Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Przerwy techniczne - wasze opinie

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przerwy techniczne - wasze opinie

    Mamy coraz to więcej przerw technicznych, jak widać po wpisach na forum niezbyt poprawia to jakość gry, poniżej cytat ze strony startowej, bo tutaj ( http://forum.thesettlersonline.pl/th...299#post166299 ) BB nie napisał o dodatkowej konserwie UBI . Co o tym sądzicie, mamy ewent, więc okres szczególny ...

    "Drodzy Gracze,

    oprócz cotygodniowej przerwy technicznej w grze, dodatkowa zostanie przeprowadzona także w usługach Ubi. Prosimy o rozważne zaplanowanie czynności w grze. Czas aktywnych przygód oraz premium zostanie odpowiednio wydłużony. Podczas przerwy gra będzie niedostępna. Konserwacja usług Ubi rozpocznie się po przerwie technicznej w grze.

    Przerwa techniczna

    Data: Czwartek, 30 października
    Gra: Niedostępna
    Start: Około 02:00 rano, czasu polskiego
    Koniec: Około 07:00 rano, czasu polskiego
    Czas aktywnych przygód i Premium: zostanie przedłużony
    Restart zadań gildii: Tak

    Co: konserwacja usług Ubi
    Kiedy: 09:00 - 13:00 czasu polskiego
    Może wpłynąć na: Szczegóły znajdują się niżej

    Firma Ubisoft przeprowadzi prace konserwacyjne w czwartek, 30 października, w godzinach od 09:00 do 13:00 czasu polskiego. Autoryzacja Uplay oraz funkcje online mogą być w tym czasie niedostępne. Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za okazaną cierpliwość."

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Szczerze, mam gdzieś opinie na ten temat.
    Próbuję teraz wysłać wojsko na czarnych, które odpalają się już chyba z 10 minut, a po odświeżeniu strony czekam kolejne 10 minut na to żeby zaczęła się wczytywać. Na drugich czarnych próbuję zmienić skład wojska w Mistrzu i czekam 10 minut bo mielenie i mielenie. A po zmianie okazuje się że i tak jest tam wojsko jakbym nic nie zmienił, bo coś nie zaskoczyło.

    I ogólne zdanie na temat konserwacji ..... sztuka.

  3. #3
    Osadnik Awatar Gordon555
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest prawie 10 i konserwy nie ma albo jest nieodczuwalna. Jak dla mnie to takie konserwy trwające do 3-4 godzin do ok 17 są bezproblemowe. Zresztą nie za bardzo rozumiem słuszność tego wątku. Konserwy jak musza być to będą. Pewnie BB coś dorzuci od siebie jak to zwykle bywa więc tragedii nie ma.
    Zresztą konserwa jest niezależna od nas.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.10.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    A ja nie moge sie z kolei zalogowac.
    Z poziomu strony wyskakuje mi blad a przez FB jak probowalem to
    strona dodaje mi do nicka podkreslnik mimo, ze ani tutaj ani na FB nie mam
    takiego nicka

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Cyber_Duck Zobacz posta
    A ja nie moge sie z kolei zalogowac.
    Z poziomu strony wyskakuje mi blad a przez FB jak probowalem to
    strona dodaje mi do nicka podkreslnik mimo, ze ani tutaj ani na FB nie mam
    takiego nicka
    Dokładnie na tym polega konserwacja serwisu Uplay, który odpowiada za autoryzację, że nie można się zalogować. Serwery samej gry działają bez zarzutu i kto zalogował się przed 9:00 ten gra Przy okazji dziękujemy bb_teremortowi za umieszczenie wyczerpujących informacji na temat tej konserwacji dzięki czemu można uniknąć większemu napływowi tego typu pytań

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gordon555 Zobacz posta
    jest prawie 10 i konserwy nie ma albo jest nieodczuwalna. Jak dla mnie to takie konserwy trwające do 3-4 godzin do ok 17 są bezproblemowe. Zresztą nie za bardzo rozumiem słuszność tego wątku. Konserwy jak musza być to będą. Pewnie BB coś dorzuci od siebie jak to zwykle bywa więc tragedii nie ma.
    Zresztą konserwa jest niezależna od nas.
    Wątek założyłem po to, coby gracze ocenili jakość wykonywanych konserw, które w ostatnim okresie się nasiliły swoją częstotliwością . Także gordon555 dokładnie przeczytaj o co mi chodzi, a potem krytykuj .

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Konserwy mają jedną zaletę:-) Przeważnie są w godzinach kiedy nie gram, a przedłużają premium na godziny kiedy gram. Więcej z nich pożytku nie widzę:-)

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli o mnie chodzi to przerwy są organizowane w nocy, kiedy nie gram. W ciągu dnia ostatnio nie pojawiają się prawie wcale. Więc mi nie przeszkadzają. Choć może to też być spowodowane tym, że odpuściłem ostatnimi czasy TSO.

  9. #9
    Osadnik Awatar Gordon555
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak przypuszczałem po tej mini konserwie w dzień dali fanty. 50 dyń, 1 dzień premium i jeszcze coś, czego już nie pamiętam. To aż nadto pokryło wszelkie straty jeśli ktoś je poniósł. Wg mnie więcej zyskujemy na tych konserwach niż tracimy ;-).

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co zmieni spisanie, przeważnie narzekań graczy, na konserwy. bb robiło, robi i będzie robić konserwy. biadolenie, zakładanie postów nic tu nie pomoże.
    "Everybody lies"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.