Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeśli jest tak jak piszecie, to z przykrością stweirdzam, że nie nie zrozumieliście zupełnie zamysłu BB. Zysk polega tu przecież na NIEpodbijaniu kolonii. Weźmy powyższy przykład małej kolonii: bez kiwnięcia palcem oszczędzamy m.in. ~85k rudy żelaza. A ile kliknięć i oczekiwania nas omija! Toż to czysyt zysk, a więc i ubaw po pachy -.-

    Bardzo ucieszył mnie również link od Lipka odnośnie zmian w dropach. Na tą okazję chyba wyciągnę jakąś odświętną przygodę, ZE albo DS będą najlepsze...

    Ps. Dziękuję wszystkim, który się pofatygowali, żeby sprawdzić co szykuje dla nas BB i podzielić się radosną wieścią. Mnie się jakoś odechciało po Waszych rewalacjach.

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    A ja tam czekam az nadejdzie ten radosny dzien gdy napisze cos w stylu: drodzy gracze, przekazalem szefostwu wasze uwagi i postanowiono, ze(...)
    Wydaje mi się że nigdy nikt czegoś takiego nie napisze, bo komunikacja nawet nie kuleje, po prostu jej tu nie ma, możemy sobie pisac i tak to wszystko jest o d.... potłuc... a narzekaliście na xaar'a....

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jest jeden plus Zarobię na żelazie :P

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    ziomek zgadzam sie w 100% z taba żenada przez duze Ż

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra
    jedyna sensowna walka była w oGame. Nigdzie więcej nie wyszło. A to co tutaj to chyba dla mojego 5-letniego syna - słabizny jakieś do podbijania kubła ze śmieciami. D.. mi się po to ruszać nie chce. Ktoś tu napisał wegetacja - no tak, skoro dropy w przygodach popsute, to po co aktywność? Mam już po 1 mln różnych rzeczy w gwieździe co ja mam z tym robić? 50 lvl i dalej brak pomysłu, pusta lista zadań (bo na 50 się kończą). Eventy - czas na ożywienie na parę dni. Może to i dobrze, oGame uzależniało jak nie wiem co, tej grze to nie grozi Z oGame po 7 latach zrezygnowałem, bo chore było wstawanie o 5 rano by lać flotą co wróciła z FS-a tych, co nie spali między 2 a 4 :/ Księżyce rozwalałem, GS ładna ilość latała (ok 20), wypasiona gospodarka, planety i księżyce niewarte najazdu jeśli flota nie siadła, bo najeżone obroną a puste, trochę surowców co skapało między wejściami. A szczyt wszystkiego - jak mi się zepsuł samochód to 3 smsy w czasie oczekiwania na pomoc drogową do sojuszników, by mi flotę podnieśli co siadała za 45 min. Z drugiej strony sms od sojusznika co w szpitalu wylądował - puścił go na ileś minut przed uśpieniem przed operacją - masakra. I spotkanie na ślubie, jakbyśmy byli rodziną...
    Tu nam nie grozi takie uzależnienie :P

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no też w to pykałem FSZYSCY ŻESMY PYKALI i nie spali ależ to było wieki temu jak ogame wchodził.

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Miroman Zobacz posta
    jedyna sensowna walka była w oGame. Nigdzie więcej nie wyszło. A to co tutaj to chyba dla mojego 5-letniego syna - słabizny jakieś do podbijania kubła ze śmieciami. D.. mi się po to ruszać nie chce. Ktoś tu napisał wegetacja - no tak, skoro dropy w przygodach popsute, to po co aktywność? Mam już po 1 mln różnych rzeczy w gwieździe co ja mam z tym robić? 50 lvl i dalej brak pomysłu, pusta lista zadań (bo na 50 się kończą). Eventy - czas na ożywienie na parę dni. Może to i dobrze, oGame uzależniało jak nie wiem co, tej grze to nie grozi Z oGame po 7 latach zrezygnowałem, bo chore było wstawanie o 5 rano by lać flotą co wróciła z FS-a tych, co nie spali między 2 a 4 :/ Księżyce rozwalałem, GS ładna ilość latała (ok 20), wypasiona gospodarka, planety i księżyce niewarte najazdu jeśli flota nie siadła, bo najeżone obroną a puste, trochę surowców co skapało między wejściami. A szczyt wszystkiego - jak mi się zepsuł samochód to 3 smsy w czasie oczekiwania na pomoc drogową do sojuszników, by mi flotę podnieśli co siadała za 45 min. Z drugiej strony sms od sojusznika co w szpitalu wylądował - puścił go na ileś minut przed uśpieniem przed operacją - masakra. I spotkanie na ślubie, jakbyśmy byli rodziną...
    Tu nam nie grozi takie uzależnienie :P
    I chwała Bogu, to byłby jakiś koszmar. A tak przynajmniej można sobie spokojnie pograć.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ktoś w BB sobie wymyślił, że walka w PvP to taka sztuka dla sztuki.
    Nieprawda.
    Walcząc i wygrywając chcemy konkretnych korzyści czy to w surowcach, czy jakiś punktach doświadczenia czy w rankingu.
    Niepojęte dla mnie jest że nie został tu wprowadzony żaden ranking. Gdzie przestrzeni na ich wiele odmian TSO ma wiele...
    Po prostu nie ogarniam tego...

    i proszę po raz kolejny, nie nazywajcie tego co wprowadzają PvP...

  9. #39
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprawa rankingów to zupełnie inna bajka.
    I jak powiedział kot rozglądając się po pustyni - nie ogarniam tej kuwety.
    Mądre rankingi ZAWSZE uatrakcyjniają grę. Tylko po raz kolejny:
    BB wie lepiej co dla graczy dobre.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    To PvP to Player vs Player czy Player vs Programmer???? ba narazie się zanosi na to drugie...
    Ostatnio edytowane przez Polkjmn ; 19.11.2014 o 21:32 Powód: Bo tak

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.