Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Wątek: Nie ta kolejność !!!

  1. #51
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale po co ta agresja.

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Agresja? Ja jestem spokojna Po prostu tak reaguję na wytykanie tekstów sprzed 3 stron dyskusji i zarzucanie mi kłamstwa. Jak to z rozmowami na forach, nie należy ich traktować zbyt poważnie

  3. #53
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Ale po co ta agresja.
    Napisałem wcześniej tejże Pani (?) że chętnie podyskutuje z nią na priv, odpowiedż była na nie. Bo ta Pani (?) tutaj chcę się wykazać...hmm tylko po co pisząc takie bzdury, chyba że występuje w imieniu BB o co prosiłem w swoim wątku

  4. #54
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    "Wykazać"? To ciekawe, czym według Ciebie się wykazuję. To nie ja zarzucam ludziom kłamstwa lub "kolaborację" Jedynie wypowiadam się o tym, co myślę o poszczególnych rzeczach w grze. Jeśli Ci to przeszkadza, to już nie moja wina.

  5. #55
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    (...) Jak to z rozmowami na forach, nie należy ich traktować zbyt poważnie
    I tego się trzymajmy

  6. #56
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wg mnie łatwo olać system 'wymuszania strat': umówmy się, że każdy podbija tylko wyspy niezajęte przez innego gracza. Na testowym odkrywca znajdował zawsze kilka niezajętych poza zajętymi.
    Może po pewnym czasie zacznie znajdować tylko zajęte, ale tego nie wiem.
    Póki są niezajęte, to można tylko te zajmować chyba.
    Pasuje?

  7. #57
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Wg mnie łatwo olać system 'wymuszania strat': umówmy się, że każdy podbija tylko wyspy niezajęte przez innego gracza. Na testowym odkrywca znajdował zawsze kilka niezajętych poza zajętymi.
    Może po pewnym czasie zacznie znajdować tylko zajęte, ale tego nie wiem.
    Póki są niezajęte, to można tylko te zajmować chyba.
    Pasuje?
    Wydaje mi się że pewnie będzie od górnie ustawiona jakaś liczba koloni do zdobycia i na początku faktycznie może być tak że będziemy znajdowali same nie zajęte. Inaczej nie miało by to sensu, bo możemy się na serwerach od razu umówić żeby sobie nie zabierać koloni, jeśli by te można w nieskończoność odnajdywać jako nie zajęte.

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla mnie jest OK. To nie jest obowiązkowe. Nikt nie zmusza do "pvp"

  9. #59
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Wydaje mi się że pewnie będzie od górnie ustawiona jakaś liczba koloni do zdobycia i na początku faktycznie może być tak że będziemy znajdowali same nie zajęte. Inaczej nie miało by to sensu, bo możemy się na serwerach od razu umówić żeby sobie nie zabierać koloni, jeśli by te można w nieskończoność odnajdywać jako nie zajęte.
    biorac pod uwage,ze nie wpadli na to ze bedzie mozna wiekszosc przygod przejsc praktycznie wylacznie rekrutami, to takie niedopatrzenie uwazam za co najmniej prawdopodobne.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.