Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39

Wątek: Hallowen 2014 - opinie .

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Plusy:
    - nowe chaty rybaka
    - kolejny generał
    - szkółki wiejskie niedostępne w inny sposób (jeśli ktoś już wykupił komplet za klej)
    - silosy, magazyny dostępne inaczej niż za klejnoty i fortunę na handlu
    - zaprawa
    - zwiększona szansa na zdobycie granitu w czarnych (przynajmniej u mnie)
    - większa motywacja do robienia przygód

    minusy:
    - budynki i generał są za drogie

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Darq85 Zobacz posta

    - budynki i generał są za drogie
    Bez przesady....
    Az tak drogie to one nie sa

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Mozliwe.

    Tylko jesli ma to jakis zwiazek z 'pvp' to raczej nie jest to spodowowane tym, ze wiadomosci o 'pvp' pojawily sie pozno, tylko ze w ogole sie pojawily (i pozwolily zweryfikowac jakosc tego na co tyle ludzi czekalo latami).
    Możliwe, że jakość pvp nie jest taka jakiej ludzie wyczekiwali. Choć ja się w ten temat nie zagłębiałem za bardzo. Mnie natomiast od tego pvp i nowości odrzucił właśnie ogrom zmian. Ten system walki, produkcji nowych jednostek itp., jakoś nie chce mi się tego wszystkiego od nowa poznawać. Nie sądziłem, że będę mieć takie odczucia na ten temat. Chyba już za stary jestem i za wiele czasu spędziłem w niezmienionej formule TSO

  4. #14
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Event beznadziejny.
    Plusów żadnych.
    Dla graczy z wyższym poziomem żadnych ciekawych atrakcji. Te budynki, które zaoferowali, można wykupić w ciągu kilku dni
    Wymuszanie klepania tych samych, monotonnych przygód.
    Wyczekiwanie 24 h na golema, którego klepnie się w sekundę.
    Brak dyniek w znajdkach na wyspie.
    Po kilku dniach grania, event po prostu mi wychodzi bokiem.

  5. #15
    Osadnik Awatar Gordon555
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co do plusów jest ich sporo m.in.: łatwość zbierania dyń, liczne budynki, proste przygody z których sporo wpada dyń.
    Minus dla mnie to brak choć 1 ciekawej rzeczy do kupienia bo:
    - stawy, po co mi one skoro za 1 zamachem robię w nowym magazynie po 12k doladowania ryb? kilka wrzutek mam 100k w jeziorze i spokoj na dajmy na to 4 tyg.
    - nowe magazyny, po co one skoro mamy gwiazdę, czyli magazyn bez limitu?
    - szkółka, myślę że wielu ma taką produkcję chleba, że jest ona zbędna (mnie się akurat przyda)
    - SILOS, dla niższych lvl dobra sprawa ale mogliby dać też ulepszony silos za 3-krotność zwyklego, lub nawet 2k dyń.

    To by było coś. Wiele osób by na niego zbierało. Sam bym chętniej handlował dyniami i robił przygody by kupić z 2-3 takie.
    A tak wygląda na to, że event fajny dla niższych lvl.

    Generalnie zabrakło czegoś co kręci wyższe levele typu: nowy silos, lodowa rezydencja, możliwość podniesienia limitu populacji np.w wieży wiedźmy itp.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mundek_May Zobacz posta
    Event beznadziejny.
    Plusów żadnych.
    Dla graczy z wyższym poziomem żadnych ciekawych atrakcji. Te budynki, które zaoferowali, można wykupić w ciągu kilku dni
    Wymuszanie klepania tych samych, monotonnych przygód.
    Wyczekiwanie 24 h na golema, którego klepnie się w sekundę.
    Brak dyniek w znajdkach na wyspie. - jeżeli wszystko tak obiektywnie i rzetelnie opisujesz to raczej wiele wartości Twój post nie wnosi
    Po kilku dniach grania, event po prostu mi wychodzi bokiem.
    Klepanie monotonnych przygód - a to chyba jakaś nowość, bo u nas na serwerze przygody i bez eventu ciągle takie same!

    I jak tu Ci brakuje atrakcji to poczekaj na event zimowy

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Największym plusem jest łatwość zdobycia dyń, które można potem sprzedać za mnóstwo mnóstwo fasolek.
    Oraz szkółki. Ułatwiają życie.
    Dla nowych graczy oczywiście event jest dużo lepszy i to jest raczej naturalnie, nie ma się co spinać.

  8. #18
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    Klepanie monotonnych przygód - a to chyba jakaś nowość, bo u nas na serwerze przygody i bez eventu ciągle takie same!
    I jak tu Ci brakuje atrakcji to poczekaj na event zimowy
    Ty miałeś event pod niebiosa wychwalać a nie krytykantów krytykować.
    Każdy może w tym temacie wypowiedzieć swoje zdanie, nieprawdaż ? Moje zdanie jest takie, że event jest po prostu nudny.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli jesteś zwolennikiem wypowiadania swojego zdania, to czemu nie traktujesz mojej wypowiedzi jako wyrażenie mojego zdania - do którego wedle Ciebie mam prawo - na temat Twojej wypowiedzi.

    I moje zdanie jest takie że event jest jak każdy inny... nie miałem zwyczaju mocniej emocjonować się Chatką Łowcy Jeleni czy nowym Magazynem Prowiantu aniżeli jakimkolwiek innym budynkiem, i podobnie z przygodami, równie pasjonujące jest słanie generała z atakiem na obóz w Bagiennej Wiedźmie, jak i Zdradzonym Małym Krawcu!

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Założyłem ten wątek w celu poznania tylko i wyłącznie Waszych opinii na temat wydarzenia, nie kłóćcie się, bo to niepoważne. Wiadomo że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.