Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problemy z grą (zmiany o których nie jesteśmy informowani)

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Problemy z grą (zmiany o których nie jesteśmy informowani)

    Witam.
    Czy ktoś z supportu odpowie mi w jakim celu dzisiaj w nocy serwery zostały wyłączone ? bo wchodząc dzisiaj do gry widzę że coś jest nie tak z grą, nie było dźwięków tła i ogólnie efektów dźwiękowych, gra jakby przymula, a od pół godziny w ogóle jest problem z dostępem do gry, co chwile pojawia się info: "Oprogramowanie nie może wczytać pliku z danymi. Prosimy wyłączyć pamięć cache przeglądarki i spróbować ponownie.", po prostu nie dogrywają się budynki w grze.

    Widzę że ostatnio robi się jakieś aktualizacje gry bez powiadamiania o tym graczy, bo po co mamy wiedzieć o czymś niepożądanym...

    Przy okazji dodam, że w ostatnim czasie zmieniło się też "coś" na przygodach, bo wcześniej robiąc jakieś przygody korzystając z różnych poradników na forum, czy nawet z osobistych zapisków dotyczących przygód, nie było żadnych problemów, a teraz przy niektórych obozach na przygodach nie zgadza się to co jest podane w poradnikach czy w zapiskach, jak dla mnie dziwne że wcześniej wszystko się zgadzało a teraz nie, chodzi mi o np zakazane eksperymenty, na których to straciłem większość puszkarzy, bo choć dobrałem wojsko takie jakie potrzebuję na pokonanie danego obozu, czy to korzystając z poradnika, czy ze swoich zapisków, czy nawet symulatora, to nie zgadza się na teraz dobór wojska, choć wcześniej dobierając takie a nie inne wojsko bez problemów pokonywałem dany obóz.

    Ostatnio dodano wyświetlanie czasu pozostałego do ulepszenia budynku, tylko że po co wprowadzać taką "nowość", jak widać gołym okiem że ma ona wpływ na inne elementy gry, bo właśnie po wprowadzeniu tego ulepszenia inne elementy gry związane z czasem są opóźnione, nawet samo wyświetlenie czasu pozostałego do ulepszenia budynku nie zgadza się z tym co powinno, bo budynek zamiast się podnosić do przykładu w 5 minut, podnosi się o wiele dłużej niż powinien, 5 minut to 5 minut, nie 5:05 czy 5:10, nawet po upływie tego czasu trzeba poczekać kilka sekund żeby budynek ulepszył się na kolejny poziom zmieniając przy tym szatę graficzną, wcześniej tak nie było, mijał czas na ulepszenie budynku i praktycznie od razu budynek "wskakiwał" na kolejny poziom. Dzięki takim nowościom tylko gracze na tym tracą...

    Dlaczego gracze nie są informowani o aktualizacjach które są wprowadzanie bez informowania Nas o tym, a które mają znaczący wpływ na mechanikę gry ?

    EDIT:
    dopiszę tylko, że "problem" z wczytywaniem danych występuje przy budynkach które są położone obok tych które aktualnie ulepszam, jak i przy tych ulepszanych, czyli tych które pokazują pozostały czas do ulepszenia, po prostu się one nie dogrywają.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 26.08.2014 o 13:36

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Hmmm mnie dziala normalnie
    Czas ulepszen kopalni miedzi do 3lvlu to 2:30 i 5:00 wiec sie zgadza

    Az zaczalem zakazane zeby zobaczyc

  3. #3
    Osadnik Awatar Suneater
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Przy okazji dodam, że w ostatnim czasie zmieniło się też "coś" na przygodach, bo wcześniej robiąc jakieś przygody korzystając z różnych poradników na forum, czy nawet z osobistych zapisków dotyczących przygód, nie było żadnych problemów, a teraz przy niektórych obozach na przygodach nie zgadza się to co jest podane w poradnikach czy w zapiskach, jak dla mnie dziwne że wcześniej wszystko się zgadzało a teraz nie, chodzi mi o np zakazane eksperymenty, na których to straciłem większość puszkarzy, bo choć dobrałem wojsko takie jakie potrzebuję na pokonanie danego obozu, czy to korzystając z poradnika, czy ze swoich zapisków, czy nawet symulatora, to nie zgadza się na teraz dobór wojska, choć wcześniej dobierając takie a nie inne wojsko bez problemów pokonywałem dany obóz.

    Wczoraj robilem Zakazane i zero problemow.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi za każdym razie 'ginie' 1 godzina z premium 24h :/ Drugi raz ciągu miesiąca przed zmianą, jak i po zmianie wyżej opisanej (upowanie).

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ze swojej strony dodam, że rzucanie premii od jakiegoś czasu to porażka. Rzucasz np. 100 koszy, u mnie się palą wszystkie, a u znajomego kilka nie.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poczekaj z opuszczeniem wyspy znajomego, aż wszystkie kosze 'wejdą'. Nic nowego.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Putinizm harcownicy tu robią. Mają w tyłku nas. Takie fakty są. Dzisiaj w nocy wyłączyli serwery tak ok. godz. 2:00 że do strony nie dało się zalogować. Trwało to co najmniej godzinę. Informacji zero. Wyjaśnień zero. Putinizm i indolencja tylko. Jeżeli serwis techniczny nie pracuje całą dobę, to niech skrypty napiszą które z raza graczy będą z szacunkiem informować o remontach i uzupełnieniach serwerów. Koniec. Kropka.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    17 09 czyli wczoraj od 4:50 do 6:20 próbowałem się zalogować marzenie ściętej głowy tak samo na testowy.Inne strony-gry bezproblemowo.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2013
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Arwial_PL Zobacz posta
    Putinizm harcownicy tu robią. Mają w tyłku nas. Takie fakty są. Dzisiaj w nocy wyłączyli serwery tak ok. godz. 2:00 że do strony nie dało się zalogować. Trwało to co najmniej godzinę. Informacji zero. Wyjaśnień zero. Putinizm i indolencja tylko. Jeżeli serwis techniczny nie pracuje całą dobę, to niech skrypty napiszą które z raza graczy będą z szacunkiem informować o remontach i uzupełnieniach serwerów. Koniec. Kropka.
    Dołączył: 17.02.2013
    No normalnie ręce opadają... Mają sową informować o przerwie konserwacyjnej? Informacja (jak co tydzień) na stronie głównej nie wystarczy?

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta
    No normalnie ręce opadają... Mają sową informować o przerwie konserwacyjnej? Informacja (jak co tydzień) na stronie głównej nie wystarczy?
    Hm. Niby wystarczy.
    Tylko wpis ma wczorajszą datę czyli tyczy wczorajszej nocy a nie dzisiejszej.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.