Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: cenowe szaleństwo i nie tylko:)))

  1. #11
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł 1 - nie dyskutuję, to było postulowane od dawna w wielu wątkach.
    Pomysł 4 - nie dyskutuję, bo nie mam takich problemów
    Cytat Zamieszczone przez Anka_g Zobacz posta
    Pomysł 2 - faktycznie ostatnio ceny szaleją a zdobycie monet nie jest proste, zwłaszcza dla nowych graczy.
    Pomysł 3 - czasami jest tak że wysyła się szybkiego gienka na przygodę a po 20 min jak wejdziesz to on dopiero zaczyna lądować albo jak przestawiasz to czasami się zwiesza.
    Pomysł 2 - ceny są dyktowane przez graczy a nie przez grę, choć BB zrobiło sporo żeby wartość monet poleciała na pysk. Z tym że nowi wcale nie mają tak źle bo teraz nie jest żadną sztuką zarobić na handlu. Wystarczy kupić coś chodliwego i sprzedać to 2x drożej
    Pomysł 3 - Ja po odpaleniu przygody od razu na nią wchodzę tylko po to, żeby zaliczyć wczytanie mapy. Potem wracam na główną i wtedy wysyłam generałów. Gdy wyślemy generała bez wcześnejszego odwiedzenia mapy przygody, to zacznie on rozkładać obóz dopiero gdy tam przejdziemy. Gdy odwiedzimy przygodę wcześniej, obóz generała będzie czekał już rozłożony gdy minie wyznaczony czas podróży. Dlatego nie jest tak jak piszesz, że on dopiero po 20 minutach zaczyna lądować. On wtedy zaczyna stawiać obóz bo wtedy dowiaduje się gdzie to robić

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mówimy o 2 różnych sytuacjach.
    Ja o sytuacji w której jestem zaproszony i żadne wcześniejsze zaglądanie nie przyśpieszy budowy obozu.
    Ty piszesz o odpaleniu przygody i faktycznie gdy jako gospodarz wyślesz wojo i zajrzysz na mapę nawet po 2 godzinach (wcześniej tego nie robiąc) zastaniesz własne wojo właśnie stawiające obozy. Z drugiej strony nie ma potrzeby najpierw zaglądać a potem wysyłać wojo, odwrotna kolejność działa tak samo Z tym, że gdy będziesz w przygodzie akurat w momencie lądowania woja, swoje 40 sekund musisz odczekać.

  3. #13
    Osadnik Awatar hihihiena
    Dołączył
    10.05.2014
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez tornados Zobacz posta
    a czyja to wina ze ceny szaleja? Xd
    twoja ! :d

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.