Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 59

Wątek: Nie ta kolejność !!!

  1. #31
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Nie chcę PVP i nie będę w nim uczestniczyć, więc wszystko zostawiam takie, jakie jest. To mój wybór.
    Ufff. Nie jestem jedyna

  2. #32
    Osadnik Awatar Szakael
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Kolonia
    Ja tam bym chciał PVP tylko, jakieś grywalne i przynoszące zysk, a nie robić by robić, to co ta kolonia oferuje to jakiś syf, lepiej sprzedać surowce potrzebne na wojsko niż podbijać to, przynajmniej wtedy możemy zarobić... komedia.

  3. #33
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A nagrodę: rdzawy TOP-KNOT otrzymuje Blue Byte Studio, które to robi wszystko na opak.
    Te kolonie to z jakiej racji mają znikać po tygodniu, rewolucja na kolonii czy jak? Powinny być aż do momentu podbicia przez innego gracza. Można by robić też wojny gildii o opanowanie wysp i nagrody za zwycięstwo też mogłyby być zachęcające.

  4. #34
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Ufff. Nie jestem jedyna
    Jest nas więcej.

  5. #35
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Nie chcę PVP i nie będę w nim uczestniczyć, więc wszystko zostawiam takie, jakie jest. To mój wybór.
    Chyba nie doczytałaś na temat zmian. Nawet jeżeli rezygnujesz z PvP to i tak zmiany Ciebie czekają, bo nie będzie już broni w dropach. No chyba że jesteś tak bogata że będziesz kupować to co kiedyś dostawałaś w łupie, lub już wcześniej sama całą broń robiłaś a to co się trafiało w łupach rozdawałaś biednym.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    A jeśli w bliżej nieokreślonej przyszłości, pojawią się jednak dodatkowe wyspy, to co z patentami? Też parę dodadzą gratis?

    I jak najbardziej zgadzam się RedJulem - najpierw powinno być miejsce pod nowe linie produkcyjne, bo ciekawa jestem czy na chwilę obecną ktoś ma np, zoptymalizowany i pełny łańcuch pod produkcję armat (za TSOWiki - 6 warsztatów kołodzieja, 3 warsztaty cieśli, 2 młyny prochowe, taki drobiazg jak 24 piece do wytopu żelaza pominę)

    I jeszcze jedno:

    "Zmiana balansu jednostek w Epickich wyprawach
    Niektóre jednostki z Epickich wypraw zostały na nowo zbalansowane.
    Liczba punktów życia i zadawanych obrażeń została zmieniona, niektóre jednostki mogą też zadawać Obrażenia obszarowe.
    W niektórych przypadkach liczba punktów doświadczenia za pokonanie jednostek uległa zmianie"

    "Ważne: Podstawowa mechanika walki, rozstawiania jednostek w przygodach oraz jednostki niskopziomowe pozostały bez zmian!"

    Nie ogarniam niestety wysublimowanych w swej precyzji wypowiedzi BB - czy to oznacza, że zmiany w mechanice walki dotyczą tylko przygód epickich, a pozostałe, w tym również krawców będzie można robić wg wcześniejszych poradników, jeśli chodzi o ilość i rodzaj potrzebnych wojsk?

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Chyba nie doczytałaś na temat zmian. Nawet jeżeli rezygnujesz z PvP to i tak zmiany Ciebie czekają, bo nie będzie już broni w dropach. No chyba że jesteś tak bogata że będziesz kupować to co kiedyś dostawałaś w łupie, lub już wcześniej sama całą broń robiłaś a to co się trafiało w łupach rozdawałaś biednym.
    Na brak broni nigdy nie narzekałam. Produkowałam gdy trzeba, kupowałam gdy trzeba. I sprzedawałam, gdy miała kaprys. Jak będą zmiany, to się dostosuję. Będzie ciekawie. Jakieś wyzwanie przynajmniej.

  8. #38
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Nie chcę PVP i nie będę w nim uczestniczyć, więc wszystko zostawiam takie, jakie jest. To mój wybór.
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Jak będą zmiany, to się dostosuję. Będzie ciekawie. Jakieś wyzwanie przynajmniej.
    Widzisz pewną sprzeczność w tych wypowiedziach.

    Oczywiście nie narzekałaś na braki, bo sporo broni trafiało się w dropach, sama uzbierałam ponad 500k mieczy stalowych nie posiadając miecznika. Tak jak pisałam nawet rezygnując z PvP trzeba dokonać zmian i zazwyczaj przeorganizować gospodarkę, wracając to tematu wątku, reorganizacja w kolejności jaką proponuje BB jest absurdalna.
    Ostatnio edytowane przez Piwonia ; 18.11.2014 o 13:13

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Na brak broni nigdy nie narzekałam. Produkowałam gdy trzeba, kupowałam gdy trzeba. I sprzedawałam, gdy miała kaprys. Jak będą zmiany, to się dostosuję. Będzie ciekawie. Jakieś wyzwanie przynajmniej.
    Czytając Twoje wpisy faktycznie mam wrażenie że jesteś z BB, co ktoś już tutaj zauważył. Nie narzekałaś na brak broni bo ją po prostu miałaś za friko, oprócz mieczy z brązu , łuków zwyklych i mieczy z żelaza nic nie produkowałaś bo nie było takiej potrzeby, teraz będziesz musiała to robić, więc przestań pisać bzdury...ogarnij się kobieto i pomyśl zanim coś tutaj napiszesz "mądrego "

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Ad piwonia
    Widzisz pewną sprzeczność w tych wypowiedziach.
    Nie widzę. Nie będę uczestniczyć w PVP, chyba że będę miała kaprys. Mechanika walki dotyczy wszystkich, nie tylko PVP. Więc nie ma sprzeczności. To logiczne.

    Oczywiście nie narzekałaś na braki, ja też bo sporo broni trafiało się w dropach, sama uzbierałam ponad 500k mieczy stalowych nie posiadając miecznika. Tak jak pisałam nawet rezygnując z PvP trzeba dokonać zmian i zazwyczaj przeorganizować gospodarkę
    Dlatego pisałam o wyzwaniu.

    Ad jemen2
    Czytając Twoje wpisy faktycznie mam wrażenie że jesteś z BB, co ktoś już tutaj zauważył.
    Mam się tym przejąć? Nie jestem z BB. Ktoś ma teorię spiskową? A co mnie to obchodzi? Podoba mi się gra, ot co.

    Nie narzekałaś na brak broni bo ją po prostu miałaś za friko, oprócz mieczy z brązu , łuków zwyklych i mieczy z żelaza nic nie produkowałaś bo nie było takiej potrzeby,
    Lol. Możliwe. I w czym problem? To sobie postawię inne rzeczy.

    teraz będziesz musiała to robić, więc przestań pisać bzdury...ogarnij się kobieto i pomyśl zanim coś tutaj napiszesz "mądrego "
    Oj chyba komuś podskoczyło ciśnienie To mnie bawi, nie przestawaj.
    Ostatnio edytowane przez Avila ; 18.11.2014 o 12:48

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.