Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 100

Wątek: [PORADNIK]Plan Zagospodarowania Przestrzennego

  1. #21
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak się nie ma argumentów to się czepia a to nie edytowania postów, a to lodowe w złym miejscu, zaraz zaczną się błędy ortograficzne.
    Uważasz się za wielkiego gracza, poradniki chcesz pisać a podstawowych rzeczy nie wiesz ale się wymądrzasz.
    Jak się dowiesz po co Obcemu magazyn w takim dziwnym miejscu i jak ustawić budynki pod złożem kamienia to możesz wrócić do dyskusji, ale nie wcześniej.

  2. #22
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jak się nie ma argumentów to się czepia a to nie edytowania postów, a to lodowe w złym miejscu, zaraz zaczną się błędy ortograficzne.
    Uważasz się za wielkiego gracza, poradniki chcesz pisać a podstawowych rzeczy nie wiesz ale się wymądrzasz.
    Jak się dowiesz po co Obcemu magazyn w takim dziwnym miejscu i jak ustawić budynki pod złożem kamienia to możesz wrócić do dyskusji, ale nie wcześniej.
    Rozumiem, że bug jest ci znany i z niego korzystasz??:>

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Rozumiem, że bug jest ci znany i z niego korzystasz??:>
    A kto nie zna?
    Gdzieś na forum jest poradnik jak stawiać budynki na złożach kamienia, kopalniach, krzakach i kępach trawy.

  4. #24
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Porit Zobacz posta
    A kto nie zna?
    Gdzieś na forum jest poradnik jak stawiać budynki na złożach kamienia, kopalniach, krzakach i kępach trawy.
    Z chęcią zobaczę tego linka. Znajomość a przyznawanie się publicznie do łamania regulaminu to dwie rożne sprawy, przykład miałeś przy ostatniej sprawie z ulepszonymi magazynami, nie wszystkich korciło, aby skorzystać z błędu w grze, pomimo że słyszeli o nim na g-1.

    Pamiętasz sytuację z kopalniami złota, gdzie ludzie budowali inne budynki na nich. Po jakimś roku lub więcej BB naprawiło ten błąd a skutkowało to tym, że niektórym osobom znikły kopalnie złota, a inni mieli zablokowaną kopalnie złota z przykładowo 50k rudy złota na złożu i brakiem możliwości wydobycia jej. Też pojawił się wysyp płaczków.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Z chęcią zobaczę tego linka...
    Na przykład tutaj: http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post118673
    Pomiędzy różnymi postami jest opis kilku trików z budynkami.

  6. #26
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Rozumiem, że bug jest ci znany i z niego korzystasz??:>
    Dzięki koledze Porit wiesz już jak postawić budynek.
    A teraz wykombinuj po co Obcemu magazyn w tym miejscu
    A swoją drogą ciekawy tok myślenia - to, że znam bug nie oznacza automatycznie że z niego korzystam.

  7. #27
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Dzięki koledze Porit wiesz już jak postawić budynek.
    A teraz wykombinuj po co Obcemu magazyn w tym miejscu
    A swoją drogą ciekawy tok myślenia - to, że znam bug nie oznacza automatycznie że z niego korzystam.
    Dobrze, że publicznie się do tego przyznałeś, nie będziesz się tłumaczył jak obcy10 ;-) Dzięki koledze Porit obcy10 też już nie będzie się mógł tłumaczyć, tak jak wcześniej jakby się złożyło, że budynki stoją tak jak nie trzeba ;-)

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli uważasz że się przed Tobą tłumaczyłem to znaczy że jesteś tępy...
    Piszę to specjalnie i z pełna premedytacją ponieważ w kolejnym kroku chciałbym abyś zrobił to o co sam ciągle prosisz...
    Udowodnij mi że nie jesteś, nie wiem jak... screena wklej albo jakiś link podaj...
    A jeżeli nie to znaczy że mam racje i że trollujesz i to we własnym temacie...

  9. #29
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    Jeżeli uważasz że się przed Tobą tłumaczyłem to znaczy że jesteś tępy...
    Piszę to specjalnie i z pełna premedytacją ponieważ w kolejnym kroku chciałbym abyś zrobił to o co sam ciągle prosisz...
    Udowodnij mi że nie jesteś, nie wiem jak... screena wklej albo jakiś link podaj...
    A jeżeli nie to znaczy że mam racje i że trollujesz i to we własnym temacie...
    Nie dość, że publicznie przyznajesz się do wykorzystywania bug'a co świadczy o łamaniu regulaminu, dodatkowo przyznajesz, że obrażasz mnie świadomie. Jakby nie patrzeć jest to ponowne złamanie regulaminu, który akceptowałeś rejestrując się na TSO. Ciekawi mnie jakie stanowisko obejmie support ;-)

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wpierw udowodnij supportowi że nie jesteś...
    Jeżeli to zrobisz to z pokora przyjmę każdą karę na klatę za błąd w swojej dedukcji.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.