Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 157

Wątek: Event świąteczny 2014

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    skoro ma nie być nic ciekawego to może niech lepiej nie robią tego eventu?

    przynajmniej wszyscy hejterzy i flejmerzy byliby zadowoleni...

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    W zeszłym roku kosztowało pudełko 95 kleju i co drugie to była lodowa u mnie na 20 prób 9x silos, 8x choinka i 3x 60prezentów. Te nowe premie odblokowywuja kilka nowych funkcji w ulepszonym magazynie, jedyna godna uwagi to zimowa wersja kosza irmy, czas działania 24h, czyli plus wrzutka i premium mamy buff prawie na 2 dni. Niestety tym razem do zakupu za prezenty nie widać Kolejnych Zakazanych Experymentów oraz Powrotu do Azylu bandytów. No i cena zaprawy mocno potanieje, jak każdy ma spore zapasy prezentów z lat poprzednich.

  3. #13
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak dla mnie zapowiada się ciekawie. Skoro z pudeł wypadają silosy to na kantorku ceny powinny nieco spaść i tam może uda się kilka kupić, manufki też się przydadzą

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nowe premie w specjalnym magazynie prowiantu bardzo ciekawe i w większości rozsądne koszty wytworzenia tych premii. 20% przyspieszenie introligatora przynajmniej zniweluje problem braku kolejki produkcji. Ulepszony kosz irmy super, wychodzi tanio i zaczyna mieć sens samodzielne buffowanie. Premia anulująca buff bardzo fajna, bo ile razy ktoś nam zrobi "dobry uczynek" rzucając coś czego nie chcemy lub poszli byśmy już spać, a tu trzeba czekać zanim się nową premię da. Zamiana zwykłego papieru na średni też może być interesująca. Dzięki zamianie ziół i strachów na dosypkę marmuru będzie można wyczyścić magazyn z zalegających kolekcji, choć na chwilę obecną mało opłacalne, bo po 20 sztuk na uzyskanie 50 sztuk dosypki to trochę marnie.

  5. #15
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nowe bufki wydają się oka, manufki - wreszcie nie będzie u mnie -77k węgla na 12h, a poza tym:
    Ewent BN jest lipny, bez możliwości zakupu za prezenty "Powrotu do azylu" i "kze".
    W sumie tylko na to czekałem na święta!!!!!!!!!!
    Gdzie te daaawno temu obiecywane przygody ekonomiczne??
    Jeśli nagrodą pozostanie (za kalendarz) arktyczna kopalnia (+zamarznięte coś),nie ma się co męczyć!!!!
    Może jakiś unikalny budynek na wodzie??? (np: statek z wyspy piratów/czaszki jako miejsce na 50/150 osadników ???)
    EDIT:
    Pierwsza przygoda za pomocą bufków:



    Drop"=(((- tylko prezenty i SC, przydało by się pare nowych bufów dla zachęty!!!


    Chociaż dropa do magazynu da się od razu wrzucić"=))))

    Kalędarz: dni specjalne i dni z przygodami: (ps trzeba sobie dni przestawić w kalendarzu 11 start=23 teraz koniec 7=19 teraz)
    Spoiler
    Początek eventu: 11 grudnia 2014.
    Zakończenie, faza 1: 8 stycznia 2015






    No i mała poprawa w Prowiancie Specjalnym się szykuje"=)))
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 24.10.2014 o 06:54
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Czarci Gaj
    (...) zamarznięte coś
    jeszcze nie tak dawno temu kazdy slinił się na te lodowe posiadłości, a teraz z jednego z najbardziej poszukiwanych budynkow pozostalo "zamarzniete cos"
    i jeszcze te kosze Irhmy na 24h - nie trzeba bedzie pamietac by logowac sie co 6/9h i odnawiac premki tylko *fyk* i spokój na 24
    no ale nie "..kamieni kupa" i "porazka"

    BORZE POLACZKI JAK WY MARUDZICIE

    W D. wam sie od tego dobrobytu poprzewracało
    Ostatnio edytowane przez ZjedzKota ; 24.10.2014 o 08:57

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Spodziewałem się,np świątecznej katedry,coś jak ta co kiedyś promowali na stronie reklamowej np za 1k prezentów,dawała by 300 popa i zmieniała wygląd w zależności od zbliżającej się okazji,a tutaj event bez nowego budynku:{ a miało być mega. Chociaż jakiś wetek świąteczny....

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Dodatkowo 2 manufaktury są już dostępne w sklepie gildii, jeśli wgrają to razem z eventem, to nie 4, a 6 manufaktur do zdobycia

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla osób grających 2-3 lata to może być nudnawy event, ale dla osób grających jeden rok i mniej to nie lada gratka.
    Nawet starsi gracze coś dla siebie znajdą, może z nudów drugi specjalny magazyn prowiantu, 4x manufaktura, zaprawy, żeby budynki na 6 poziom podnieść, może ze dwie chatki łowców, przedmioty odblokowujące produkcje bufów w specjalnym magazynie i to tyle.

    Najbardziej liczyłem jednak na Powrót do Azylu, szkoda ....
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 24.10.2014 o 12:27

  10. #20
    Osadnik Awatar Gordon555
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie z pudeł wpadło przyzwoicie. Na 10 szt.:
    60 prezentów/silos/60prezentów/silos/chatka/60p/choinka/arktyczna kopalnia/pomnik/arktyczna kopalnia.

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.