Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 157

Wątek: Event świąteczny 2014

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    co to za nagroda w kalendarzu swiatecznym na serwerze testowym za otwarcie wszystkich okienek powie mi ktos?

  2. #32
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Podobno pakiet: Lodowa rezydencja + arktyczna kopka zelaza

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli cement będzie kosztował faktycznie 60 prezentów to będzie mnie stać nawet na podniesienie władka na 8 lvl

  4. #34
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Podobno pakiet: Lodowa rezydencja + arktyczna kopka zelaza
    Poz tym w ostatnim oknie do wyboru szkoła lub wodna rezydencja.

  5. #35
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Angelkaxd Zobacz posta
    Jak dla mnie mogliby dać do kupienia ulepszone silosy, nawet za 2k prezentów, to chociaż będzie po co grać ;p
    Angelka skorzystaj z forum na testowym i napisz posta odnośnie swoich wymagań. Jak już bb napisało wersja ostateczna może się różnić od tej na testowym, więc warto spróbować.
    "Everybody lies"

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar BrieCatti
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    1. Kalendarz spoko nagroda końcowa już wątpliwa o ile lodowa posiadłość nadal jest gratką dla wielu graczy o tyle arktyczna kopalnia żelaza to jakiś żart, fajnie by było gdyby w tym pakiecie był np. Najazd Wikingów ( przygoda bardzo ekskluzywna z szansą na dodatkową lodowa posiadłość)
    2. Eventowe budynki ze sklepu : manufaktura bardzo na plus, chatki również nadal są gracze którzy je chętnie kupią, ale kolejny specjalny magazyn wg mnie można by było dopłacić te prezenty za odblokowanie produkcji nowych premii w magazynie który już jest ( sama opcja budynku jest dla mnie wątpliwa)
    3. Pudełko z budynkami jest porażką, cena 2x wyższa niż w poprzednim roku a z budynków ( a te wpadają rzadko ) silos, ulepszony silos, magazyn i kopalnia żelaza, oprócz tego ozdoby i pakiety 60 prezentów, po otworzeniu prawie 200 ani jednaj lodowej posiadłości czy wieży wiedźmy więc przypuszczam że nie ma tych budynków w puli do losowania, mogli dać chociaż w zamian kopalnie granitu, drzewek egzo czy limitowaną kopalnię złota.
    4. Wycofanie przygód: Kolejne zakazane... i Powrót... sprawiło, że event dla starszych stażem graczy, którzy już nie czyhają na budynki jest mało atrakcyjny.
    5. I na koniec marzenie ściętej głowy ale.... fajnie by było, żeby podczas eventu można było zdobyć Generała Pnia , który nawet grafiką wpisuje się świątecznie był tylko w wersji pudełkowej a teraz jest tylko za klejki
    Pozdrawiam

  7. #37
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mnie zastanawia czy będzie można zdobyć kolejny prowiant mimo że sie kupiło go rok wcześniej, testowy pod tym względem jest nieobiektywny.

  8. #38
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Prawie napewno nie bedzie mozna
    Ale w koncu mamy do czynienia z BB wiec moze sie okazac ze kaza oddac stary bo byl zdobyty nielegalnie

  9. #39
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeszcze nie wszyscy gracze maja ulepszoną prowiantownię i dla nich to będzie okazja. Czasem trzeba spojrzeć w inny sposób, z punktu widzenia kogoś kto gra od niedawna.

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Mnie zastanawia czy będzie można zdobyć kolejny prowiant mimo że sie kupiło go rok wcześniej, testowy pod tym względem jest nieobiektywny.
    100% nie będzie można mieć dwóch. Ten za prezenty to ten sam co teraz jest za klejnoty z limitem 1szt./gracz.

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.