Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Wątek: Nie ta kolejność !!!

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie mam problemu z sobą, raczej Ty masz bo wciskasz "kit" jakie to fajne zmiany nam funduje BB , poczytaj trochę wpisów na forum , pomyśl i przestań wreszcie pie.....ć głupoty.

    P.S. Nie zerknę jaką masz wypasioną produkcję puszkarzy, elitarnych, kuszników bo nie jestem na Twoim serwerze .

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Nie mam problemu z sobą, raczej Ty masz bo wciskasz "kit" jakie to fajne zmiany nam funduje BB , poczytaj trochę wpisów na forum , pomyśl i przestań wreszcie pie.....ć głupoty.
    Och, czyli się jednak zdenerwowałeś
    Wkurza cię, że ktoś nie dołącza do tłumu? Może dlatego, że nie jestem masochistką jak ci krytycy i nie lubię grać w gry, które budzą we mnie negatywne emocje. Jak mi się coś w grze nie podoba, to przestaję grać. A w Settlers jakoś gram.

    P.S. Nie zerknę jaką masz wypasioną produkcję puszkarzy, elitarnych, kuszników bo nie jestem na Twoim serwerze .
    Wiem, zauważyłam. To była figura retoryczna.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Och, czyli się jednak zdenerwowałeś
    Wkurza cię, że ktoś nie dołącza do tłumu? Może dlatego, że nie jestem masochistką jak ci krytycy i nie lubię grać w gry, które budzą we mnie negatywne emocje. Jak mi się coś w grze nie podoba, to przestaję grać. A w Settlers jakoś gram.


    Wiem, zauważyłam. To była figura retoryczna.

    Kończę dyskusję z Tobą na ogólnym forum , bo ona nic ciekawego nie wnosi do wątku założonego przez Redjula, powodzenia życzę

    P.S. Dalszą wymianę poglądów ze mną możesz przenieś na priv, na pewno odpiszę
    Ostatnio edytowane przez jemen2 ; 18.11.2014 o 13:17

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Nie, dziękuję. Nie widzę, czym taka rozmowa mogłaby mnie ubogacić.

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Nie, dziękuję. Nie widzę, czym taka rozmowa mogłaby mnie ubogacić.
    Skoro inna dyskusja Cię nie ubogaci, to przestań pisać bzdury nie w temacie który został założony.

  6. #46
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Avila nie wiem czy Ty tak na poważnie piszesz czy tylko próbujesz z nas idiotów zrobić.

    Powtórzę się, nie oceniam PvP i likwidacji broni w dropach, bo to nie na ten temat wątek. Zmiany w gospodarce, czy przystąpi się do PvP czy nie, będą konieczne, więc pisanie że nie przystępujesz do PvP więc wszystko zostawiasz tak jak jest, jest po prostu kłamstwem, co zresztą sama potwierdzasz pisząc w kolejnych postach, że sobie postawisz inne rzeczy.

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Skoro inna dyskusja Cię nie ubogaci, to przestań pisać bzdury nie w temacie który został założony.
    Och przepraszam, to Ty mnie wywołałeś do tablicy, "ośmieliłam się" odpowiedzieć na rzeczy przez Ciebie poruszone, więc sobie wypraszam.

    Zmiany w gospodarce, czy przystąpi się do PvP czy nie, będą konieczne, więc pisanie że nie przystępujesz do PvP więc wszystko zostawiasz tak jak jest
    "Zostawianie tak jak jest" dotyczyło stawiania nowych budynków do produkcji jednostek i broni do PVP. Na to narzekał założyciel wątku, pisząc, że ma mało miejsca na postawienie nowych linii produkcyjnych dla nowych jednostek. W tym sensie zostawiam wszystko tak jak jest, bo nie zamierzam dołączać do PVP, więc nie mam potrzeby stawiania nowych linii produkcyjnych. Chyba że mi się odwidzi i jednak postawię. Tego dotyczyła tamta rozmowa. Więc nie zarzucaj mi kłamstwa, bo nigdzie nie skłamałam.
    Zmiana systemu walki to zupełnie inny wątek i nie tego dotyczyła ani poprzednia rozmowa, ani cytowana przez Ciebie moja wypowiedź. Jeśli trzeba będzie produkować więcej żołnierzy, postawię nowe budynki.

  8. #48
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiem ja chyba czytałam jakiś inny post- RedJul napisał:
    [/QUOTE]2. Będzie trzeba stworzyć nowe linie produkcyjne
    3. Trzeba będzie zreorganizować istniejące linie produkcyjne[/QUOTE]
    Nie ma tu mowy że dotyczy to jedynie PvP

  9. #49
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie chodzi mi o mało miejsca (choć to ważne dla wielu graczy) ale o robotę głupiego.
    Najpierw pokombinuję jak stworzyć nowe procesy produkcyjne, potem gdzie je zmieścić na wyspie (kosztem przenosin lub wyburzania starych budynków) a następnie po pojawieniu się nowych wysp będę odtwarzał (przynajmniej w części) to co zburzyłem.
    Bawi mnie przemeblowanie wyspy, robiłem to już kilkukrotnie ale zawsze to była moja decyzja i miała jakiś sens.
    Teraz aby kontynuować skutecznie zabawę będę MUSIAŁ przemeblować wyspę dwukrotnie.
    A to mi się nie podoba:/

  10. #50
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie wiem ja chyba czytałam jakiś inny post- RedJul napisał:
    2. Będzie trzeba stworzyć nowe linie produkcyjne
    3. Trzeba będzie zreorganizować istniejące linie produkcyjne[/QUOTE]
    Nie ma tu mowy że dotyczy to jedynie PvP[/QUOTE]
    No rzeczywiście, przyłapałaś mnie na niestuprocentowo trafnej odpowiedzi, gratuluję, puchar zwycięzcy przyślę pocztą

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.