Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 100

Wątek: [PORADNIK]Plan Zagospodarowania Przestrzennego

  1. #31
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zamiast dodać coś sensownego w temacie, wymienić się poglądami na temat ustawienia na wyspie jako „doświadczeni” gracze wolicie trollować, nie wnosząc nic nowego. Aż się odechciewa czytania tych docinek.

    Idho założył dobry temat, a przede wszystkim przydatny temat. Chciał podzielić się optymalną wizją wykorzystania swojej wyspy, posłużył się screenami i przekazał rozległą wiedzę na ten temat, tak by posłużyło to innym, mniej doświadczonym graczom a przede wszystkim aby pomóc.. a Wy co robicie?? Nic.. tylko by się doczepić.. zepsuć pomysł.. sami nie założyliście takiego tematu, ale do marudzenia pierwsi.. jakie to typowe i przykre.

    Mnie się poradnik podoba i czekam na dalszy rozwój wydarzeń ;-). Na pewno będę go polecała graczom, którzy nie potrafili, jak dotąd ogarnąć wyspy lub są na początku swojej rozgrywki, żeby posłużyli się nim jako dobry pomysł na własną wyspę. Macie lepsze pomysły?? To napiszcie, pokażcie screeny, to po to jest ten temat - doradźcie słabszym, mniej rozgarniętym graczom, zamiast tracić miejsce na posty, które w niczym im nie pomogą.
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

  2. #32
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Dobrze, że publicznie się do tego przyznałeś, nie będziesz się tłumaczył jak obcy10 ;-) Dzięki koledze Porit obcy10 też już nie będzie się mógł tłumaczyć, tak jak wcześniej jakby się złożyło, że budynki stoją tak jak nie trzeba ;-)
    Kolejny raz chcesz uchodzić za autorytet i i kolejny raz Ci nie wychodzi.
    Obcy grzecznie Ci zwrócił uwagę, że nie masz racji. Następnie Ci to udowodnił.
    A ty w odpowiedzi zaczynasz straszyć supportem. Żenada.
    Zanim kogoś zaczniesz pouczać musisz się jeszcze wiele o tej grze dowiedzieć.
    Może będziesz wiedział, po co Obcemu w takim miejscu magazyn

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @inmydefence, za to że Idho założył taki temat należy mu się duży plus, wszystko zależy od "chcenia", ale jak napisałaś, zamiast skupić się na samym poradniku niektórzy wolą "trollować" nic nie wnoszą do tematu, łącznie z autorem ;p
    Idąc tropem Obcego10 (o Królu Julianie) przytoczę cytat z innej bajki lekko go modyfikując: "Dość o mnie.. porozmawiajmy lepiej o Tobie – podoba Ci się moja wyspa ?" ;p
    Tak z innej beczki, wystarczy jak "słabszy", mniej "rozgarnięty" gracz, dodał by ze 100 znajomych i podpatrując ich wyspy sam by wybrał najbardziej optymalne rozmieszczenie budynków.

    Wiem że pytanie dotyczące magazynu u Obcego10 jest raczej skierowane do Idho, ale... ja wyburzył bym lodowe i w ich miejsce wybudował np pola z dyniami ;p po evencie wrócił bym do lodowych
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 13.09.2014 o 07:34

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Idho dobra robota. Zawsze z zainteresowaniem czytam jak inni zagospodarowali swoje wyspy. Mam tylko nadzieję, że wątek nie zamieni się w niekończące utarczki słowne. Każdy jak ma taką potrzebę może przecież pokazać swoje rozwiązanie, które być może jest lepsze od zaprezentowanego przez autora wątku.Wtedy czytający będą mogli sobie wybrać pomysł na zagospodarowanie, który jest wg nich lepszy i bardziej odpowiedni do ich stylu gry. Innymi słowy jeśli krytykujecie to konstruktywnie, bez wycieczek osobistych..
    Idho, widziałam, że masz mocno nabitą wyspę, gratuluje wykorzystania przestrzeni. Jak rozumiem, jest to pewien etap rozwoju wyspy. Pozostawiłeś jeszcze rezydencje i nie wymieniłeś ich na lodowe, czy wieże. Został upgrade gospodarstw na 6 lev, wymiana silosów etc. Fajnie by było, żebyś za jakiś czas po upgradzie wyspy wrzucił swoje print scriny także dla weteranów gry Poza tym mógłbyś też dopisać o planowaniu łancuchów produkcyjnych i ogólnie o argumentach za (lub przeciw) specjalizacja gospodarki vs wyspa,która jest samowystarczalna.
    Ostatnio edytowane przez Warszawa2012 ; 13.09.2014 o 10:43

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a mnie sie mój BAJZEL ( tzw. artystyczny nieład ) bardzo podoba i niech sobie chłopaki dadzą po razie.

