poprawili

  10. #130
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wygląda, że poprawili aż za bardzo. Przestały przychodzić raporty z ataków na kolonie których już nie posiadamy, ale również:
    - brak nagród w postaci VP i SC za odparcie ataku na kolonie
    - brak dropa za utratę kolonii

    W tej sytuacji opłacalność kolonii lekko się zmieniła na niekorzyść...

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.