Zamknięty wątek
Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 163

Wątek: Kod na dynie i inne...

  1. #111
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Ja też mam pocztę na WP i konto od kliku lat i też nigdy nie dostawałem wiadomości, dopiero jak wprowadzili indywidualne kody zainteresowałem się tym, spróbowałem "zresetować" ustawienia, czyli odznaczyłem zgodę zapisałem i potem ponownie zgodziłem się na dostawanie newslettera - u mnie pomogło .
    U mnie taka sama sytuacja, tylko niestety nie pomogło. Napisałam do supportu, odpisali jakąś standardową bzdurkę i nadal nic. Olałam sprawę. Może spróbuję jeszcze raz zaznaczyć i odznaczyć zgodę ale może newslettery i moje konto po prostu nie są sobie pisane

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Dlaczego nie wszyscy dostają na maila kody promocyjne? Od czego to zależy?

  3. #113
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od tego czy byłeś grzeczny
    "Everybody lies"

  4. #114
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    W przypadku jakichkolwiek problemów z newsletterem proszę napisać do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #115
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    W przypadku jakichkolwiek problemów z newsletterem proszę napisać do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Konkretnie to trzeba napisać, że jak nie jest odznaczona w profilu opcja że chcemy otrzymywać od BB newslettera, to żadnej nagrody / kodu nie dostaniemy

  6. #116
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hakardrag Zobacz posta
    Konkretnie to trzeba napisać, że jak nie jest odznaczona w profilu opcja że chcemy otrzymywać od BB newslettera, to żadnej nagrody / kodu nie dostaniemy
    Odznaczenie nic nie znaczy.
    Mam odznaczone i czasami dostaję a czasami nie.
    Losowo.
    Prawdziwe jest tylko, że ja nie odznaczysz, NA PEWNO nie dostaniesz.

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Prawdziwe jest tylko, że ja nie odznaczysz, NA PEWNO nie dostaniesz.
    I to prawdziwa prawda jest

  8. #118
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Mam otrzymywanie wiadomości ale NIGDY nic nie otrzymałem na maila. Nie rozumiem, albo dostają wszyscy albo nikt. Co to jest? Dzielimy się na lepszych i gorszych? Nie piszcie mi ze to jest tak samo jak w lotto. Szansa na trafienie wiadomości od BB jest jak 1:14 000 000. Porażka.

  9. #119
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez zaba5666 Zobacz posta
    Mam otrzymywanie wiadomości ale NIGDY nic nie otrzymałem na maila. Nie rozumiem, albo dostają wszyscy albo nikt. Co to jest? Dzielimy się na lepszych i gorszych? Nie piszcie mi ze to jest tak samo jak w lotto. Szansa na trafienie wiadomości od BB jest jak 1:14 000 000. Porażka.
    Jedno jest pewne - na gmaila docierają zawsze. Wygląda na to, że jest jakiś problem newslettera z mniej popularnymi adresami pocztowymi.

  10. #120
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Jedno jest pewne - na gmaila docierają zawsze. Wygląda na to, że jest jakiś problem newslettera z mniej popularnymi adresami pocztowymi.
    nie zgodziłabym się ,że np wp lub o2 jest mniej popularny. z gmail się zgadzam- znajoma ma właśnie tam pocztę i dostaje zawsze- ja mam wp i nie dostałam nigdy- mimo konwersacji z supportem

Zamknięty wątek
Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.