Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: konie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    konie

    wg mnie Konie w grze są praktycznie nie używane do niczego oprócz wojska
    sądzę, że dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie koni np. przy budowie pola pszenicy, studni - są to miejsca gdzie koń był naturalnie wykorzystywany jako siła pociągowa przez wieki, wiec jego wykorzystanie w ten sposób w grze byłoby oczywiste

  2. #2
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tjaaa. A zapomniałeś o kopalniach. Przydałoby się jeszcze kilka takich kuników, co by targały urobek niczym Morcinkowy Łysek.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Człowieku, nie wiesz co piszesz chyba, albo robisz takie przygody gdzie nie tracisz konnych . Dla przypomnienia Ci , żeby zrobic 1k konnych potrzeba 40k koni i Ty jeszcze proponujesz co by do innych produkcji były potrzebne....

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hubertus77: Konie są traktowane jako broń, tak samo jak miecze czy armaty. Żadna z broni w grze nie jest wykorzystywana do innych celów niż szkolenie wojska. Dodatkowo w produkcji koni wykorzystuje się zboże i wodę więc nie mogłyby zostać wykorzystane do ich budowy gdyż znajdują się wcześniej w łańcuchu produkcyjnym.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mogły by być używane do rozbudowy - no i w kopalniach - fakt nie robię przygód z wielką ilością konii - a jeśli już to trace ich nie wiele

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Hubertus77: Konie są traktowane jako broń, tak samo jak miecze czy armaty. Żadna z broni w grze nie jest wykorzystywana do innych celów niż szkolenie wojska.
    Sprzeciw - miecze braz i zwykle luki mozna wykorzystac w magazynie prowiantu (pomijam oplacalnosc)

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Hubertus77: Konie są traktowane jako broń, tak samo jak miecze czy armaty. Żadna z broni w grze nie jest wykorzystywana do innych celów niż szkolenie wojska. Dodatkowo w produkcji koni wykorzystuje się zboże i wodę więc nie mogłyby zostać wykorzystane do ich budowy gdyż znajdują się wcześniej w łańcuchu produkcyjnym.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Co ma piernik do wiatraka? Co z tego że jest w łancuchu produkcyjnym? uważam pomysł za rewelacyjny
    BITCOIN - nigdy nie jest za późno, zacznij już dzisiaj:

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Cardellino Zobacz posta
    Co ma piernik do wiatraka? Co z tego że jest w łancuchu produkcyjnym? uważam pomysł za rewelacyjny
    Rewelacyjnie byłaby zablokowana możliwość budowy pola i studni bo żeby je postawić należałoby najpierw wyprodukować konie, do produkcji których potrzeba wody i zboża. Teraz prześledź wypowiedź Zakręconego jeszcze raz, tym razem uruchamiając logiczne myślenie

  9. #9
    Osadnik Awatar hihihiena
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus77 Zobacz posta
    wg mnie Konie w grze są praktycznie nie używane do niczego oprócz wojska
    sądzę, że dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie koni np. przy budowie pola pszenicy, studni - są to miejsca gdzie koń był naturalnie wykorzystywany jako siła pociągowa przez wieki, wiec jego wykorzystanie w ten sposób w grze byłoby oczywiste
    Jak masz za dużo koni to je: sprzedaj, oddaj, wrzuć do gwiazdy, zatrzymaj produkcję w stajni... ewentualnie machnij sobie MB zwykłym gienkiem. ^^

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    O rany, a czemu tych koni nie wykorzystać do transportu ? Dobre i te 25%


    Hubertus ulepsz kopalnie miedzi na 5 lvl. - to się mija z celem. To samo tutaj, budowa pola i studni jest śmiesznie krótka więc nie wiem na co tam konie, ja bym nie dał ani jednego konika na taką budowę, bo już i tak sporo tej paszy zjadł


    Jak masz nadmiar koni to sprzedaj za dynie - oczywiście pisząc nadmiar mam na myśli minimum 1k koni, chyba że masz ich malutko to one doskonale kryją piechotę.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.