Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24
Pokaż wyniki od 231 do 233 z 233

Wątek: Nowy syetem walki

  1. #231
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    [...]nie ma sensu dalej tego ciągnąć...[...]
    Chylę czoła (silniejszemu oponentowi) i ustępuję (za jakiekolwiek przejawy obrazy przepraszam), jednakowoż pozostawiając sobie prawo do niechęci do obecnie proponowanych zmian (w systemie walki głównie). Proponuję uciąć to w tym miejscu, bo za chwilę zaczniemy się poważnie obrażać, a to nie o to chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 14.09.2014 o 04:39

  2. #232
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no nareszcie dobrnąłem do końca tych waszych wypocin i tak :

    - nic o nowościach żeś-ta nie napisali
    - popierdółki jakieś ten to a tamten ma tamto
    - co mnie JuEseJowe serwery interesą to u teraz jestem w PL

    A oni i tak mają WAS TAK GŁĘBOKO że hohohoho

    ps. w zamian za sukcesy XAARCIO już flagofca na 2k15 szykuje więc tam sie będziemy JARAĆ szykować ludziska wypas sprzęty 8mio czy 16to procesorowe zespolone z koparką 4xgrafa 1000 z 256bit no i po światłowodzie do kompa bo inaczej to lagi na maksa

  3. #233
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez MANOLO_PL Zobacz posta
    no nareszcie dobrnąłem do końca tych waszych wypocin i tak :

    - nic o nowościach żeś-ta nie napisali
    - popierdółki jakieś ten to a tamten ma tamto
    - co mnie JuEseJowe serwery interesą to u teraz jestem w PL

    A oni i tak mają WAS TAK GŁĘBOKO że hohohoho

    ps. w zamian za sukcesy XAARCIO już flagofca na 2k15 szykuje więc tam sie będziemy JARAĆ szykować ludziska wypas sprzęty 8mio czy 16to procesorowe zespolone z koparką 4xgrafa 1000 z 256bit no i po światłowodzie do kompa bo inaczej to lagi na maksa
    O ile te nowe Settlersy wyglądają nawet całkiem przyzwoicie to mnie tam nie ciągnie. Zostaję przy TSO. Swoją drogą mogli by zrobić grę w stylu Clash Of Clans - coby można było sobie w autobusie pyknąć czy na posiedzeniu...

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14 22 23 24

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.