Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Błąd logowania

  1. #1
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra

    Błąd logowania

    "Wystąpił ogólny błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie" - po czyszczeniu cache, reinstall'u flash'a parokrotnym, wchodzeniu z innych komputerów, przeinstalowaniu wyszukiwarek oraz przerwach konserwacyjnych, ciągle to samo. Internet działa w każdym aspekcie z wyjątkiem tej gry. Zna ktoś jakieś sensowne rozwiązania, których jeszcze nie praktykowałem? Czy ktoś zamierza zająć się żałosną, techniczną stroną tej gry? Ostatnio 3/4 tygodniowego premium przeleciało mi przez "biały ekran", gdzie błąd zniknął po 5 dniach, teraz kolejne dni eventu mijają mi przez jakieś kolejne nieporozumienie, w dodatku support na odpowiedzi milczy, co jest się zastanawiam?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie po 10 próbach odświeżania strony w końcu zaskoczyło i owy komunikat się nie pojawił.

  3. #3
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Przechodziłem to dużo więcej razy, nic się nie zmienia.. za każdym odświeżeniem jest to samo, wina internetu to nie jest, bo logowałem się z ciekawości u znajomego z drugiego końca miasta - to samo. Pewnie po evencie 'samo się naprawi", widzę, że bb ma zupełnie ignorancki stosunek do graczy, tylko pogratulować.

  4. #4
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Prosiłbym o znajomych ze Złotej Góry, aby weszli na moją wyspę i sprawdzili czy nie wyskakuje jakiś komunikat, dodatkowo czy łaskawy support zamierza odpisać na 3 moje wiadomości? Mija 5 dzień tej kpiny, a trochę czasu poświęciłem dla tej gry.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Próbowałem wejść na Twoją wyspę i wyskoczył komunikat iż konto zostało zablokowane i zostałeś wykluczony ;( ;( ;(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.