Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zakazane Eksperymenty (Major 270 + MSW)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2013
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra

    Zakazane Eksperymenty (Major 270 + MSW)

    Witam,

    Może jeszcze komuś się przyda poradnik do ZE przed zmianą systemu walki Poradnik sporządzony na podstawie kultowego poradnika Poznańczyka, z wykorzystaniem niektórych jego elementów.

    Poradnik do pobrania z google drive w formacie PDF. Link tutaj: https://drive.google.com/file/d/0B-N...ew?usp=sharing

    W potrzebnym wojsku zapomniałem napisać o 60Ku i 4Ż ;-)
    Ostatnio edytowane przez Harthon ; 26.10.2014 o 20:50

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Strefa w dolnym lewym rogu mapy z 3 obozami przywódców: ja to zrobiłem jeszcze inaczej. Wszystkie numery będę podawał za poradnikiem wiki bo na nim oparłem składy i kawał taktyki. Ustawiłem gienków na G4 wg wiki i zniszczyłem obozy 11 i 12, na obozach 13 i 15 można z powodzeniem wykonać blok stratny z 1 rekrutem.
    By dobrać się do ostatniego przywódcy (40) z tej strefy należy zniszczyć nieoznaczony obóz powyżej i na lewo od tego przywódcy (ma on taki sam skład jak obóz 38), a potem już droga wolna, gienerał prześlizgnie się blisko granicy przechwycenia kilku obozów. Te ataki wykonujemy z tego samego miejsca co poprzednie. Straty to 275 rekruta - tylko obozy 11 12 i nieoznaczony (zbliżone do tych z poradnika poznańczyka, a dokładnie o 8 rekrutów więcej), wiki nawet nie ma co porównywać.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    po aktualizacji wszystko nadal działa.
    Proponuję jednak zmianę ustawienia do bloku w G5, sam na nim wtopiłem, natomiast ustawiając w sposób poniżej wchodzi bez problemu


    Należy również pamiętać w G8, by puścić blok dopiero po zniszczeniu obozu 25, ponieważ po zniszczeniu tego obozu mojor idzie inną drogą, jak sie pospieszymy to może zostać przejęty.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar KoSiPiSaK
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    blok w g1 nawet nie siada, taki poradnik pozdrawiam.
    Sam mam wyznaczać miejsce, wypuszczenia generała na przywódce? mistrzowski poradnik..

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    wszystko siada, tylko ten G5 był niebezpieczny.
    Zwracasz uwagę na kolory? czarny to zwykły atak, niebieski blokuje, zielony ubija przywódce
    najpierw ubijasz czarnymi i dopiero po ubiciu dajesz bloki, wszystko działa dopiero co sprawdzałem jak widać wyżej

  6. #6
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez forest27 Zobacz posta
    wszystko siada, tylko ten G5 był niebezpieczny.
    Zwracasz uwagę na kolory? czarny to zwykły atak, niebieski blokuje, zielony ubija przywódce
    najpierw ubijasz czarnymi i dopiero po ubiciu dajesz bloki, wszystko działa dopiero co sprawdzałem jak widać wyżej
    Naprawdę solidna robota. Robiłem tym poradnikiem dwukrotnie i wszystko w porządku było.

  7. #7
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    G 13 należy poprawić, widzę składy na obozy 37, 37 i 39, ale ich pozycja nie jest zaznaczona na mapie i trzeba patrzeć po składach. Eh jedno małe niedopatrzenie i jeden z bloków mi nie wyszedł.

    G3 można zablokować także i obóz nr 6, 73 EŻ-ty są potrzebne, zmienia się trochę ustawienie generałów, ale tylko o kilka flag max.
    G5 obóz 14, po kiego diabła rozbijać atak na 2 fale, Mistrz z 220 Rekrutami sobie poradzi, a straty takie same
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 14.01.2015 o 20:01

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2013
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Dzięki wszystkim za uwagi, to mój pierwszy opublikowany poradnik. Robię go od bardzo dawna i wszystko mi siada, jednak postaram się w wolnej chwili czytelniejsze opisy i obrazki porobić, żeby było jasne wszystko.

    G5 obóz 14, po kiego diabła rozbijać atak na 2 fale, Mistrz z 220 Rekrutami sobie poradzi, a straty takie same
    Masz rację, ja mimo 2 MSW to robie G1 i G2 ze stratami na MSW często dlatego potem nie mam MSW na taki atak i rozbijam go na 2 fale .. ale racja postaram się dodać to jako alternatywne ataki.

    G 13 należy poprawić, widzę składy na obozy 37, 38 i 39, ale ich pozycja nie jest zaznaczona na mapie i trzeba patrzeć po składach.
    Masz trzy obozy kolejno ponumerowane, wg ataków i możliwości ich atakowania, myślę, że jest to do ogarnięcia ;-)

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.