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Moim skrommnym zdaniem dobrze jest mieć kogos kto poradzi, ale wyspa kazdego niech bedzie jego wyspą i nie ważne czy jest optymalna czy nie, powinna zadawalac właściciela, a jeżeli tak nie jest to co jakiś czas się coś zmienia i to tak naprawde chyba trzyma nas przy tej grze. Nas - mam na myśli ludzi grajacych juz parę lat
    Jak ktos oglada moja wyspe, nikomu nie mowie zrob tak jak ja bo mam najlepiej, bo pewnie wcale tak nie jest, jeden stawia na optymalizacje drugi na estetykę trzeci ma haos na wyspie i jest ok

  7. #37
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @inmydefence Dziękuje ;-)

    @Warszawa2012 Jeżeli chodzi o rezydencję to zostawiłem ze względów estetycznych, to samo odnosi się do wież wiedźm w niektórych miejscach fajniej wyglądają.
    Co do tego że gracz obcy10 przyznał się publicznie do nadużywania błędu gry, to przyniosło taki wpływ konstruktywny, że zapytałem się supportu odnośnie zaistniałej sprawy, czy to jest błąd gry zgłoszony (pracę nad poprawieniem jego trwają) i czy ten gracz stosując coś takiego łamie regulamin. Dowiemy się, czy jest to niezgodne z regulaminem gry, oraz czy grożą jakieś reperkusję za stosowanie, dodatkowo jeżeli nie czy jak zniknie nam budynek, jak w końcu to naprawią to możemy dochodzić rekompensaty. Bardzo mnie to zaciekawiło, i szczerze chciałbym oficjalne orzeczenie w tym zakresie sporządzone przez support, abym mógł umieścić w poradniku.

    Co do produkcji, staram się w miarę opisywać, jeżeli coś pominąłem będę edytował i dodawał pominięte produkcje.


    btw. Sektor 4 dodany ;-)
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 13.09.2014 o 16:17

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co do tego że gracz obcy10 przyznał się publicznie do nadużywania błędu gry, to przyniosło taki wpływ konstruktywny, że zapytałem się supportu odnośnie zaistniałej sprawy, czy to jest błąd gry
    Zdecyduj się...
    Potraktuj to również jako dowód mojej dedukcji z poprzedniej strony...
    A jeżeli pytasz support czy to bug, to zgłoś od razu siebie za pomówienie...

    Również poczytaj stopkę osoby której dziękujesz "inmydefence" - choć wpis świadczy o nie stosowaniu się do tej sentencji nawet przez samego jej autora...

    Edit:
    Oszczędzając sobie i innym czasu i energii do zbędnych komentarzy dodam tylko że zanim ktoś się wypowie na temat co opisałem powyżej niech sprawdzi czasy powstałych postów i ich edycji.

    Brawko Idho błysnąłeś... mogłem zacytować całość a tak zmanipulowałeś całą wypowiedź i głupotę którą sam niedawno napisałeś
    Ostatnio edytowane przez Obcy10 ; 13.09.2014 o 16:34

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    ...że zapytałem się supportu..., ...czy to jest błąd gry i czy ten gracz stosując coś takiego łamie regulamin...
    Zapytaj supportu też w swojej sprawie.
    Na forum są twoje screeny z budynkami postawionymi bezpośrednio na złożu mięsa. Najprawdopodobniej jest to też bug.

  10. #40
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Porit Zobacz posta
    Zapytaj supportu też w swojej sprawie.
    Na forum są twoje screeny z budynkami postawionymi bezpośrednio na złożu mięsa. Najprawdopodobniej jest to też bug.
    Poruszasz całkiem coś innego. Screeny z odnośnika pokazują miejsce, w którym można budować, powinieneś zadać supportowi raczej pytanie dlaczego tam się znajduje złoże mięsa i czy ono tam się powinno znajdować.
    Druga sprawa niedługo dojdę do sektora 9, więc zweryfikujesz sam to złoże ;-)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.