Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16
Pokaż wyniki od 151 do 157 z 157

Wątek: Event świąteczny 2014

  1. #151
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event jest łatwy. Po 2 czy 3 dniach miałem już wszystkie dostępne budynki ze sklepu. Ale co tam, nie będę narzekać chociaż można się obłowić cementu.

  2. #152
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    a kto powiedział że event ma być trudny? Jest dokładnie taki jaki powinien być. A że w tydzień uda się kupić wszystko co jest do kupienia? Nie szkodzi. Przez pozostałe 3 tygodnie można sobie popodnosić wszystkie silosy i piekarnie na 6 poziom oraz narobić zapasy na budynki których 6 poziom będzie odblokowany przy okazji kolejnych eventów. Można też uzupełnić braki w infrastrukturze. Sporo graczy ma zapchaną wyspę a pod gwiazdą sporo np starych zwykłych silosów. To dobra okazja by je zamienić zamienić na prezenty czyli na cement bo w przyszłości tak dobrej relacji (cena za cement)/(cena jaką gracze są wstanie dać za taki silos) już raczej nie będzie

  3. #153
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Moim zdaniem event bardzo udany, jedynie czego mi brakuje to wypadania prezentow z przygod (ze wszystkich). Ale ogolnie nawet jesli event wydaje sie nudny to mozna cos pohandlowac i wzbogacic sie.

  4. #154
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Piszecie, że łatwy, zapominając o graczach na poziomach niższych niż 50.
    Dla mnie przy 6 odkrywcach (3 gwiazda, 3 za klejnoty) zejdzie jeszcze kilkanaście dni zanim kupię 2 manufki, chatki łowców, ulepszony magazyn prow. i recepturki.
    Łatwy dla wysokich leveli dla innych łatwiejszy niż Halloween ale wcale nie łatwy
    Wesołych Świąt

  5. #155
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Na rosyjskim serwerze mam 35 lvl, 8 odkrywcow (w tym 2 zielonych), ZERO prezentow z zeszlego roku.
    Juz kupilem spec. magazyn prowiantu, dwie chatko łowcow, jedna manufakture a druga kupie pewnie jutro, wiec nie jest tak zle

  6. #156
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cieszy mnie, że nie brakuje nie malkontentów )

  7. #157
    Początkujący Osadnik Awatar KoSiPiSaK
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niedługo przedłużą tą przerwe techniczną do 20.. :O

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.