Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14
Pokaż wyniki od 131 do 134 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #131
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Wygląda, że poprawili aż za bardzo. Przestały przychodzić raporty z ataków na kolonie których już nie posiadamy, ale również:
    - brak nagród w postaci VP i SC za odparcie ataku na kolonie
    - brak dropa za utratę kolonii

    W tej sytuacji opłacalność kolonii lekko się zmieniła na niekorzyść...
    U mnie oprócz powyższych "poprawek" zauważyłam, że odbicia małej kolonii nie zliczyło mi do osiągnięć. Podobnie z odpieraniem ataków - dostaje raport o odparciu ataku, ale nie zlicza się to do osiągnięcia. Oczywiście brak jakichkolwiek nagród za odparcie ataku. Te kolejne pseudoulepszenia spowodują, że i tak mikroskopijny odsetek graczy, którzy bawią się w pvp jeszcze bardziej spadnie, o ile to jeszcze możliwe. O niskiej popularności świadczy znikoma ilość kolonii na levelu 3. Bardzo ciężko znaleźć kolonie innego gracza, przeważnie w ofercie walka z komputerem
    Ostatnio edytowane przez Warszawa2012 ; 21.12.2014 o 22:30

  2. #132
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zgadza się, u mnie wczorajsze poszukiwania kolonii zaowocowały znalezieniem zestawu na 3 lvl i tylko jedna była zajęta.

  3. #133
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kaszana teraz jest. Teraz nawet nie miałem zaznaczone, że ktoś atakuje mi kolonie. Przychodzi raport, pach, kolonia znika. Ograniczyli jakakolwiek interakcje do minimum. Piszecie, ze wpadały dropy po odbiciu przez kogoś kolonii. Niestety ja się czegoś takiego nie doczekałem. Jak na złość do tej zmiany nikt mi nie odbił kolonii. Jak zawsze wiatr w oczy (biednemu)

  4. #134
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Najwyższy czas zapytać kolejny raz: kiedy będzie obiecane pvp?

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.