Zamknięty wątek
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 101

Wątek: Hallowen w sierpniu :)

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oboje macie swoje racje.
    Są gracze którym ten event nie jest tak naprawdę dać nic nowego. Bo co - będą burzyć chatki rybaka które mają na 5 poziomie?
    I nie jest ważne, czy są to 3 minuty czy 4. O jakiejś małej rewolucji moglibyśmy mogli mówić przy 1 minucie, no 1,5 z czasem dojścia do magazynu.
    Ale są też gracze, którzy powolutku się rozwijają, robią wszystkie zadania itd i takie luźne podejście sprawia im frajdę.
    I ci na pewno ucieszą się z nowego budynku. Nawet jak ma 4 minuty a nie 3

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Oboje macie swoje racje.
    Są gracze którym ten event nie jest tak naprawdę dać nic nowego. Bo co - będą burzyć chatki rybaka które mają na 5 poziomie?
    I nie jest ważne, czy są to 3 minuty czy 4. O jakiejś małej rewolucji moglibyśmy mogli mówić przy 1 minucie, no 1,5 z czasem dojścia do magazynu.
    Ale są też gracze, którzy powolutku się rozwijają, robią wszystkie zadania itd i takie luźne podejście sprawia im frajdę.
    I ci na pewno ucieszą się z nowego budynku. Nawet jak ma 4 minuty a nie 3
    Zgadzam się. Generalnie te chatki i ich przydatność zależą od stylu gry i zabawy.

    Problemem jest jednak to, że BB chyba przyjęło strategię 1 nowy budynek na event, który będzie coś robić z niczego. i tak to się kula od roku. Tu chata łowcy, tu chata rybaka, tam nowa wariacja na temat odkrywców. Ich strategia pozwala im na wprowadzanie takich baboli przez następne 5 lat eventów. Szkoda tylko, że nie dodaje to nic nowego do rozgrywki.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Farma rybek to wspaniały pomysł.Piszesz sparkz ze uzupełnianie złoża to delikatny problem ,ja uważam ze bardzo poważny.Doładowywałem wcześniej 13 czy 14 ławic po 1 milionie na każda.Produkcja to pikuś jakieś 2 godziny wrzucania w prowiant.Ale dawanie w ławice to horror kilka dni trza uzupełniać.Chcesz dawać mniej to będziesz co tydzień uzupełniał i myszkę katował.A jak nie było ulepszonych prowiantów to w ogóle jak ktoś systematycznie nie pilnował miał dramat.
    Uważam że to wspaniały pomysł i na pewno kupie te budynki.Tak samo wszyscy pokupowali chatki łowców i problem sporo się rozwiązał bo przy obecnym użyciu ilości koszy nikt nie był by w stanie zapewnić sobie podstawowego buffowania bez tego.Oczywiście nasze BB jak zwykle sprawę skopało czasem produkcji i faktycznie stratą miejsca na wyspie na rzecz kilku dodatkowych farm.Ale ogólnie według mnie na plus.

    Reszta eventu,bardzo ciekawa. Kolejne szkółki wiejskie niewątpliwie spory dopalacz.Generał trochę mało użyteczny ale nowi też w końcu chcą mieć żniwiarza.
    Up na 6 lv pewnie ci co nie upneli sobie gospodarstw event wcześniej będą narzekać.Ja jestem zadowolony i nawet fakt że parę młynów sobie dokupię nie stanowi aż tak wielkiego problemu.Golemy potrzebują do premii materiałów uniwersalnych. A nie jak w poprzednich eventach kto miał w magazynach ten wymiatał.Teraz wiesz już co zbierać i każdy sam może to nazbierać nawet 30 lewelik.

    Ja uważam że event zapowiada się bardzo fajnie ,byleby dyni było więcej niż na poprzednich bo przy tej ilości fantów wybieranie pomiędzy farmami a szkółkami bez zapasu na cement będzie bynajmniej wyrazem niebieskiej ekspansji BB i postów w stylu z H na początku kierowanych zazwyczaj do policji.
    Pozdrawiam.

  4. #34
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Kazdy chce tego samego - zeby gra byla sensownie rozwijana.
    A wiec wymysl jakas sensowna nowosc ktora rozwinie gre (tylko bez smiesznego pvp ktore bedzie mialo tyle samo przeciwnikow co wielbicieli [pomijajac mase bugow])

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na lewel 50

    1wszy separatysta 6 szklanek
    2gi separatysta 12cie szklanek

    3ci ??? wie ktoś ?

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    [/quote]
    Cytat Zamieszczone przez redjul Zobacz posta
    oboje macie swoje racje.
    Są gracze którym ten event nie jest tak naprawdę dać nic nowego. Bo co - będą burzyć chatki rybaka które mają na 5 poziomie?
    I nie jest ważne, czy są to 3 minuty czy 4. O jakiejś małej rewolucji moglibyśmy mogli mówić przy 1 minucie, no 1,5 z czasem dojścia do magazynu.
    Ale są też gracze, którzy powolutku się rozwijają, robią wszystkie zadania itd i takie luźne podejście sprawia im frajdę.
    I ci na pewno ucieszą się z nowego budynku. Nawet jak ma 4 minuty a nie 3
    Dobrze gada, polać Mu.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Jak to ładnie można wykręcić kota ogonem i teraz wychodzi że zadowoleni gracze to przygłupy bo powinni domagać się więcej. Problem polega na tym że zapewne ile więcej by się Tobie nie dało to i tak będziesz niezadowolony że tak mało.

    Każdy widzi inaczej sensowne rozwijanie.
    Piwonia jesteś jedną z niewielu ogarniętych tu osób- zgadzam się w całej rozciągłości.
    Podam przykład z życia- klient operatora komórkowego drze morde w salonie, że on płaci i k... wymaga. Tyle, że płaci abonament 30 pln, a chce jakość i pakiet jak w vipie za 300 zeta haha. Dziwne, że się nie oburza taki ktoś, że jeździ polonezem, a powinien mercedesem bo jemu się należy. ehh

  8. #38
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak pisze Trel, zwłaszcza gdy nie było nowego magazynu to dorabianie dosypki doprowadzało do szału, sama mam dzienne zużycie 70k złoża, więc było co klikać. Mam rybaków na 5 lvlu i bez wielkiego żalu zamienię na nowych, bo dla mnie priorytetem jest wygoda. Wiadomo że 3 rybaków szału nie robi, ale jest szansa ze po evencie będzie można dokupić kolejnych za klejnoty, no i przy okazji kolejnego eventu.

  9. #39
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ważne pytanie, czy będzie można nimi handlować.
    Chciałem sprawdzić na testowym ale kilofy mi się pokazują:/

    Szkoda tylko że zrobili tak na odwal się.
    Na przykład mogliby to zrobić jako łódź rybacka i posadowić na wodzie.
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 21.08.2014 o 09:56

  10. #40
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No na wodzie był by super, ten basenik ogrodowy w którym gościu łowi wędką jest dosyć dziwny, nie słyszałam o stawach rybnych w których hodowcy wędkami łapią ryby (pomijam kwestie hobbystyczne).
    Na razie dało się nim handlować. Myślę że zrobili go analogicznie do chaty łowcy jeleni.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.