Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Do Community Menagerów a w szczegolnosci BB_Inaoch Część DRUGA

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    Aczkolwiek miło by było, gdybym jutro wstał i się okazało, że coś tutaj skrobnął jednak w temacie :d - dobranoc ;]

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BROWAReq Zobacz posta
    Aczkolwiek miło by było, gdybym jutro wstał i się okazało, że coś tutaj skrobnął jednak w temacie :d - dobranoc ;]
    tak napisze wam: temat zamknięty
    no w końcu będzie w temacie

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BROWAReq Zobacz posta
    Aczkolwiek miło by było, gdybym jutro wstał i się okazało, że coś tutaj skrobnął jednak w temacie :d - dobranoc ;]
    Co miał napisać to juz napisał z 10 razy we wszystkich tematach dotyczących banów. Tak, jestem mądry na tyle, żeby pojąc to co juz zostało wiele razy powiedziane. Support nie czyta forum, a ci co tu zarządzają nie mają żadnych mocy sprawczych w tych tematach. Trudno to ogarnąć? Te elementy nie mają części wspólnej więc nie ma opcji żeby urodziła sie nagle jakaś genialna odpowiedź wyjaśniająca wszystko. Nie piszę że support robi dobrą robotę, ale wyżywanie sie na forum nai ma sensu. Jak masz problem to pisz do supportu, komisji europejskiej albo do Przyjaciółki. Tu to szkoda twojej klawiatury. Wszystko z mojej strony.

  4. #14
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pytać na forum o kryteria odblokowania konta to jak rozmawiać w szkole ze sprzątaczką o tym co było na konferencji pedagogicznej. Nie wie bo nie była i może powiedzieć tyle co jej "góra" łaskawie przekaże. Ani CM, ani support nie mają w kwestii banów nic do gadania. Nie podejmowali w tym temacie żadnych decyzji i mówią tyle, ile wiedzą i ile mogą powiedzieć. Czyli niewiele. A meszanie w to wszystko moderatorów to już całkowite kuriozum.

  5. #15
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    W/w CM stal sie arogancki, czy mi sie wydaje... Nie przystoi to CM, Xaarowi mozecie wiazac sznurowki, on mial klase.....
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Xaar to był gość...

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    Xaar to był gość...
    Zgodzę się, szkoda tylko że tak rzadkim na forum

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie i las oddał ...

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Co miał napisać to juz napisał z 10 razy we wszystkich tematach dotyczących banów. Tak, jestem mądry na tyle, żeby pojąc to co juz zostało wiele razy powiedziane. Support nie czyta forum, a ci co tu zarządzają nie mają żadnych mocy sprawczych w tych tematach. Trudno to ogarnąć? Te elementy nie mają części wspólnej więc nie ma opcji żeby urodziła sie nagle jakaś genialna odpowiedź wyjaśniająca wszystko. Nie piszę że support robi dobrą robotę, ale wyżywanie sie na forum nai ma sensu. Jak masz problem to pisz do supportu, komisji europejskiej albo do Przyjaciółki. Tu to szkoda twojej klawiatury. Wszystko z mojej strony.
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Pytać na forum o kryteria odblokowania konta to jak rozmawiać w szkole ze sprzątaczką o tym co było na konferencji pedagogicznej. Nie wie bo nie była i może powiedzieć tyle co jej "góra" łaskawie przekaże. Ani CM, ani support nie mają w kwestii banów nic do gadania. Nie podejmowali w tym temacie żadnych decyzji i mówią tyle, ile wiedzą i ile mogą powiedzieć. Czyli niewiele. A meszanie w to wszystko moderatorów to już całkowite kuriozum.
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    tak napisze wam: temat zamknięty
    no w końcu będzie w temacie
    K* jak to dobrze, że jest taki jasnowidz jak Ty. Następnym razem bezpośrednio założę temat i pytania tylko do Ciebie będę słał....

    Ku R ** ludzie czytajcie ze zrozumieniem - temat informuje o tym, że jest to pytanie do CM, a nie do Was przemądrzałych i nieumiejących czytać dzieciaków. Nie pytałem Was o zdanie bo Wasze zdania i opinie mnie nie interesują.


    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Tak, jestem mądry na tyle, żeby pojąc to co juz zostało wiele razy powiedziane.
    To bądź jeszcze na tyle mądry, żeby zrozumieć tytuł tematu.

    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Support nie czyta forum, a ci co tu zarządzają nie mają żadnych mocy sprawczych w tych tematach. Trudno to ogarnąć?.
    Widzisz tutaj pytanie do Supportu? Ktoś twierdzi, że support czyta forum? Czy ja twierdzę że MOD z forum ma moc sprawczą? Tak trudno to ogarnąć??

    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Jak masz problem to pisz do supportu, komisji europejskiej albo do Przyjaciółki..
    Dlatego właśnie piszę za pomocą forum do CM?? Dalszej części nie skomentuje bo jest równie żenująca jak wszystkie Twoje ostatnie wypowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    Wszystko z mojej strony
    Dzięki Bogu - w końcu.

    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    A meszanie w to wszystko moderatorów to już całkowite kuriozum.
    Zwol Ty to już całkiem chyba jesteś naćpany - ktoś tutaj pyta moderatora forum o cokolwiek?? Idź weź swoje leki i wyłącz komputer.

    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Pytać na forum o kryteria odblokowania konta to jak rozmawiać w szkole ze sprzątaczką o tym co było na konferencji pedagogicznej.
    Nikt tutaj nie pyta Ciebie ani innych użytkowników tylko CM.

    Temat ma dwie strony już mimo, że jest jedno konkretne pytanie do konkretnej osoby, a Wy tutaj próbujecie swoje mądrości prawić.... żenada.
    DJPietka - arogancja CM niestety nie przystoi - w takim razie również nie wiem dlaczego piastują oni taki urząd. Hańba po prostu - ale jak widać jaka firma (BB) tacy i CM niestety.
    Ostatnio edytowane przez BROWAReq ; 24.09.2014 o 16:47 Powód: Ludzka głupota nie zna granic.

  10. #20
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    to co napisali Miroro i zwolk świetnie wyjaśnia ten temat. Moim zdaniem, temat został już wyczerpany dawno. Nie otrzymaliśmy żadnych wiadomości, które zawierały odpowiedzi na to, o co pytacie.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.