Zobacz wyniki ankiety: Czy należy odsłonić ikonki populacji/patentów, gdy pojawia się komunikat?

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, oczywiście, czekam z utęsknieniem na poprawkę tego błędu!

    47 94.00%
  • Jest mi to obojętne, nie mam zdania.

    0 0%
  • Jestem na nie, bo uwielbiam czekać aż mi okienko zniknie chcę czekać!

    3 6.00%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Najeżdżanie okienek informacyjnych na interface Ludności

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No i Tobie też zasłania pasek, a wystraczy jakby pop-up (okienko komunikatu o ofercie) zaczynało się poniżej paska górnego, a nie zakrywając górny pasek. Takie proste i oszczędzi czasu i nerwów graczom

    Zasłoni tyle samo obrazu co szerokość paska, czyli niewiele. A w tym okienku jak widać jest możliwość by je zwęzić w pionie, bo nie musi być takie długie, więc może przy okazji to też dopiszę jako opcję. Wtedy jeszcze mniej drogocennego obrazu stracisz Piotrze

    I Tobie nikt nie karze kupować mniejszego, więc fajnie jakbyś tutaj nie prowokował sporów niepotrzebnych, sugerując, że ktoś tak robił.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj

    Miejsce pojawiania się komunikatów

    Witam,
    Od dłuższego czasu drażni mnie miejsce pojawiania się komunikatów np. "Twój geolog rozpoczął poszukiwania". Zawsze gdy chcę sprawdzić stan ludności, armii na mojej wyspie to muszę czekać aż komunikat zniknie. Najgorzej jest gdy, nim jeszcze zniknie poprzedni z geologami to pojawi się następny np. że odkrywcy wrócili <ściana>. Człowiek siedzi, chce coś na szybko zrobić a patrzy się tempo w monitor aż poznikają komunikaty. Proponuję po prostu obniżyć miejsce pojawiania się komunikatów. Będzie to tylko mały zabieg kosmetyczny i nie będzie to niczemu przeszkadzać. Dla przykładu screeny:

    Tak jest teraz:



    Tak było by extra:



    Tego obecnie nie da się podejrzeć:


  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    za, obniżyć!

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobry pomysł! popieram

  5. #25
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zmienić monitor?

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Zmienić monitor?
    Chyba tak, na monitorze 4:3 dzieje się tak faktycznie, na 16:9 nie ma takiego problemu, plus rozdzielczość .

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Zmienić monitor?
    Proszę bez ironicznych odpowiedzi. Jak czytam takie coś to mi ręce opadają.

    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Chyba tak, na monitorze 4:3 dzieje się tak faktycznie, na 16:9 nie ma takiego problemu, plus rozdzielczość .
    Rozumiem o co wam chodzi, rozdzielczość pozioma musi być na pewno większa niż 1280, nie koniecznie ekran musi być panoramiczny. Wtedy komunikat pojawia się obok tego paska z zasobami. Ale dla rozdzielczości już 1280 ten komunikat pojawia się na pasku z zasobami, a to jest ewidentnie upierdliwy błąd. Dlatego proszę o jego obniżenie. Bądźcie bardziej empatyczni.
    Ostatnio edytowane przez Librus ; 30.10.2014 o 17:38

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też mam ten sam problem. Głos na tak.

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Nie mam problemu, ale dlatego, że pracuję w rozdzielczości 1980x1050 a na mniejszych od 1680x1050 jest problem

  10. #30
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jest to niewygodne i denerwujące. Ale czy spece od BB potrafią podołać temu jakże wymagającemu wyzwaniu ?

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.