Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Uwaga! Czarni Rycerze

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Uwaga! Czarni Rycerze

    Przy ataku z blokowaniem na obóz 13 i 14 weteran skręca na nieujęty obóz (pod obozem 13). Sytuacja powtórzona dwukrotnie. Nie mam pojęcia czy to błąd, bo weteran maszeruje na obóz 14 a okazuje się że ubija nieokreślony w ataku obóz.

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podaj przynajmniej poradnik z którego korzystasz. U mnie ostatnia forteca ma numer 9 przy pełnej wersji i numer 5 przy szybkim dropie, tak że numerki 13 i 14 to jakaś abstrakcja
    Sprawdź dokładnie ustawienie garnizonów i którym obozom włącza się strefa przechwytywania. Wydaje mi się że gdyby był jakiś błąd to więcej osób by to zgłaszało. To jest przecież teraz najczęściej robiona przygoda.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 22.10.2014 o 16:52

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    ja robię bez klopotu

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiem o czym zenkat54 pisze, chodzi mu o blok na fortece ( ta na górze ) . W przeszłości kilka razy zdarzyła mi się taka sytuacja, iż gienek blokujący poszedł na obóz poniżej, efekt był taki że puszki, elitarni, konie do piachu . Prawdopodobnie to lagi, bo w 99,99% blok wychodzi bez problemu .

  5. #5
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Potwierdzam, raz miałem taka sytuację. Prawdopodobnie wina lagów.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam to samo.
    Blok na przedostatni oboz jest realizowany, general idzie na Wieze, i jak jest kawałeczek za blokowanym obozem, to cofa sie do 3-go od konca (przygody) obozu.
    Zauwazylem, ze zaczelo tak sie dziac, jak konczacym generalem byl MMA. W przypadku Majora lub Weterana nie bylo problemu, ale wiadomo - straty troche wieksze.
    Stosowalem skład:

    Blok:
    E. (obóz): (50WŁ + 100EŻ) [54EŻ 140K] ZWYKŁY GENERAŁ
    9. (mroczna forteca): (50EŻ + 50Ku + 25P + 1 Wielka Berta) [85R+135Pu] [ (85R)] GENERAŁ MMA lub133R + 117Pu WETERAN(lub Major)

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.08.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Jak ja za uwarzyłem to przy ewentach(robienie standardowych misji jest OK)bagi,czy lagi są na prządku dziennym w misjach,niektórych akcji po przekierowaniu nie można nawet wycofać co dla mnie jest nie dopuszczalne


    Grr
    Ostatnio edytowane przez wujekptys ; 23.10.2014 o 17:32

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja miałam podobną sytuację.Generał skręcił pod blokujący obóz zamiast uderzyć w fortecę

  9. #9
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie sądzę by tu akurat generał miał jakiekolwiek znaczenie,ja robię CR szybki drop MMA i nie miałem kłopotu póki co,raczej to przez lagi.
    Nigdy nie mów nigdy

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    miałam też ten problem ale kiedy wysyłałam atak na wcześniejszy obóz i parę chwil po tym na fortece, póki nie pokona się obozu przed forteca blok nie wchodzi, musi gienek skończyć walkę dopiero puszcza się blok

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.