Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z uruchomieniem gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    Problem z uruchomieniem gry

    Od tygodnia nie mogę odpalić gry. Loguję się, ale kiedy wciskam przycisk Gra, pokazuje się komunikat "Wystąpił ogólny błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.". Oczywiście nie muszę pisać, że odświeżanie nic nie daje. Próbowałem odpalać grę z różnych przeglądarek, komputerów i sieci. Wszędzie to samo. Napisałem do Supportu, wysłałem im screen z tym komunikatem. Otrzymałem info, że sprawa została skierowana do departamentu technicznego celem szczegółowej analizy problemu. Było to tydzień temu i niestety do tej pory cisza. Czytałem na forum posty o "szybkim" działaniu supportu, ale nie miałem pojęcia, że ich tempo przypomina wyścig ślimaków na setkę. Czy ktoś z forumowiczów zetknął się z takim problemem? Jak tak to proszę o info.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Błąd logowania.jpg, 
wyświetleń: 162, 
rozmiar: 32.0 KB, 
ID: 2193.  

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    normalnie przesadzasz (
    zapewne support robi wszystko, żeby Ci pomóc ))
    a czas oczekiwania na reakcję na pewno będzie krótszy od nieskończoności ))
    zrozum, że ''oni'' mają NAS gdzieś - chyba, że miałbyś problem z kupnem diamentów, wtedy reakcja byłaby natychmiastowa i szybko mógłbyś przelać kasę na ich konto
    ich tzw departament techniczny to zbieranina nieudaczników i tego nie zmienimy

    Miłego oczekiwania na ''uśmiech losu''

  3. #3
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    mam od 3 dni to samo, event mija, a ja jako jeden z nielicznych nie mogę się zalogować. Klejki i dynie przepadają, to jest ku*** kpina, najpierw miałem biały ekran tydzień, a teraz to ...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.10.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    coś nie tak u mnie

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam,
    U mnie jest to samo od wczoraj tkzw.biały ekran przy naciśnięciu graj,zaczołem od niedawna grać ale chyba trza zrezygnowac i zostac przy TRIBAL WARS 2

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    @WALDIEE79 jeśli niedawno dla Ciebie to 18.03.2012 to winszuję. Wtedy dołączyłeś do gry
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Moze mial przerwe 2 letnia?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.