Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zegary w grze

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zegary w grze

    Z uwagi na to, że support idzie w zaparte zaatakuje tu.
    Czy zauważyliscie jakiekolwiek objawy:
    - premka trwa krócej ( np. zamiast 24 jest 23h)
    - trzeba czekać krócej/dłużej o 1h na asasyna/strzały/100 klejnotów czy inne epickie ograniczone czasowo ( w sensie na możliwość ponownego kupna)
    - godziny transakcji na wadze są opóźnione o godzinę ( np. jest godzina 10:00 ktoś kupił Twój towar, a wskazuje w historii transakcji 9:00

    Zauważyłem, że jeśli coś takiego występuje to zawsze jest różnica 1 godziny. Wszelkie wymienione objawy odczułem na własnej skórze. Liczę, że jest nas więcej i będzie coś z tym można zrobić. Póki co support twierdzi, że nic takiego nie ma miejsca.
    Ostatnio edytowane przez pitapit ; 19.08.2014 o 18:54

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Jest 19:33 ktoś odemnie na handlu coś przed chwilą kupił - data dzisiejsza godzina 19:31

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak zgadza się- często jest tak, że np. transakcje do danej godziny np. 19:00 są z błędną godziną. Po tej godzinie jak za dotknięciem różdżki godzina transakcji się zgadza.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziś sytuacja się powtórzyła, 10 minut po odpaleniu jednodniowej premki czas pozostały 22h 50 minut. Czy ktoś to kontroluje?
    Nie wierzę, że tylko ja to zauważyłem, liczę dalej, że jest nas więcej.
    Dodam, że włączam tylko premium z 'prezentów' BB tegorocznych za problemy na serwerz. Ładny mi prezent, z którego jeszcze 1/24 znika.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tutaj już hucpę nawet robią wyłączając serwery bez zapowiedzi. Dzisiaj o 1:17 w nocy oraz tuż po 2:00 (także w nocy) serwery wyłączali na kilka do kilkunastu minut. Skoro Premium miało buga i zamiast 50 % dodawało 100 % to korzystający zeń gracze się wzbogacili? Zostaną ukarani banem jeśli nie zwrócą nadwyżki do Menu Gwiazdy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.