Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 152

Wątek: [Dyskusja] Event: Halloween 2014

  1. #131
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    nie rozumiem tego przechwalania "ja zdobyłem już 4.5k dyń oddajcie mi pokłony " dla mnie to jest tylko gra nie wiem jak niektórzy uważają
    Nikt nie pisał o oddawaniu pokłonów. Nie manipuluj. Tekst był tylko o tym, ile można było zdobyć, bo ktoś wyżej narzekał, że "się nie da". Ta ilość dyń to po prostu dowód na fałszywość owej tezy.

  2. #132
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie ma o co się kłócić. Ewent dla niskich lvl był ciekawy, dla wysokich 2dniowy i nudny. Ja nie szlam na żywioł z c.r, zamiast tego robiłam mm na wymianki, średnio wychodziło ponad 30 dyń w dropie. Dodatkowo 50k granitu, który również wymieniałam na dynie. Mimo , że od tygodnia z braku czasu już nie robie przygód, zakupiłam tylko generała i szkółki (gram rekreacyjnie i olewam produkcje to reszta mi nie potrzebna) to w magazynie mam jeszcze 7k zalegających dyń i przyszły ewent z głowy :-((

  3. #133
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    No i bug w grze evencie okazał się prawdą. Podczas wydobywania dyń z cmentarzy, kolekcje dyń były znikome bądź zerowe. Wczoraj wydobyłem wszystko, loguję się dzisiaj i co widzę? Spam dyń na mapie, ponad 30sztuk zebrałem, ciekawe jak będzie wieczorem. Szkoda że BB robi takie numery

  4. #134
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    No popatrz u mnie jak nie bylo na wyspie dyni tak dalej nie ma...

  5. #135
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    A u mnie jakoś bywały mimo działających (i, o zgrozo, zbuffowanych) smętarzy.
    SPISEK!

  6. #136
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli reasumując ten wątek większość graczy (90%) może określić ten event jednym słowem: N U D A

    Temat do zamknięcia

  7. #137
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    wow paczcie napisał boldem wow ale to pójdzie w pięty BB wow pewnie im teraz głupio


  8. #138
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    co wy za herezje głosicie. Przecież event był bardzo trudny. Poświęcając grze godzinę dziennie a co 2-3 dni 2-3 godziny na czarnych rycerzy z wymianą lootów i buffując cmentarze imponujący x4, zwykły x3 i mały x2, ubijając każdego golema jaki się tylko pojawił, sprzedając masę skunksów za śr 15 dyń ledwie uzbierałem na generała, 3 szkółki, 1 magazyn i 1 farmę. A gdzie pozostałe 7(!) budynków? 4400dyń brakło czyli jakieś 110 lotów z czarnych rycerzy. No może 100 lotów bo te 400 dyń do końca eventu pewnie jeszcze uzbieram.
    To zdecydowanie nie był event dla tych co mają co robić poza grą. Mam nadzieję, że event świąteczny pod tym względem okaże się dużo lepszy

  9. #139
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja zrobilem 5 razy czarnych , 5 razy wikingow, troche pohandlowalem i za stare zapasy dyn i to co uhandlowalem, zakupilem wszystko co mnie brakowalo, lub z aktualnej oferty mnie interesowalo.
    W ciągu trzech kolejnych dni event po prostu mi się znudził. W sumie nieśmiertelne tetris jest wciąż bardziej wciągające i emocjonujące, niż wiecznie nudne, niereformowalne bleble-settlers..

  10. #140
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Bedzie lepszy bo tam odkrywcy beda tachali cala mase prezentow
    A przygody z prezentami beda na podobnej zasady do meczykow wiec ...

Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.