Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 157

Wątek: Event świąteczny 2014

  1. #41
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    wam nigdy nic nie będzie pasować, prawda? zawsze będzie za mało, za dużo, za tanio, za drogo...

    uważam, ze event zapowiada się całkiem przyzwoicie. zacieram łapki przede wszystkim na manufaktury, z kolejnych jelonków też się bardzo uciesze.
    nowy koszyk irminy, to super sprawa, im rzadziej trzeba wrzucać premki, tym lepiej :P
    jedynym rozczarowaniem jest dla mnie pudełko świąteczne. 195 klejek, to całkiem sporo za choinkę, bo głownie ona wypada.
    troszeczkę szkoda, że o prezenty nie można jakoś samemu powalczyć, tak jak mamy w obecnym evencie - gram, to mam. w świątecznym ilość prezentów do samodzielnego zdobycia jest mocno ograniczona, więc będzie trzeba kombinować i handlować
    Nie wiem jak ty ale ja sporo wydałem na grę w której nie ma nic do roboty. Dadzą manufaktury? Po co jak mam ich trochę na maksymalnych poziomach, zapchane magazyny... Dadzą nowy budynek? Po co jak nie mam miejsca na wyspie nawet...

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    trzeba było pieniądze przeznaczyć na co innego a teraz nie płakać :-)
    Jak nie masz co robić z kasą mogę Ci numer konta podać - bo ja zamiast wydawać na grę mam milion innych pomysłów na co wydać pieniądze.

  3. #43
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BrieCatti Zobacz posta
    ale kolejny specjalny magazyn wg mnie można by było dopłacić te prezenty za odblokowanie produkcji nowych premii w magazynie który już jest ( sama opcja budynku jest dla mnie wątpliwa)
    Jaki kolejny specjalny magazyn? Przecież właśnie płaci się jedynie za odblokowanie nowych funkcji. A że jest normalny i specjalny magazyn to dobrze, bo przynajmniej choć trochę produkcja się rozkłada.

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a skad brać te przygody co sie ubija zrobionymi w magazynie rzeczami ( te jakies lalki itp ). Te przygody tylko za klej czy gruby tez przyniesie ? bo tam jest 70 prezentów.

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Jak ktos ma problem że ewent za łatwy może pomóc słabszym i nowym graczom zdobyć prezenty. Jak ktoś ma 3 odkrywców a ktoś 21 to różnica jest wielka. Ja tam pare MP zasponsoruje ludziom

  6. #46
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    MANOLO_PL - z kalendarza wpadają (zielone okienka).

    Poszukiwacze znajdują prezenty przy poszukiwaniach skarbów.
    Szybki test na najdłuższych - na 15 prób szybkich
    10 x 20
    1 x 35
    4 pudła
    zielony przyniósł 2 x 20
    Oczywiście to nic nie mówi o szansach, jedynie że nie zawsze znoszą.
    Wydaje mi się, że w zeszłym roku na najdłuższych było 100%.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 27.10.2014 o 12:44

  7. #47
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez KwL1910 Zobacz posta
    trzeba było pieniądze przeznaczyć na co innego a teraz nie płakać :-)
    Jak nie masz co robić z kasą mogę Ci numer konta podać - bo ja zamiast wydawać na grę mam milion innych pomysłów na co wydać pieniądze.
    Masz milion innych pomysłów? Myślisz ze ja kasę tylko na gry wydaje? Nie... wydaję na to na co mam ochotę... Ale jak już na coś wydaje to nie chce aby to coś było bublem. No chyba ze ty lubisz takie układy... numer konta? A co masz za mało forsy aby samemu sobie coś kupić to liczysz na darmochę?
    Pewnie jesteś typem osobnika który lubi torrenty... bo steam ma promocję 3 razy w roku.

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem typem człowieka który nie wydaje pieniędzy by się wybić i pokazać czego to ja nie mam. Przynajmniej później nie płaczę że buble dają . Dają to za darmo więc w ogóle nie rozumiem twojego narzekania. Nigdzie ale to nigdzie nie było napisane że po tym jak będziesz klejki kupował to eventy będą dla Ciebie wypasione.Dla ludzi którzy nie kupują klejek te eventy to bardzo dobra rzecz bo mogą mieć to za co ty płaciłeś.

    Nie wszyscy są zarobieni żeby kupować klejki.Wyobraź sobie że ludzie zarabiający najniższe krajowe i pracujący jak beduini też grają w tą grę . (Nie pozdrawiam , a ty płacz dalej że za darmo badziew dostajesz. )

  9. #49
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    do Piotru70
    nie masz nic do roboty?
    okna umyj i podłogę, pomóż innym - może trzeba sąsiadce zakupy przynieść ?
    a w wolnej chwili może przeczytaj dobrą książkę ... i nie marudź, to że Ty masz manufaktury to nie oznacza że inni mają, Ty nie masz miejsca na wyspie co nie oznacza że u innych też tak jest, i nie chwal się że sporo wydałeś na grę, to akurat nikogo nie interesuje.
    Ostatnio edytowane przez Nursja ; 27.10.2014 o 16:33 Powód: poprawka

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Piotru zburz kopalnie klejnotów to miejsce się znajdzie. Co prawda nie za dużo ale na 10 budynków 2x2 wystarczy...

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.